Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
BluesHarp.pl


Posty: 7
Wysłany: 2012-09-24, 14:55    [Warsztaty] 30.09 Meskalina Blues Festival, Środa Wielkopolska

Szanowni forumowicze!

Już w najbliższą niedzielę (30 września), w ramach Meskalina Blues Festival w Środzie Wielkopolskiej odbędą się warsztaty harmonijkowe dla uczestników festiwalu. Karnet na całą imprezę (czwartek-niedziela) kosztuje 25zł, natomiast jednodniowy - 15zł.

Warsztaty rozpoczynają się o godzinie 17:00 w średzkim Ośrodku Kultury. Prowadzenie: Dawid Wydra (czyli ja). Istnieje możliwość powrotu po głównych koncertach festiwalowym busem do Poznania.

Program warsztatów będzie dobrany według potrzeb uczestników, natomiast z pewnością poruszane będą głównie te sprawy, które dotyczą zarówno osób całkiem początkujących, jak i tych na pewnym poziomie zaawansowania. W kwestiach technicznych dodam tylko, że potrzebna będzie standardowa, 10-kanałowa harmonijka w tonacji C.

Zapraszam w imieniu swoim i organizatorów. Wszelkie pytania można zadawać w tym temacie bądź zgłaszać się do mnie osobiście. Zapisy na warsztaty nie są koniecznie (wystarczy okazać karnet/opaskę na cały festiwal lub jeden dzień).

Więcej informacji: www.facebook.com/events/352304628188019

Do zobaczenia!
Dawid Wydra
Tel. 660 880 141
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Rolf 


Wiek: 34
Posty: 424
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2012-09-25, 09:12    Odp: [Warsztaty] 30.09 Meskalina Blues Festival, Środa Wielkopolska

Bardzo polecam warsztaty z Dawidem! Moim zdaniem najlepsze, na jakich kiedykolwiek byłem! Szkoda, że teraz nie mogę przyjechać (gdziekolwiek ta Środa się znajduje :D )
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Gall Anonim 


Posty: 84
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: World/Polska
Wysłany: 2012-09-26, 10:17    Odp: [Warsztaty] 30.09 Meskalina Blues Festival, Środa Wielkopolska

Rolf napisał/a:
Bardzo polecam warsztaty z Dawidem! Moim zdaniem najlepsze, na jakich kiedykolwiek byłem!

A czy byłeś na innych (dla porównania)? np. z Bartkiem Łęczyckim, Wiśnią, R.Badeńskim, żeby tak twierdzić. :?
_________________
Harmonijkarze wszystkich krajów i nacji łączcie się. :) <Gall Anonim>
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2012-09-26, 15:33    Odp: [Warsztaty] 30.09 Meskalina Blues Festival, Środa Wielkopolska

Nie musiał być, żeby stwierdzić, że najlepsze na jakich był :) Logika. Hehe.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2012-09-27, 10:22    Odp: [Warsztaty] 30.09 Meskalina Blues Festival, Środa Wielkopolska

Dawidzie, ja mam takie offtopowe pytanie: dlaczego "meskalina"? :>
Meskalina - alkaloid zawarty w pewnych kaktusach.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
BluesHarp.pl


Posty: 7
Wysłany: 2012-09-27, 13:32    Odp: [Warsztaty] 30.09 Meskalina Blues Festival, Środa Wielkopolska

Hmm, to już jest chyba pytanie do organizatorów festiwalu - ja genezy powstania tej nazwy nie znam. Jedno jest pewne - nikt tym środkiem nie będzie częstować uczestników festiwalu :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu