Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Autor
Wiadomość
INIM 


Posty: 471
Otrzymał 7 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2012-09-10, 20:35    [GP VI] HB IV - ocena prac

Przestał działać player z którego słuchaliśmy utworów, dlatego opóźnił nam się kolejny etap HB. Ale dzięki temu chyba tylko ciśnienie urosło. ;) To dobrze. ;)
Mimo tych kilkudziesięciu godzin opóźnienia, nic się nie zmienia. Głosujemy jak zawsze, tylko, że tym razem zamiast do niedzieli to do poniedziałku, do 17 września do godziny 21:35.

Tutaj nagrania: http://www.harmoszka.com/...ijkowe-Bitwy-IV

Nie powinno nic już nie działać, ale na wszelki wypadek sprawdzcie zawodnicy czy to na pewno są wasze nagrania. ;)
_________________
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2012-09-10, 21:27    Odp: [GP VI] HB IV - ocena prac

GaceQ123 - 1 - ale coś z tego kiedyś będzie :)

karol.z - 2 - może z tego też

Molsz - 3 - brzmisz spoko i masz zacięcie bluesowe, podoba mi się to nawet, jednak muszę wystawić ocenę w porównaniu do innych.

mr.Michalos - 3+ - fajnie balladkowo, ma to swój klimat, wczułeś się w niego. Niektóre partie słabo słychać ale nie będę się czepiał szczegółów technicznych.

Rogalski.Arek - 5 - klasa. Co tu dużo gadać. Troche słychać niezdecydowania ale podoba mi się.

t. - 3+ - troche nagrane po partyzancku ale tego się czepiać nie będę. Czujesz progresję akordową, będzie dobrze.

Tramp24 - 2 - wszedłeś w dziwnym momencie itp. Z tego też coś będzie :)

Zamieszkaly - 5 - oczywiście też klasa, wysoki poziom, jednak tak mollowy początek troszkę mi nie siediał, może to moje osobiste odczucie tylko. Brzmisz rewelacyjnie. Świetne.



PS: moje nagranie - http://w738.wrzuta.pl/aud...e0907minigunmen
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Rogalski.Arek 


Wiek: 48
Posty: 302
Otrzymał 11 punkt(ów)
Skąd: Kielce
Wysłany: 2012-09-10, 22:44    Odp: [GP VI] HB IV - ocena prac

Ja ocenię jak zwykle krótko:

- Zamieszkały - 5 chociaż mam podobne wrażenie do minigunmena że nie zawsze dźwięki siedziały w podkładzie, poza tym nie chcę rozwijać dyskusji na temat XI pozycji bo to dla mnie kosmologia ;)

- t. - 4 duży plus za użycie akordów, szkoda że jakość nagrania słaba ale wiadomo nie każdy ma możliwości sprzętowe

- mr.Michalos - 4- zagrane lepiej i dojrzalej od poniższej czwórki uczestników

- Molsz - 3+ podobało mi się bardzo vibrato i muszę przyznać że zaskoczyłaś mnie dźwiękiem z "ryja" - na plus oczywiście :)

- Tramp24 - 3- powinienem Ci zrobić krzywdę za to nagranie - ale to tylko moje osobiste odczucie ;)

- karol.z - 2+ troszkę lepiej niż kolega niżej

- GaceQ123 - 2 troszkę gorzej niż kolega wyżej

Mam nadzieję że nikogo nie obraziłem ani nie zniechęciłem do dalszej gry na harmonijce swoimi komentarzami i ocenami. Jak czułem tak oceniłem ;)
Debiutantom gratuluję nagrań! Uważam że warto brać udział w HB mimo że dopiero zaczyna się przygodę z harmonijką.


Jak zwykle bezkonkurencyjny ewentualnie poza konkurencją ;D
minigunmen - 5+ za wokal i 5 za solo na harpie ;D

Pozdrawiam
Rogal
_________________
Moja strona foto niezwiązana z harmonijką
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Zamieszkaly 


Wiek: 32
Posty: 698
Otrzymał 86 punkt(ów)
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-09-10, 23:24    Odp: [GP VI] HB IV - ocena prac

GaceQ123: 2

Dużo przypadkowości. Staraj się grać prościej, a sensowniej. Na pewno przydało by Ci się trochę wprawek i pracy z metronomem.

karol.z: 3

Słabo brzmieniowo. Nie wiem, na ile to kwestia nagrania, na ile "Twojego" brzmienia. Trochę płaskie jak klakson w Tiko. Popracuj nad techniką wydobywania dźwięku i vibrato. Poza tym trochę monotonne. Większość zagrywek bardzo do siebie zbliżona. Postaraj się grać bardziej różnorodnie: Głośniej, ciszej, więcej mniej. Słuchacze nie lubią nudy.

Molsz: 4-

Ładne vibrato. Górny rejestr, Ci trochę piszczy. Ogólnie nie źle.

Mr.Cymbal, znaczy Mr.Michalos: 4-
(Jakoś stary nick utkwił w mojej pamięci, mam nadzieję, że się nie gniewasz.)

Jak wyżej. Zagrane trochę ciekawiej, jednak moim zdaniem gorzej brzmieniowo. Poćwicz vibrato (Wiem, mądry się znalazł. U mnie też ono leży.)

Rogalski.Arek: 5
Nie mam się do czego przyczepić. Moim zdaniem profesjonalna harmonijka. Tak trzymać.

t.: 3+

Moim zdaniem takie trochę nie trzymające się kupy. Nie zbudowałeś wypowiedzi, tylko wrzuciłeś kilka przypadkowych zagrywek. Takie przynajmniej mam wrażenie.

Tramp24: 4

Nie źle, ogólnie trochę popracowałbym nad brzmieniem. Poza tym trochę wprawek nikomu nie zaszkodziło:P Jak u koleżanki, piszcząca góra.

minigumnen: 6 za wokal i 5 za harmonijkę. Naprawdę bezkonkurencyjnie.

Pozdrawiam i przepraszam, jeśli kogoś uraziłem.
_________________
https://www.facebook.com/brodatedzwieki
https://www.youtube.com/c/brodatedzwieki
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
karol.z 


Wiek: 39
Posty: 331
Otrzymał 19 punkt(ów)
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-09-11, 06:07    Odp: [GP VI] HB IV - ocena prac

Cytat:
Słabo brzmieniowo. Nie wiem, na ile to kwestia nagrania, na ile "Twojego" brzmienia.


Pół na pół. Mikrofon za 20 zł ale też jeszcze muszę się dużo nauczyć jeśli chodzi o oddychanie z przepony i inne techniki, dzięki którym brzmienie jest pełniejsze. :) No i choć z harmoszką obcuje kawał czasu to tak naprawdę bluesa i technik się uczę dopiero od niecałego roku ale będę się doskonalił i następnym razem będzie lepiej :) Nie mniej jednak dziękuje Kolegom za konstruktywną ale nawet łagodną krytykę a Mieszkowi za trójkę.

PS-wieczorem ocenie nagrania :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
GaceQ123 


Wiek: 31
Posty: 172
Otrzymał 14 punkt(ów)
Skąd: Węgrzce, k. Krakowa
Wysłany: 2012-09-11, 07:45    Odp: [GP VI] HB IV - ocena prac

- karol.z, 3+ - zdecydowanie lepiej od mojej solówki lecz zgodzę się z tą monotonią, lecz mimo wszystko podobało mi się :)

-Molsz - 4 - bardzo ładnie wykonana solówka. Zgodzę się z tym fajnie wykonanym vibrato :)
-mr.Michalos - 4 - początek super, bardzo klimatyczny, lecz potem troszke ospale, lecz mimo wszystko bardzo fajnie się tego słucha, taka grzeczna solówka

-Rogalski.Arek, - 5 - Masz taki własny styl grania, przynajmniej tak mi się wydaje :) rewelacyjna solówka :)
-t. - 4 - troszke słaba jakość nagrania, mam wrażenia że słysze zagrania Rogalskiego.Arka, z poprzedniego HB
-Tramp24 - 4 - początek troszke dziwny, lecz później fajnie się słuchało, słychać zagrywki z poprzedniego HB :)
-Zamieszkaly, - 5 - no czujesz muzykę, czujesz wszystko, każdy dźwięk, jeszcze ogromny szacun dla Ciebie że zagrałeś na harmonijce A :)

minigunmen, - wokal super! Słuchałem tego co dałeś również w temacie śpiew, mega! no i solówka też mi się podobała :)

Widzę że długa droga przede mną :) Każdą krytykę biorę na klatę i trzeba ćwiczyć, jednak mimo wszystko ciesze się że po pół roku grania coś takiego wyszło :)
_________________
"If you can dream it, you can do it " - Walt Disney
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
karol.z 


Wiek: 39
Posty: 331
Otrzymał 19 punkt(ów)
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-09-11, 13:09    Odp: [GP VI] HB IV - ocena prac

GaceQ123 : 3. Ocena na zachęte. :) Trochę radosna twórczość ale tragedii nie ma. Jeszcze nie do końca czujesz bluesa, poćwicz riffy z książek Wierzcholskiego ale też i inne żeby nie było monotonii.

Molsz: 4. Bardzo ciekawe i głębokie brzmienie:) Stworzyłaś dobry klimat. :)

Michalos: 4. Miałeś podobny pomysł na ten podkład co ja ale wykonanie o wiele lepsze no i w drugiej połowie nie było nudno. :)

Tramp- 3+. Niezłe ale mniej mi się podoba od poprzedników.

t. 3 +. Jak wyżej.

Arek Rogalski: 5. Bardzo dobrze. Głębokie świetne brzmienie. Zresztą nie ma co się rozpisywać, bo ty rządzisz.

Zamieszkały: Gorzej od Arka ale za XII pozycje należy się piona.

Jak posłuchałem swojego nagrania, to stwierdzam obiektywnie, że brzmienie płaskie i za mało głębi. Natomiast do połowy szło mi całkiem nieźle a potem rzeczywiście nuda - zabrakło pomysłu. :) Ale nic, wstydu nie było a następnym razem będzie lepiej. :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Rogalski.Arek 


Wiek: 48
Posty: 302
Otrzymał 11 punkt(ów)
Skąd: Kielce
Wysłany: 2012-09-11, 14:30    Odp: [GP VI] HB IV - ocena prac

karol.z z brzmieniem to jest różnie, pewnie sam wiesz jak to w życiu bywa, u mnie to się zmieniło na plus dopiero po kilku dobrych miesiącach grania (albo po jeszcze dłuższym czasie) a i tak nie jest tak jakbym chciał :D ale natomiast mój szwagier który dopiero co załapał granie na pojedynczym kanale potrafi mnie zabić brzmieniem :D normalnie mięso nie z tej ziemi - istny rzeźnik :what: . Aż mnie w gardle ściska jak pomyślę że człowiek musi ćwiczyć paszczę a tu siada obok gość i tak po prostu robi sobie ze mnie jajca bo on to już ma i nie musi ćwiczyć :D

Dzięx za dobre słowo, a wstydu nie ma na pewno ;) posłuchaj sobie mojej pierwszej HB (zdaje się GPV HBV) normalnie uszy mi opadowywują, melanż nie z tej ziemi :D
A teraz wygrywam tylko dlatego że tacy maestrowie jak Zamieszkaly czy minigunmen po prostu nie biorą udziału w bitwach :)

Trochę jakby luck :viva:

Pozdrawiam
Rogal :harp:
_________________
Moja strona foto niezwiązana z harmonijką
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2012-09-11, 15:24    Odp: [GP VI] HB IV - ocena prac

Dzięki :) Ja nie biorę, bo nie potrafię napierdzielać tak dobrej solówy jak Wy przez całe 3-4 minuty. No i nie chcę się z nikim ścigać. Czekam na wyniki :)
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
t. 

Wiek: 45
Posty: 13
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-09-11, 17:45    Odp: [GP VI] HB IV - ocena prac

GaceQ123: 2 jeszcze trochę brakuje pewności w tym co chcesz zagrać, ale coś już się kluje

karol.z: 2+ momentami fajnie blusowo, początek ciekawszy, później trochę monotonnie

Molsz: 3 fajne brzmienie, muszę popracować nad takim vibrato

mr.Michalos: 3+ ciekawy klimat - taki trochę westernowy, kilka naprawdę fajnych zagrań

Rogalski.Arek: 5- zawodowe brzmienie, przemyślana kompozycja, znalazłem kilka zagrań, których będę próbował się nauczyć

tramp24: 3+ niestety tylko momenty dobre, słyszałem już twoje nagrania, które mi się zdecydowanie bardziej podobały

Zamieszkaly: 5 super brzmienie, podobały mi się te molowe zagrania, no ale ich nie wykorzystam bo do XI pozycji jeszcze daleka droga przede mną

PS: Nagrywałem na mikrofon komputerowy z podkładem puszczonym w tle, postaram się poprawić na przyszłość :-)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Rogalski.Arek 


Wiek: 48
Posty: 302
Otrzymał 11 punkt(ów)
Skąd: Kielce
Wysłany: 2012-09-11, 18:09    Odp: [GP VI] HB IV - ocena prac

t. jak chcesz to mogę Ci podesłać link do Cool Edit Pro 2.1 bardzo dobry program. Rozwiąże wszystkie problemy z nagrywaniem ;)
_________________
Moja strona foto niezwiązana z harmonijką
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
t. 

Wiek: 45
Posty: 13
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-09-11, 18:14    Odp: [GP VI] HB IV - ocena prac

Rogalski.Arek napisał/a:
t. jak chcesz to mogę Ci podesłać link do Cool Edit Pro 2.1 bardzo dobry program. Rozwiąże wszystkie problemy z nagrywaniem ;)

Dzięki Rogalski.Arek, program znam. Następnym razem powinno być dobrze, użyję go tak jak powinien zostać użyty już tym razem :-) Po prostu wygodniej mi się grało jak miałem podkład głośno, nie przez słuchawki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Tramp24


Posty: 135
Otrzymał 8 punkt(ów)
Wysłany: 2012-09-11, 19:33    Odp: [GP VI] HB IV - ocena prac

Rogalski.Arek napisał/a:
powinienem Ci zrobić krzywdę za to nagranie - ale to tylko moje osobiste odczucie


Dobre! Rogal mówiłem Ci, że zrypałem to nagranie, to nie wierzyłeś... nie będę się tłumaczył ;) taki chwilowy spadek formy.

@Zamieszkały - mówisz że popracowałbyś nad brzmieniem... w poprzednich HB moje brzmienie Ci się podobało... no ale coż w tym nagraniu wszystko zrypałem ;D

Przy chwili czasu odsłucham resztę nagrań :)
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Molsz 

Posty: 9
Wysłany: 2012-09-11, 20:09    Odp: [GP VI] HB IV - ocena prac

Witam,

na wstępie chciałam podziękować za dobrą zabawę i oceny mojego nagrania. Nie spodziewałam się aż tak dobrych not :oops: Co prawda stać mnie na więcej, ale wiem, że jeszcze bardzo dużo pracy przede mną :D Krytyka jest niezbędna do tego, aby się rozwijać. Dzięki niej wiem nad czym pracować i co poprawić, żeby było lepiej. Ja ocenię bardzo krótko.

GaceQ123 : 2

karol.z : 2+

mr.Michalos : 3+

Rogalski.Arek : 4+

t. : 3-

Tramp24 : 3+

Zamieszkaly : 5

Pozdrawiam :harp: .
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
karol.z 


Wiek: 39
Posty: 331
Otrzymał 19 punkt(ów)
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-09-13, 18:32    Odp: [GP VI] HB IV - ocena prac

Ludzie, co z Wami? Oceniajta!!!!
_________________
https://www.facebook.com/marcinandkarol
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Rogalski.Arek 


Wiek: 48
Posty: 302
Otrzymał 11 punkt(ów)
Skąd: Kielce
Wysłany: 2012-09-13, 21:28    Odp: [GP VI] HB IV - ocena prac

Jeszcze mają trochę czasu ;)
_________________
Moja strona foto niezwiązana z harmonijką
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Medium 


Wiek: 52
Posty: 1693
Otrzymał 209 punkt(ów)
Skąd: Ełk
Wysłany: 2012-09-15, 20:46    Odp: [GP VI] HB IV - ocena prac

GaceQ123 - 3-
Rytm nie pokrywa się ze swingiem. Właściwie tylko jeden poziom dynamiki.

Karol.Z - 3+
Za dużo przypadku i nie trafionych dźwięków. To "tnie" uszy.

Molsz - 4-
Jakim mikrofonem to nagrywane było? Chyba masz kłopot z prawidłowym chwytem i panowaniem nad tym co osiągasz na wyjściu z mikrofonu, bo dużo tam przypadku. Zgrabnie wychodzisz z "chybionych" dźwięków. Górna oktawa harmonijki do regulacji / poprawy u customizera. Tam za ciężko Ci idzie wzbudzanie stroików i z tego powodu za "ostro" dmiesz żeby zmieścić się w rytmice stąd ta "piskliwość".

mr.Michalos - 4
Niektóre "skoki" interwałowe zbyt przypadkowe. Gdyby pomiędzy poszczególnymi fragmentami które oddzielone są takimi skokami interwałowymi były większe pauzy lepiej by się słuchało. Ale całe nagranie jakoś tak miło wkomponowane w podkład.

Rogalski.Arek - 5
Lekkie i przyjemne. Ma się wrażenie, że bawisz się instrumentem. Ładnie panujesz nad górną oktawą.

T. - 4+
Za realizację nagrania to bym Ci co nieco obił. Tylko dlatego, że mam zdiagnozowaną nadwrażliwość słuchową i pewną rzadką przypadłość, że dźwięki ciche słyszę głośniej niż te głośniejsze mogłem to wysłuchać i ocenić. Człowieku, w mojej ocenie to jest trzecie nagranie bitwy, ale to jak nagrane woła o pomstę do nieba.

Tramp24 - 4-
Technika gry wyżej niż rytmika.

Zamieszkaly - 5-
Końcówka nagrania wyraźnie lepsza niż początek i rozwinięcie. Nagranie jakieś takie "nierówne". Nie w Twoim stylu. Jakbyś się spieszył. Dużo ukrywa brzmienie. W moim odczuciu trochę za bardzo przesterowane do tak swingującego podkładu.

Mini - 5+
Niezły trick z delayem na wokalu. Ograniczyło słyszalność drobnych niedoskonałości, eksponując to, co dobre. Gratuluję. Harmonijka prosta i nie przekombinowana.

Pozdrawiam

Medium
_________________
Są dwa piękna: piękno radości i piękno smutku. Wy ludzie Zachodu, wolicie pierwsze – my drugie. Bowiem piękno radości trwa nie dłużej niż lot motyla. A piękno smutku jest twardsze niż kamień.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2012-09-15, 21:05    Odp: [GP VI] HB IV - ocena prac

Medium napisał/a:
Ograniczyło słyszalność drobnych niedoskonałości,


Nie myślałem o niedoskonałościach, bo ich generalnie nie wyeliminuję nie biorąc się za warsztat wokalny, przed dobrym uchem nawet efektem się tego nie ukryje :) Dałem delay z powodu efektu stereo, bardziej naturalnie brzmi akustyka pomieszczenia a ostatnio nie wiem o co chodzi ale nie umiem wyregulować sprzętu tak, żeby nie brzmiało jak z pudełka. Kwestia doświadczeń z nową kartą dźwiękową:/

Dzięki :)
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
karol.z 


Wiek: 39
Posty: 331
Otrzymał 19 punkt(ów)
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-09-16, 13:08    Odp: [GP VI] HB IV - ocena prac

Cytat:
Karol.Z - 3+
Za dużo przypadku i nie trafionych dźwięków. To "tnie" uszy.


Dzięki za łaskawą ocenę. :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Pancho 


Wiek: 39
Posty: 101
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Tychy / Belvedere
Wysłany: 2012-09-16, 15:59    Odp: [GP VI] HB IV - ocena prac

Nie jestem ekspertem muzycznym, ale pozwolę sobie ocenić powyższe nagrania. A więc:
GaceQ123: 2
karol.z: 2+
Molsz: 4-
mr.Michalos: 4-
Rogalski.Arek: 5
t. : 3
Tramp24: 4
Zamieszkały: 5
minigunmen: 5

Z góry przepraszam, jeżeli uraziłem kogoś moimi ocenami. Żałuję tylko, że nie wziąłem udziału w tej zabawie. Zdołałem coś tam nagrać, ale nie zdążyłem wysłać, bo odcięli mi neta (trochę w tym mojej winy, bo nie zapłaciłem abonamentu :P ). Dostęp do internetu niestety uzyskałem tuż po zakończeniu terminu wysyłania prac :sad: Nagranie ostatecznie trafiło do neta i chociaż jest ono poza Waszym konkursem, to byłbym wdzięczny, gdyby ktoś wyraził jakąkolwiek opinię o tym, co tam wydmuchałem :) Oto link z tym nagraniem: http://pancho84.wrzuta.pl...ulblues_wg_mnie
Z góry dziękuję i pozdrawiam :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Medium 


Wiek: 52
Posty: 1693
Otrzymał 209 punkt(ów)
Skąd: Ełk
Wysłany: 2012-09-16, 16:47    Odp: [GP VI] HB IV - ocena prac

Pacho - 5
Nie przekombinowane, takie uczciwe i proste, naturalne, aż się chce słuchać.

Pozdrawiam

Medium
_________________
Są dwa piękna: piękno radości i piękno smutku. Wy ludzie Zachodu, wolicie pierwsze – my drugie. Bowiem piękno radości trwa nie dłużej niż lot motyla. A piękno smutku jest twardsze niż kamień.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Rogalski.Arek 


Wiek: 48
Posty: 302
Otrzymał 11 punkt(ów)
Skąd: Kielce
Wysłany: 2012-09-16, 17:12    Odp: [GP VI] HB IV - ocena prac

Pancho trzeba było zapłacić abonament i startować bo bardzo fajnie zagrałeś :)
Jak dla mnie na 5 z małym minusem :D
Ciężko będzie w następnej bitwie przebić się do czołówki ;)
Pozdrawiam
Rogal
_________________
Moja strona foto niezwiązana z harmonijką
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2012-09-17, 06:40    Odp: [GP VI] HB IV - ocena prac

Kurcze, ja nie dałem rady nagrać, w natłoku zdarzeń :) Dziś też dam jakieś oceny jak wrócę z pracy :)
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Pancho 


Wiek: 39
Posty: 101
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Tychy / Belvedere
Wysłany: 2012-09-17, 20:29    Odp: [GP VI] HB IV - ocena prac

Dzięki panowie za przychylną opinię :) Zdaję sobie sprawę, że czeka mnie jeszcze sporo nauki, ale jednego jestem pewien: nie przestanę się uczyć grać na harmoszce, bo to po prostu uwielbiam. Postaram się coś sklecić na następną Bitwę... Muszę tylko na lodówce nalepić kartkę z przypomnieniem o zapłacie abonamentu za internet :P
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi