Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2012-08-30, 20:17    [Pytanie] Bulletizer... z drewna?

Witam!
Wpadłem właśnie na pomysł - czy jest na forum ktoś, kto byłby w stanie wykonać bulletizer (blowsmeaway - coś podobnego 0), wytoczyć go z drewna? (jakiegoś twardego i gęstego, bądź z laminatu typu sklejka?

Pozdrawiam!
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Jaszczur 


Wiek: 33
Posty: 152
Otrzymał 22 punkt(ów)
Skąd: Lublin/Parczew
Wysłany: 2012-08-30, 21:27    Odp: [Pytanie] Bulletizer... z drewna?

Kiedyś potrzebny był mi podobny element i zrobiłem go na uczelni.
Jeśli masz niedaleko, to idź na politechnikę na wydział mechaniczny, tam gdzie odbywają się laboratoria z obróbki ubytkowej i technologii maszyn (zazwyczaj jest to specjalna hala) i zapytaj czy mogą dla ciebie to wytoczyć. Jeśli bedziesz miał przygotowane rysunki z wymiarami i odpowiedni kawałek drewna, to myślę że zgodzą się bez problemu. Ale najlepiej wcześniej zapytać.

Gdyby był już październik to być może móglbym dla ciebie coś takiego wykonać, ale w tej chwili nie mam dostępu do wydziałowych urządzeń, i nie wiem czy będę miał, po planują burzyć starą halę i stawiać nową.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
gmx

Posty: 233
Otrzymał 26 punkt(ów)
Wysłany: 2012-08-30, 22:43    Odp: [Pytanie] Bulletizer... z drewna?

Harry,

może minigunmen będzie więcej wiedział na ten temat - w końcu zajmuje się robótkami ręcznymi zaowodowo.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2012-08-31, 16:16    Odp: [Pytanie] Bulletizer... z drewna?

Odezwij się do mnie prywatnie. I przygotuj jakąś fotę tego czegoś, to pomyślę. Nic nie obiecuję.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu