Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
lukx 


Wiek: 44
Posty: 25
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2012-06-21, 18:13    behringer 302USB + Shure 520DX jak to skonfigurowac zeby nagrywalo na kompie?

Mam mixer behringera 302USB podlaczony przez USB to kompa, wsadzony mic shure 520DX do MIC IN.Glosniki tez wpiete w Behringera no i slusze muzyczke z kompa ale nie widze nigdize mikrofony zeby moc nagrywac. Jak to dziadajstwo skonfigurowac. Oczywiscie sterowniki poinstalowalem ze strony producenta. Blagam pomozcie.

[ Dodano: 2012-06-21, 20:56 ]
Spoko wystarczyło zwiększyć głośność na behringerze :) Tylko kurcze jakość po nagraniu nie słuchać żeby tak fajnie charczał. Czy tylko charczy jak jest podpięty do piecyka?
_________________
www.lukeszeflinski.com :: fotografia
www.lukx.com :: cgi
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Medium 


Wiek: 52
Posty: 1693
Otrzymał 209 punkt(ów)
Skąd: Ełk
Wysłany: 2012-06-22, 07:56    Odp: behringer 302USB + Shure 520DX jak to skonfigurowac zeby nagrywalo na kompie?

To charczenie to wypadkowa wielu czynników:
- dźwięku z ust muzyka,
- chwytu mikrofonu,
- przesteru uzyskanego z preampa / efektu / mulitiefektu / symulatora wzmacniacza lampowego / piecyka lampowego.

Teraz powinieneś mieć czyste brzmienie akustyczne.

Pozdrawiam

Medium
_________________
Są dwa piękna: piękno radości i piękno smutku. Wy ludzie Zachodu, wolicie pierwsze – my drugie. Bowiem piękno radości trwa nie dłużej niż lot motyla. A piękno smutku jest twardsze niż kamień.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 punkt(ów):
lukx
  
Odpowiedz do tematu