Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2012-06-12, 18:54    [Festiwal] Harmonica Bridge 2012 w Toruniu!

Sławek Wierzcholski podzielił się ze mną wesołą nowiną, a mianowicie informacjami o organizacji kolejnej edycji Harmonica Bridge w Toruniu. Tutaj informacje prosto od Dyrektora Artystycznego:

Już po raz dwunasty, ostatni weekend sierpnia będzie wielkim świętem harmonijki ustnej!
W Toruniu, w ramach festiwalu "Harmonica Bridge" wystąpią mistrzowie harmonijki z siedmiu krajów! M.in. z Meksyku, Węgier, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii ... Grać będą w tak zróżnicowanych stylistykach jak bluegrass, folk, akustyczny rock, hip-hop i oczywiście blues. Nie zabraknie również muzyki poważnej w wykonaniu wirtuozów z Warszawskiego Kwintetu Akordeonowego (akordeon - bliski krewny harmonijki!). Odbędą się również warsztaty instrumentalne i konkurs młodych harmonijkarzy.
Szczegóły na www.harmonicabridge.pl
Zapraszam!
Sławek Wierzcholski
Dyrektor Artystyczny
"Harmonica Bridge"
wierzcholski@gmail.com

Zarówno warsztaty, jak i konkurs (z atrakcyjną nagrodą!) zapowiadają się znakomicie. O warsztatach prowadzonych przez specjalnego Gościa w odrębnym temacie. Harmonijkarze, przybywajcie!

_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Żółwik


Wiek: 31
Posty: 134
Otrzymał 6 punkt(ów)
Skąd: Koronowo/Bydgoszcz
Wysłany: 2012-06-12, 21:43    Odp: [Festiwal] Harmonica Bridge 2012 w Toruniu!

Zapytaj Sławka jak się ma sprawa z Bydgoszczą. W razie czego mogę się ugadać z jednym klubem(małym co prawda ale kolesie są przychylni do wszelkich inicjatyw) co do jakiegoś Jamu albo koncertu.
_________________
Połowę pieniędzy w życiu przeznaczyłem na instrumenty i alkohol. Drugą połowę zmarnowałem.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2012-06-13, 14:57    Odp: [Festiwal] Harmonica Bridge 2012 w Toruniu!

Tegoroczna edycja przez Sławka organizowana dzieje się w Toruniu i tylko w Toruniu.
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
robi-97 

Wiek: 26
Posty: 115
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: Kaźmierz
Wysłany: 2012-06-14, 21:26    Odp: [Festiwal] Harmonica Bridge 2012 w Toruniu!

i teraz kombinacje jak sie znaleźć w ostatni weekend sierpniaw toruniu...
_________________
"Śpię na zielonej łące
Lub pod namiotem z brzóz
Czasem dajemy koncert
Ja i ten stary blues"
SDM - po strunach do nieba"
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2012-06-14, 21:30    Odp: [Festiwal] Harmonica Bridge 2012 w Toruniu!

Autobusem, pociągiem, hulajnogą... Byle do Grodu Kopernika, bo naprawdę warto! No i warsztaty z Bakerem za dyszkę.
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2012-06-14, 21:39    Odp: [Festiwal] Harmonica Bridge 2012 w Toruniu!

Maciekdraheim napisał/a:
Autobusem, pociągiem, hulajnogą...


Jak się ma blisko to i na wrotkach się dojedzie.
Ja musiałbym grzać gablotą z Sosnowca ok. 5 godzin szczególnie przez traumatyczną Łódź. :(
Ale kto wie, może mi odbije i pojadę. :)
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2012-06-15, 17:46    Odp: [Festiwal] Harmonica Bridge 2012 w Toruniu!

I może się jakiś zorganizuje mały zlot? :D
No mam nadzieję. :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2012-06-15, 17:50    Odp: [Festiwal] Harmonica Bridge 2012 w Toruniu!

Im więcej harmonijkarzy, tym lepiej :) . Jakbyś się Felix zdecydował, to Twoja trasa może mi się bardzo przydać, abyś po drodze zgarnął jedną osóbkę ;) .
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2012-07-26, 13:22    Odp: [Festiwal] Harmonica Bridge 2012 w Toruniu!

Żółwik, pytałeś jak się ma sprawa z Bydgoszczą. Wczoraj Gazeta Pomorska napisała mały artykuł o festiwalu. Załączam skan:
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
gmx

Posty: 233
Otrzymał 26 punkt(ów)
Wysłany: 2012-07-26, 14:37    Odp: [Festiwal] Harmonica Bridge 2012 w Toruniu!

Jeśli miastu takiemu jak Bydgoszcz żal wydać 15 tys zł na festiwal, a w skali budżetu miasta jest to mniej niż kropla wody w morzu to jestem ciekawy ile pomników (czyt. sralni dla ptaków) powstanie w najblizszym czasie kosztem tej imprezy artystycznej?

To może świadczyć nie tylko o kiepskiej kondycji finansowej Bydgoszczy, ale też potwierdza fakt pogłębiania się wzajemnej niechęci obu magistratów, podobnie jak wcześniej przy kandydaturach obu miast do Europejskiej Stolicy Kultury 2016, sporze o lotnisko i Collegium Medicum UMK (znajdujące sie w Bydgoszczy).

Życzę Sławkowi, aby udało mu się zorganizować kolejną edycję tak bogatą w atrakcje i muzyków, żeby Bydgoszcz poczerwieniała z zazdrości.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2012-07-26, 14:56    Odp: [Festiwal] Harmonica Bridge 2012 w Toruniu!

gmx napisał/a:
jestem ciekawy ile pomników (czyt. sralni dla ptaków) powstanie w najblizszym czasie kosztem tej imprezy


Bardzo słuszne i konkretne podsumowanie. Ja myślę, że biurokraci noszą tyle w kieszeni na co dzień ale nie dadzą bo tak i już. Albo ktoś ma w tym niezły interes. Albo po prostu jakieś prywatne animozje ktoś przenosi na grunt służbowy. Mało to razy tak było... bzdura jakaś!
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2012-08-02, 15:02    Odp: [Festiwal] Harmonica Bridge 2012 w Toruniu!

Teraz tylko czekać na zmianę nazwy. ;)
Też mi się wydaje, żę tu jakieś prywatne lobby po prostu nie chciało tego...
Przecież ta impreza (wbrew pozorom!) przynosiła zyski (fakt, faktem nie skarbcowi miast, ale jednak) i to nie tylko finansowe, ale także kulturalne...

Następny punkt? Czekajmy aż włodarze Torunia wycofają się z finansowania, bo "przecież miał to być most harmonijkowy".
I wrócą dawne czasy grania na drewnianych gankach, dworcach itp. ;)

Ale tak w sumie, to rozumiem Ich - też nie oddałbym swej trzynastki parotysięcznej. ;)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2012-08-02, 15:16    Odp: [Festiwal] Harmonica Bridge 2012 w Toruniu!

Cieszmy się, że Festiwal jest. Jest w Toruniu, a to piękne miejsce do odbierania muzyki, szczególnie, że koncerty odbywać się będą w sprzyjających kontemplacji dźwięków miejscach, np. dziedzińcu Ratusza Staromiejskiego. Żeby więc było po co i dla kogo organizować to za rok, należy się tłumnie stawić. Bo w końcu żadne miasto nie będzie robić imprez dla samego ich robienia, a dla ludzi, którzy z nich skorzystają.
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2012-08-02, 15:30    Odp: [Festiwal] Harmonica Bridge 2012 w Toruniu!

Maciekdraheim napisał/a:
Żeby więc było po co i dla kogo organizować to za rok, należy się tłumnie stawić.


Ale właśnie, czy w Bydgoszczy w poprzednim roku było mało tłumu? Mi się wydaje (i pewnie nie tylko mnie), że nie.
Więc...? Kolejny paradoks polskich miast? :D

Maciekdraheim napisał/a:
ieszmy się, że Festiwal jest. Jest w Toruniu, a to piękne miejsce do odbierania muzyki, szczególnie, że koncerty odbywać się będą w sprzyjających kontemplacji dźwięków miejscach, np. dziedzińcu Ratusza Staromiejskiego.


Naturalnie! Ten klimat Toruń ma w sobie, o! :)

EDIT:
Maćku, mam pytanie jeszcze odnośnie jamów: są jakieś przewidziane? W programie nic na ten temat nie ma (albo nie dojrzałem). :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
*Sławek Wierzcholski 


Wiek: 65
Posty: 69
Otrzymał 6 punkt(ów)
Skąd: Toruń
Wysłany: 2012-08-05, 17:27    Odp: [Festiwal] Harmonica Bridge 2012 w Toruniu!

Witam Wszystkich Serdecznie! Milczałem przez dłuższy czas z powodów czysto technicznych (zablokowane konto). Dziękuję webmasterowi za pomoc! Wprawdzie Maciek Draheim na moją prośbę zamieszczał już informacje o "Harmonica Bridge" ale chciałbym osobiście zaprosić wszystkich sympatyków harmonijki na to wydarzenie! Warto zajrzeć - program będzie bardzo ciekawy a wstęp na większość imprez darmowy. A jeśli będą bilety to w symbolicznych cenach :)
Namawiam również do udziału w konkursie harmonijkowym! Nagrody są bardzo atrakcyjne. Ale cenniejszy jest jeszcze kontakt z kolegami (a może i koleżankami) - miłośnikami harmonijki. Proszę - nie zwlekajcie ze zgłoszeniami do ostatniej chwili!!! Organizatorom bardzo to utrudnia pracę. A przecież konkurs jest dla Was! Przy okazji - akompaniatorzy mogą grać w dowolnej, odpowiadającej Wam tonacji. Choć łatwiej zmienić tonację harmonijki, niż akompaniować na fortepianie np. w tonacji Fis-dur :(
Myślę, że nietaktem byłoby zignorowanie warsztatów Steve'a Bakera ! Ja na pewno ich nie opuszczę! A gitarzyści powinni skorzystać z okazji konsultacji u Dicka Birda - mistrza fingerpickingu i otwartych strojów gitary! :cool:
Pozdrawiam serdecxznie i czekam w "Domu Muz" na Wasze zgłoszenia! ;)
_________________
Sławek Wierzcholski
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2012-08-10, 14:34    Odp: [Festiwal] Harmonica Bridge 2012 w Toruniu!

A tu oficjalny plakat Festiwalu:

_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2012-08-16, 19:22    Odp: [Festiwal] Harmonica Bridge 2012 w Toruniu!

Wysłałem zgłoszenie :) Stresuje się :D
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2012-08-16, 21:40    Odp: [Festiwal] Harmonica Bridge 2012 w Toruniu!

Bez spiny Adrianie! Nie należy tego traktować jak jakichś Igrzysk Olimpijskich czy innego Pucharu Świata, a po prostu dobrze się bawić i mieć przyjemność z grania. Ja w zeszłym roku pojechałem z takim nastawieniem, żeby po prostu fajnie zagrać i się sprawdzić. I co? Wpadło wyróżnienie, czyli całkiem nieźle jak na występ bez żadnego przygotowania. Nie denerwować się, tylko luźno wejść na scenę i zagrać. A Ty Harry już na żywo przecież występowałeś, więc nie powinno być to aż taką nowością.
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
*Sławek Wierzcholski 


Wiek: 65
Posty: 69
Otrzymał 6 punkt(ów)
Skąd: Toruń
Wysłany: 2012-08-17, 09:46    Odp: [Festiwal] Harmonica Bridge 2012 w Toruniu!

Witajcie! Cieszę się, że zgłoszenia do udziału w konkursie powoli spływają. Jak dotąd, otrzymaliśmy zgłoszenia od następujących osób:
1. Maciej Draheim
2. Józef Dampc
3. Paweł Zydroń
4. Piotr Szencel
5. Marek Bugała
6. Mateusz Litwin
7. Jakub Rutynowski
8. Adrian Palusiński
9. Mateusz Litwin
Jeżeli ktoś wysłał zgłoszenie a nie ma go na powyższej liście, proszę o bezpośredni kontakt na wierzcholski@gmail.com . Można też zatelefonować. Moja komórka: 604 08 39 34.
Sprawy techniczne: przed konkursem będziemy mieli razem ok. dwie godziny na krótkie rozmowy i próby z sekcją akompaniującą. Ustalenie tonacji, formy itp. Akompaniować będą doświadczeni muzycy: Bogdan Ciesielski - fortepian; Wiesław Kryszewski - gitara basowa; Grzegorz Minicz - perkusja. Jednak mogą nie znać wszystkich zaproponowanych przez Was utworów (co chyba zrozumiałe). Zatem proszę aby osoby pragnące wykonać z akompaniamentem sekcji utwory spoza podanej listy , przywiozły z sobą nuty dla pianisty i basisty (perkusista da radę bez). Przypominam, można też grać bez akompaniamentu lub z z towarzyszeniem podkładu z CD czy innego nośnika. Pozdrawiam, Sławek Wierzcholski

[ Dodano: 2012-08-17, 10:50 ]
Jeszcze jedno! |Może nie zauważyliście informacji na plakacie.... 24 i 25 sierpnia, w klubie festiwalowym czyli "Hard Rock Pub Pamela" przy ul. Legionów w Toruniu odbywać się będa jam sessions. Przede wszystkim dla harmonijkarzy :) Ale jak przyjdzie gitarzysta, to tez nie zostanie wyrzucony ;) Początek jamów: 22:15 a koniec ..... kto wie. Towarzyszyć bęedzie zespół "Open Blues", który zna wszystkie standardy bluesowe :cool: I świetnie akompaniuje - wiem bo z nimi grałem wielokrotnie.

[ Dodano: 2012-08-19, 13:21 ]
Witajcie!
Mamy już dziesięciu chętnych do udziału w konkursie w ramach "Harmonica Bridge". Zatelefonował do mnie Łukasz Pietrzak, którego zgłoszenie e-mailowe nie dotarło.... Cóż, zdarza się. Już załatwione. Teraz lista przedstawia się następująco:
1. Maciej Draheim
2. Józef Dampc
3. Paweł Zydroń
4. Piotr Szencel
5. Marek Bugała
6. Mateusz Litwin
7. Jakub Rutynowski
8. Adrian Palusiński
9. Mateusz Litwin
10. Łukasz Pietrzak
Przypomnę: spotykamy się 25 sierpnia, tj. w sobotę, o godz. 9:00 w"Domu Muz" w Toruniu przy ul. Podmurnej 1/3. Przesłuchania rozpoczną sie o godz. 11:00. Mamy zatem dwie godziny aby z każdym indywidualnie przegrać utwory, ustalić wstęp, nabicie, tempo, zakończenie i wszelkie sprawy, które mogą być dla Was kłopotliwe.
UWAGA! Już o tym pisałem dwukrotnie ale przypominam - jeśli ktoś chciałby wykonać utwory, których nie ma na liście w podanym w regulaminie tzw. banku standardów, musi mieć nuty dla akompaniatorów! To świetni muzycy ale mogą nie znać np. kompozycji J.J. Milteau (ktoś to zapowiadał). Ale można zagrać też ze swoim, nagranym wcześniej akompaniamentem czy z gotowym podkładem np. z jakiegoś podręcznika gry na harmonijce. Można improwizować choć nie jest to konieczne. Jeżeli macie jeszcze jakieś pytania, bardzo proszę piszcie na tej stronie albo do mnie na wierzcholski@gmail.com albo telefonujcie. Moja komóra: +48 604 08 39 34 .
Do zobaczenia niebawem,
Sławek :cool:
_________________
Sławek Wierzcholski
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2012-08-21, 18:07    Odp: [Festiwal] Harmonica Bridge 2012 w Toruniu!

A ja przekazuję dobrą nowinę dla zainteresowanych koncertami na Harmonica Bridge. Organizatorzy festiwalu i Blues.pl organizują konkurs, w którym nagrodą jest właśnie wejściówka na wszystkie festiwalowe wydarzenia. Wszystko, co o konkursie trzeba wiedzieć znajdzie się na Blues.pl

_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2012-08-21, 22:36    Odp: [Festiwal] Harmonica Bridge 2012 w Toruniu!

Czy piątkowe koncerty są płatne brak mi tu info na stronie festiwalu i plakacie?
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2012-08-21, 22:49    Odp: [Festiwal] Harmonica Bridge 2012 w Toruniu!

Koncerty o godzinie 19.00 są płatne, przynajmniej tak wskazuje gwiazdka przy godzinie na plakacie. Bezpłatne z pewnością są te wczesnopopołudniowe przed pomnikiem Kopernika.
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
krzychowski 


Wiek: 51
Posty: 6
Skąd: Toruń
Wysłany: 2012-08-22, 23:40    Odp: [Festiwal] Harmonica Bridge 2012 w Toruniu!

Potwierdzam powyższą informację. Koncerty:
- piątek, 19:00, Dziedziniec Ratusza
- sobota, 19:00, Amfiteatr Muzeum Etnograficznego
będą biletowane. Na tę chwilę nieoficjalnie mogę podać informację, że ceny będą niższe, niż wejście na seans (zwykle krótszy od naszych koncertów) do Multikina.

Wiem, że tutaj bywają jedynie fani harmonijki. Jeśli jednak ktoś ma jeszcze wątpliwości, czy warto odwiedzić Toruń podczas ostatniego sierpniowego weekendu, aby wziąć udział w Festiwalu Harmonica Bridge 2012, to może dodatkowym atutem będzie równolegle organizowany festiwal SkyWay 2012. Szczegóły i opis atrakcji na:
http://2012.skyway.art.pl/
Przechodząc z wieczornych koncertów na jam session, do pubu aby wymienić się wrażeniami, czy w kierunku noclegu ;) w kliku miejscach będzie okazja pocieszyć oczy naprawdę niesamowitymi animacjami wyświetlanymi na ścianach znanych budynków.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2012-08-23, 16:27    Odp: [Festiwal] Harmonica Bridge 2012 w Toruniu!

Spieszę donieść, że opublikowano rozwiązanie i imię zwycięzcy konkursu przygotowanego przez Organizatorów festiwalu i Blues.pl. Szczegóły pod tym adresem
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
cabandeyro 
Mistrz Harmonijkowych Bitew


Wiek: 48
Posty: 67
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2012-08-23, 19:46    Odp: [Festiwal] Harmonica Bridge 2012 w Toruniu!

Witam wszystkich serdecznie po długiej nieobecności i mam pytanie czy na warsztaty to trzeba się jakoś specjalnie zapisać ? Skoro mam tak blisko to przyjadę pokibicować wam chłopaki, a szczególnie Bugajowi, Haremu, Maćkowi i Kubie :)
_________________
Cabandeyro's zawsze robią co chcą...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2012-08-23, 20:00    Odp: [Festiwal] Harmonica Bridge 2012 w Toruniu!

Opłatę warsztatową uiszcza się przy wejściu i można zameldować się pisząc maila na adres: dommuz.dyrektor@wp.pl. Obowiązku nie ma, ale organizatorzy się ucieszą, wiedząc niego przed ile osób się zjawi :) . Witamy Cabanie :) .
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2012-08-24, 07:38    Odp: [Festiwal] Harmonica Bridge 2012 w Toruniu!

Caban! :D Nie widziałem Cię tak dawno, że się stęskniłem normalnie :D Miło, że wpadniesz !
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
gmx

Posty: 233
Otrzymał 26 punkt(ów)
Wysłany: 2012-08-24, 10:02    Odp: [Festiwal] Harmonica Bridge 2012 w Toruniu!

Caban - miło, że wpadniesz pokibicować. Przypomniał mi się od razu kawał o laczku w kredensie, który opowiadałeś w Kliczkowie ;)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
cabandeyro 
Mistrz Harmonijkowych Bitew


Wiek: 48
Posty: 67
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2012-08-24, 16:44    Odp: [Festiwal] Harmonica Bridge 2012 w Toruniu!

:D Tylko że to cała prawda jest a nie kawał ... :hah:
_________________
Cabandeyro's zawsze robią co chcą...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2012-08-26, 13:59    Odp: [Festiwal] Harmonica Bridge 2012 w Toruniu!

Festiwal Harmonica Bridge dobiegł końca. Wrażenia miłe, muzyka świetna wśród przyjaciół i znajomych.
Warto było pojechać samochodem 360 km w jedną stronę. :)
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu