Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
ajneck 


Wiek: 57
Posty: 188
Otrzymał 5 punkt(ów)
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2012-09-25, 08:45    Odp: Super Chromonica 270 w tonacji A-B pytanko :)

Z tym chirurgiem to był żart,no co przecież chirurdzy cenią sobie otwartych ludzi :D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Wojtass 

Wiek: 36
Posty: 8
Wysłany: 2012-10-10, 16:12    Odp: Super Chromonica 270 w tonacji A-B pytanko :)

Sam nie wiem. 100 to trochę mało tym bardziej, że myślałem, że ta tonacja jest bardziej poszukiwana a tu okazuje się na odwrót- nikt jej nie chce :D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2012-10-11, 13:15    Odp: Super Chromonica 270 w tonacji A-B pytanko :)

Cytat:
Widzę, że ceny dochodzą nawet do 200$ za nowy egzemplarz.

No niezupełnie! nowa Chromonica 270 i to jeszcze Deluxe kosztuje 514 zeta. http://muzycznymetro.pl/p...7048-DELUXE/442
Tak że, jeżeli jest to jeszcze 10 letni instrument to już możesz obniżyć co najwyżej do 1/3 wartości, a przy tym mniej popularna tonacja.Jeżeli więc dostaniesz tą stówkę, to już będzie optimum dla każdej ze stron. :)
Miałem wczoraj taki model w rękach i nic nadzwyczajnego.
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
ajneck 


Wiek: 57
Posty: 188
Otrzymał 5 punkt(ów)
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2012-10-11, 22:03    Odp: Super Chromonica 270 w tonacji A-B pytanko :)

Z tym ostatnim zdaniem Felix, się nie zgodzę.Tej w tonacji A bym nie wziął,ale moją sobie chwalę,choć jak dotąd zbyt wielkiej możliwości do porównywania różnych modeli nie miałem.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2012-10-11, 23:30    Odp: Super Chromonica 270 w tonacji A-B pytanko :)

Miałem wczoraj co najmniej 10 modeli, o różnych rodowodach i ta była najskromniejsza.
A jakie to były modele to w najbliższym czasie opiszę ze zdjęciami włącznie.
Wszystkie oczywiście Mistrza p. Zygmunta. :)
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu