Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
INIM 


Posty: 471
Otrzymał 7 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2012-11-12, 00:00    [GP VI] HB V - ocena prac

Tym razem tylko trzy nagrania. Można je przesłuchać tutaj:
http://www.harmoszka.com/...nijkowe-Bitwy-V

Zapraszam do komentarzy.
_________________
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
karol.z 


Wiek: 39
Posty: 331
Otrzymał 19 punkt(ów)
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-11-12, 06:07    Odp: [GP VI] HB V - ocena prac

Ale moje i Trampa nagrania, pochodzą z poprzedniej bitwy a ta od Dzinko w ogóle się nie włącza.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Dżinko 

Wiek: 33
Posty: 3
Wysłany: 2012-11-12, 09:26    Odp: [GP VI] HB V - ocena prac

dokładnie, podkładów też nie da sie włączyć...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
INIM 


Posty: 471
Otrzymał 7 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2012-11-12, 10:38    Odp: [GP VI] HB V - ocena prac

Śmiga.
_________________
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2012-11-12, 11:08    Odp: [GP VI] HB V - ocena prac

Dżinko - 1 - niestety trzeba się zapoznać z tym o co chodzi z tonacjami. Oczywiście nie wyjeżdżam jakoś chamsko - słyszę że próbujesz frazować, dzielisz melodię jakoś ale jednak kurcze, no trzeba grać w tonacji :)

karol.z - 2 - słyszę jakieś próby po skali, frazowanie też jest, niemniej to brzmi specyficznie. Jeszcze troszkę pracy. Ale chyba jest jakiś postęp :)

Tramp24 - 4 - zagrywka na początku strasznie Ryśkowa, tak jakbyś nie Ty ją nagrał... ale potem już lepiej, to ma nawet przyzwoitą dynamikę. Będzie z Ciebie dobry harpiarz jak będziesz ćwiczył.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
karol.z 


Wiek: 39
Posty: 331
Otrzymał 19 punkt(ów)
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-11-12, 11:34    Odp: [GP VI] HB V - ocena prac

Dżinko - 1. No niestety słabo ale próbuj, próbuj i zapoznaj się z podstawami teorii

Tramp - 4 . Klimatycznie, mi się bardzo podoba. Brzmieniowo całkiem ok.

Co do mnie to regularne lekcje u Zamieszkałego (polecam!) sprawiły, że zrobiłem spory krok do przodu zarówno w praktyce jak i teorii, ale jeszcze dużo pracy mnie czeka, zwłaszcza nad brzmieniem zanim będę zadowolony ze swoich nagrań.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Dżinko 

Wiek: 33
Posty: 3
Wysłany: 2012-11-12, 14:31    Odp: [GP VI] HB V - ocena prac

karol.z - 2, wydaje mi sie że miejscami powinieneś grać ciut szybciej, reszte zostawiam bardziej doświadczonym harpiarzom

Tramp24 - 4 słychać że praktyki masz dużo;D strasznie mi sie podobało, szczególnie od momentu kiedy zacząłeś grać akordami, ale jak wiadomo, zawsze może być lepiej;);p mam jeszcze pytanie do Ciebie Tramp, wydaje mi sie, czy słysze delikatny pogłos?

nie wiem czy moge ale ze względu na fakt, że strasznie słabo słychać moją ścieżke, prosze byście odłsłuchali moje nagranie w miare możliwości jak najgłośniej (oczywiście w granicach zdrowego rozsądku), w innym przypadku może nie być słychać wszystkich dźwięków;) nie spodziewam sie wszakże że podniesie to moją ocene, ale może uprzyjemnić słuchanie (czyt. zapobiec urazom słuchu) oceniającym;p
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Tramp24


Posty: 135
Otrzymał 8 punkt(ów)
Wysłany: 2012-11-12, 16:21    Odp: [GP VI] HB V - ocena prac

minigunmen, łeeeee, prawie się obraziłem na tego Ryśka :D :D nie no żartuję oczywiście :) Obiecuję odsłuchać i ocenić nagrania w wolnym czasie.

[ Dodano: 2012-11-12, 20:05 ]
Dżinko Tak jak wyżej, to bluesa molowego pasuje zastosować III pozycję, tak żeby to brzmiało ze sobą. Niemniej jednak na zachętę: 2 :D
karol.z Tutaj przynajmniej w tonacji, ale te dźwięki są przypadkowe. Ocena: 3
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Medium 


Wiek: 52
Posty: 1693
Otrzymał 209 punkt(ów)
Skąd: Ełk
Wysłany: 2012-11-12, 21:00    Odp: [GP VI] HB V - ocena prac

Dżinko: 2-
Karol.z: 3-
Tramp24: 4+

Pozdrawiam

Medium
_________________
Są dwa piękna: piękno radości i piękno smutku. Wy ludzie Zachodu, wolicie pierwsze – my drugie. Bowiem piękno radości trwa nie dłużej niż lot motyla. A piękno smutku jest twardsze niż kamień.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Rogalski.Arek 


Wiek: 48
Posty: 302
Otrzymał 11 punkt(ów)
Skąd: Kielce
Wysłany: 2012-11-12, 23:06    Odp: [GP VI] HB V - ocena prac

Dżinko - 1
karol.z - 2
Tramp24 - 4+ Miło było usłyszeć 3 pozycję po pierwszych dwóch nagraniach ;) i brzmieniowo dużo lepiej niż koledzy, jakby było trochę równiej to na tle kolegów dałbym zasłużone 5.

P.S. Sorki że nie wziąłem udziału w HB ale jak zwykle zostawiłem nagranie na ostatnią chwilę a trafiła się w międzyczasie okazja uczestniczenia w warsztatach Barta i Wiśni... nie mogłem sobie odmówić :D
_________________
Moja strona foto niezwiązana z harmonijką
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu