Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
ajneck 


Wiek: 57
Posty: 188
Otrzymał 5 punkt(ów)
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2012-05-17, 21:49    Odp: Dysputy na temat zawirowań w koło Donny Summer

Inną jej cnotą oprócz wiary był mocny kręgosłup. Miała odwagę skrytykować medialnie homosiów,za co takowi w show-businessie skutecznie utrącili jej karierę.Takich ludzi będzie brakować.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
*Bart Łęczycki 


Posty: 600
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-06-19, 16:14    Odp: Dysputy na temat zawirowań w koło Donny Summer

co znaczy "homoś" ? Bo chyba źle zrozumiałem...?
_________________
www.bleczycki.com
bleczycki@gmail.com
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Gall Anonim 


Posty: 84
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: World/Polska
Wysłany: 2012-06-19, 19:02    Odp: Dysputy na temat zawirowań w koło Donny Summer

Bart Łęczycki napisał/a:
co znaczy "homoś"

"Homoś" - w skrócie, a w pełnym słowa znaczeniu homoseksualista, z medycznego znaczenia "Pederasta" w skrócie lub potocznie zwany cyt."pedał" i jesze wiele innych oznaczeń.
_________________
Harmonijkarze wszystkich krajów i nacji łączcie się. :) <Gall Anonim>
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
ajneck 


Wiek: 57
Posty: 188
Otrzymał 5 punkt(ów)
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2012-06-20, 09:34    Odp: Dysputy na temat zawirowań w koło Donny Summer

Homofil te jest prawidłowo,czyli ten co ma pociąg do tej samej płci.I tyle.

[ Dodano: 2012-06-20, 10:49 ]
Zdaje się,że podpadłem trochę pod niepoprawność polityczną (co za grożne słowo).Ale ja jestem,powiedzmy tak,z prowincji,więc co mi tam...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
*Bart Łęczycki 


Posty: 600
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-06-20, 12:46    Odp: Dysputy na temat zawirowań w koło Donny Summer

To widzę że niestety dobrze zrozumiałem....
Gall Anonim, wikipedia podaje nico inne niż Twoje znaczenie słowa "pederasta" http://pl.wiktionary.org/wiki/pederasta

ajneck: tu nie chodzi o poprawność czy niepoprawność polityczną ale o szacunek do drugiego Człowieka bez względu na to jaki on jest.
Wnioskuję z Twojej wypowiedzi że jesteś osobą mocno wierzącą, ale Chrystus mówił o miłości do bliźniego a nie mówił NIC o homofilach? Chyba że masz jakiś cytat z biblii którego nie znam.
Na czarnoskórego możemy powiedzieć "czarnuch" czy "asfalt", ale w mojej opinii bardzo źle świadczy to o wypowiadającym się. Nie chcę tu prawić socjobiologicznych, filozoficznych ani teologicznych wywodów...

Chciałem jeszcze spytać o to skąd masz informacje że homofile/homoseksualiści/geje/itd itd zniszczyli karierę Donny? To jakieś oficjalne źródło czy obiegowa opinia i plotka?

Trochę zrobił się OT, ale dbajmy o poziom kultury i empatii na naszym forum, wszak jesteśmy wrażliwymi artystami ceniącymi pozytywne emocje w improwizacjach i radość z grania, chyba że się mylę? :)

Pozdrawiam z szacunkiem dla KAŻDEGO
_________________
www.bleczycki.com
bleczycki@gmail.com
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
ajneck 


Wiek: 57
Posty: 188
Otrzymał 5 punkt(ów)
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2012-06-20, 14:05    Odp: Dysputy na temat zawirowań w koło Donny Summer

Pamiętam,że było o tym w mediach w latach '80-tych.Jednak teraz znalazłem o tym coś:


http://kultura.newsweek.p...,92446,4,1.html

co stawia sprawę w innym świetle.
Harmoszka,homoś to po prostu zdrobnienia.Na forum,którego nazwa jest zdrobnieniem,wolno chyba używać zdrobnień.Nie róbmy z homoseksualistów świętych krów,bo jeszcze wyzwą mnie,z szacunkiem,od homofobów.
Nie mam nic do przeciętnego gościa,który boryka się z jakimś problemem,jak np.orientacja.Jestem tylko homoalergiczny na tych wojujących. Zresztą czy ich parady są lekcją szacunku chociażby dla własnego ciała?
Tematu,jakim jest wiara,moja wiara,nie będę w gronie osób jednak anonimowych,poruszać.Nigdy jednak nie nazwałbym się mocno wierzącym.Właśnie dlatego,że jestem taki narowisty i niepoukładany(i przepraszam wszystkich za mój styl pisania) dlatego właśnie potrzebuję odniesienia do Boga i to mnie ratuje.
I nigdy nie powiem o ludziach z czarną skórą "czarnuch" bo oni są mądrzejsi od nas.Afrykańczycy są bardzo rodzinni i wiara w Afryce to jest WIARA.Jest niesamowicie żywa.
Sam mam rodzinę wielodzietną i jestem bliższy Afrykańczykom,a promocja "małżeństw" homo jest zamachem właśnie na rodzine.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
gmx

Posty: 233
Otrzymał 26 punkt(ów)
Wysłany: 2012-06-20, 14:21    Odp: Dysputy na temat zawirowań w koło Donny Summer

Zrobił się off top i zupełnie niepotrzebnie.

Ajneck nie doczytał kontekstu w jakim Donna Summer znalazła się w medialnym zatargu ze środowiskami homoseksualnymi (niech sobie każdy zainteresowanuy doczyta) i napisał głupotę, z której wyciągnął daleko idące wnioski i przy okazji opisał nam swój ciekawy światopogląd.

Ciekawostka:
Słowo "homoś" jakkolwiek brzmi zdrobniale to używane jest publicznie m.in. przez J.Korwin-Mikke oraz Wojciecha Cejrowskiego.

Znalazłoby się lepsze miejsce na dysputy światopoglądowe, religijne etc. na tym forum i w ogóle w internecie. Z tego powodu dziwię się, że na przeinaczonych faktach można aż tak popłynąć i zaśmiecać w ten sposób temat o ikonach muzyki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
ajneck 


Wiek: 57
Posty: 188
Otrzymał 5 punkt(ów)
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2012-06-20, 16:34    Odp: Dysputy na temat zawirowań w koło Donny Summer

Nie nie to nie było tak ,że nie doczytałem tekstu,bo ten artykuł znalazłem dopiero dzisiaj.To co pisałem we wcześniejszym poście pamiętałem jeszcze z mediów sprzed prawie 30 lat.A co do tego faktu, to na polskich stronach raczej trudno będzie chyba znależć,jak wypowiedż Donny Sommer i proces wpłynęły na dalszy przebieg jej kariery.A skoro wtedy coś takiego słyszałem,to chyba było coś na rzeczy.
Cały czas jesteśmy w temacie,cenię ludzi co odważnie mówią co myślą. Cejrowskiego kiedyś nie lubiałem,a teraz przeciwnie,bardzo go cenię.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
cjsimon 


Posty: 162
Otrzymał 14 punkt(ów)
Skąd: Londyn/UK
Wysłany: 2012-06-20, 17:27    Odp: Dysputy na temat zawirowań w koło Donny Summer

Z racji tego, ze mieszkam za granica, przyzwyczailem sie juz dawno temu do homoseksualistow. Przyznam, ze nie za bardzo wiem w czym problem. Skoro dwie osoby chca byc ze soba to czemu to komus innemu przeszkadza? Nie bede wspominal o tym, ze najwiecej problemow maja wlasnie osoby wierzace, a tutaj mozna calkiem ciekawy temat zaczac: pedofilia wsrod ksiezy.

http://pl.wikipedia.org/w...iele_katolickim

Nie chce bronic homoseksualistow, ale uwazam, ze kazdy ma prawo do wolnosci (ale bez przegiec) i nikt nie powinien nikomu nakazywac z kim w nocy moze spac lub kogo za reke trzymac. Poza tym zawsze zastanawiam sie skad w ludziach tyle wrogosci? Czy my naprawde nie mozemy swobodnie zyc bez obrazania "pedalow, czarnuchow, zydow czy cyganow"? O ile te osoby nie wyrzadzaja nam krzywdy ani nie lamia prawa to nie widze w tym zadnego problemu.

Ale sie off top zrobil.

A tutaj piosenka o "homosiach" ;-)


pozdrawiam zyczliwie
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
ajneck 


Wiek: 57
Posty: 188
Otrzymał 5 punkt(ów)
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2012-06-20, 17:45    Odp: Dysputy na temat zawirowań w koło Donny Summer

No to teraz się zacznie... :/
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
*Bart Łęczycki 


Posty: 600
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-06-21, 14:30    Odp: Dysputy na temat zawirowań w koło Donny Summer

cjsimon, zgadzam się w 100%.
Proponuję zakończyć ten temat w tym miejscu albo/i założyć go w innym. Chętnie podejmę polemikę...
_________________
www.bleczycki.com
bleczycki@gmail.com
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
B.A.R.J.O. 

Posty: 39
Otrzymał 2 punkt(ów)
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2012-06-22, 11:50    Odp: Dysputy na temat zawirowań w koło Donny Summer

Co do wypowiedzi Bartka
Cytat:
Wnioskuję z Twojej wypowiedzi że jesteś osobą mocno wierzącą, ale Chrystus mówił o miłości do bliźniego a nie mówił NIC o homofilach? Chyba że masz jakiś cytat z biblii którego nie znam.

to Chrystus rzeczywiście nie odnosił się do tej kwestii ale w Biblii są cytaty na temat homoseksualizmu:

Nie będziesz cieleśnie obcował z mężczyzną jak z kobietą. Jest to obrzydliwością.
3 Mojż. 18,22

Dlatego wydał ich Bóg na łup sromotnych namiętności; kobiety ich bowiem zamieniły przyrodzone obcowanie na obcowanie przeciwne naturze, podobnie też mężczyźni zaniechali przyrodzonego obcowania z kobietą, zapałali jedni ku drugim żądzą, mężczyźni z mężczyznami popełniając sromotę i ponosząc na sobie samych należną za ich zboczenie karę.
Rzym. 1,26-27

Albo czy nie wiecie, że niesprawiedliwi Królestwa Bożego nie odziedziczą? Nie łudźcie się! Ani wszetecznicy, ani bałwochwalcy ani cudzołożnicy, ani rozpustnicy, ani mężołożnicy,
1 Kor. 6,9

To tak w kwestii uzupełnienia.
Ja osobiście odnoszę się do homo negatywnie. Chodź ich nie potępiam. Ale to temat na inny temat :)
_________________
The Blues will never leave you
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 punkt(ów):
#minigunmen
ajneck 


Wiek: 57
Posty: 188
Otrzymał 5 punkt(ów)
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2012-06-22, 12:22    Odp: Dysputy na temat zawirowań w koło Donny Summer

B.A.R.J.O., dzięki bo ja za bardzo nie mam czasu. Założył bym nowy temat "Ci,którzy nadchodzą"-tak parafrazując trochę ten temat.Bo po czerwonej-bolszewickiej zarazie ze wschodu,idzie tęczowa zaraza z przeciwnego kierunku.Mam dużo przemyśleń na ten temat,i na pewno nie chcę dyskutować na poziomie czy bić cyganów żydów itp i czy księża są bee,czy cacy.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 punkt(ów):
#minigunmen
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2012-06-22, 12:29    Odp: Dysputy na temat zawirowań w koło Donny Summer

Chciałbym przypomnieć, że ten temat poświęcony został zmarłym muzykom. Jego celem jest informowanie naszej społeczności o śmierci tych osób, jak i miejsce, w którym można ich powspominać. Jest to miejsce zdecydowanie niestosowne do prowadzenia tego typu dysput ideologicznych.
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
ajneck 


Wiek: 57
Posty: 188
Otrzymał 5 punkt(ów)
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2012-06-22, 12:40    "Ci którzy nadchodzą..."

Osobiście bardzo cenię takich ludzi:
http://www.wykop.pl/ramka...e-zostala-miss/
Kiedy ktoś daje wszystko by mówić to o czym jest przekonany.
Ten temat to kontynuacja tematu z "Ci,którzu odeszli..."

[ Dodano: 2012-06-22, 13:46 ]
http://www.youtube.com/watch?v=eOa_9ftwlbM

[ Dodano: 2012-06-22, 19:39 ]
Zniknął nam cały kontekst z tematu "Ci,którzy odeszli",więc proponuję takie kwestie:
-czy walczący homoseksualni o przywileje należące do tej pory dla kobiety i mężczyzny powinni je dostać.To rozwinięcie kwestii "tolerancji",którą poruszył Bart.
-czy powinniśmy pozostać bierni wobec tego zjawiska/tej ideologii.

[ Dodano: 2012-06-23, 01:45 ]
Proszę moderatorów o usunięcie tego tematu :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2012-06-22, 13:36    Odp: Dysputy na temat zawirowań w koło Donny Summer

Podzieliłem tematy, bo dyskusja jest prowadzona na kulturalnym poziomie, więc nie ma sensu moderować ani upominać, jeśli temat jest wydzielony.

Homoś jest zwrotem pieszczotliwym, używanym żartobliwie, nigdy obraźliwie i składa się ze słów nie należących do wulgarnych.

Punkty daję prywatnie, nie jako moderator - dla osób, które wniosły do dyskusji cytaty z literatury i nakierowały temat na rozwój we właściwym kierunku - mam na myśli powrót do tematu Donny.

Wróćmy do tematu jak w tytule, może ktoś wie więcej na temat jej krytyki?
Sam jestem ciekaw o co chodziło.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
sailor

Posty: 26
Skąd: charzykowy
Wysłany: 2012-06-23, 01:11    Odp: Dysputy na temat zawirowań w koło Donny Summer

Myślę że było jeszcze gorzej...
Stali za tym Masoni i Żydzi...
Mam swoje lata i gdyby to było w 50' to na pewno winni byliby bikiniarze i cykliści...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
ajneck 


Wiek: 57
Posty: 188
Otrzymał 5 punkt(ów)
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2012-06-23, 10:41    Odp: Dysputy na temat zawirowań w koło Donny Summer

Przeniesienie dyskusji o Donnie Sommer jest jak zauważyłem o dział wyżej,więc chciałem zlikwidować ten temat,żeby nie było tu zbyt homotematycznie.W końcu to forum harmoszka a nie homoszka.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
ajneck 


Wiek: 57
Posty: 188
Otrzymał 5 punkt(ów)
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2012-06-23, 11:21    Odp: Dysputy na temat zawirowań w koło Donny Summer

Donna Sommer powiedziała że AIDS to kara za grzechy dla homoseksualistów,czy coś w tym rodzaju.Potem się wyparła tych słów i wygrała proces o zniesławienie-to z artykułu z Newsweeka który wkleiłem kilka postów wcześniej.
Faktem jest,że w drugiej połowie lat '80-tych zrobiło się już o niej cicho,a była to przecież w show bussinesie postać nietuzinkowa.
A jak to było z tym AIDS?,chyba rozniosły to komary...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
IronBone

Posty: 210
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2012-06-23, 12:54    Odp: Dysputy na temat zawirowań w koło Donny Summer

ajneck napisał/a:

A jak to było z tym AIDS?,chyba rozniosły to komary...


Powiedz to temu kto się zaraził u dentysty albo po transfuzji.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
jsg 


Posty: 151
Otrzymał 9 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-06-23, 13:45    Odp: Dysputy na temat zawirowań w koło Donny Summer

Zasadniczo to jestem bardzo tolerancyjny, ale problem w tym, że pewne grupy- tu zarówno, homoseksualistów, Żydów, katolików, obrońców praw zwierząt- po prostu są przesadzone- wykorzystują swoją odmienność do realizacji dziwnych celów, piętnując ludzi myślących odmiennie. W odpowiedzi na takie zachowania- moja tolerancja osłabia się znacząco.

Środowiska tego typu lubią popadać w skrajność, wysuwając absurdalne żądania, absurdalne propozycje, a ich odrzucenie wiąże się z natychmiastowym atakiem obronnym, a jedynym argumentem jest brak tolerancji.
Jak to mawia mój kolegów- ja tam do homoseksualistów nic nie mam- w końcu sam jestem lesbijkiem...

A tema aids, jest tematem bardzo trudnym. Faktem jest że pewne środowiska są bardziej podatne od innych- temu trudno zaprzeczyć...
_________________
Moja strona, zupełnie nie poświęcona muzyce
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Medium 


Wiek: 52
Posty: 1693
Otrzymał 209 punkt(ów)
Skąd: Ełk
Wysłany: 2012-06-23, 13:50    Odp: Dysputy na temat zawirowań w koło Donny Summer

Połączyłem tematy, żeby o jednej sprawie rozmawiać w jednym miejscu.

Pozdrawiam

Medium
_________________
Są dwa piękna: piękno radości i piękno smutku. Wy ludzie Zachodu, wolicie pierwsze – my drugie. Bowiem piękno radości trwa nie dłużej niż lot motyla. A piękno smutku jest twardsze niż kamień.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
ajneck 


Wiek: 57
Posty: 188
Otrzymał 5 punkt(ów)
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2012-06-23, 15:36    Odp: Dysputy na temat zawirowań w koło Donny Summer

Kiedyś byłem tolerancyjny jak cjsimon i jsg,ale od czasu jak patrzę w oczy dziecka,ufne i niesamowicie szczere oczy,przestałem byc. Bo czy można takie dziecko dać na wychowanie dwom takim... I znowu ofiarami są ci najsłabsi...Koniec "tolerancji" za wszelką cenę nawet cenę przyzwalania na zło.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2012-06-23, 22:54    Odp: Dysputy na temat zawirowań w koło Donny Summer

Parę lat temu , mój syn studiując we Wrocławiu,miał styczność z osobnikiem który będąc "homosiem",zamordował swoich rodziców którzy tego nie akceptowali (ciekawe kto tu winny ?). Myślę, że w Polsce jeszcze za wcześnie na akceptację dewiacji seksualnych,
Tym których to nie dotknęło jest to obojętne, nawet to rozumieją i oburzają się "o co chodzi", ale jak doświadczą tego na własnej skórze ( oby nie), myślę ze zadumają się. Też nie zrozumiał bym i traktował bym to jako porażkę życiową zachowanie takie swoich najbliższych . Rozumiem,że ci dla których to jest niezrozumiałe akceptują to i nie ma to, dla nich ,żadnego znaczenia.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
*Bart Łęczycki 


Posty: 600
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-07-01, 23:44    Odp: Dysputy na temat zawirowań w koło Donny Summer

Do ajneck:
Wybaczcie ale cytat "Koniec "tolerancji" za wszelką cenę nawet cenę przyzwalania na zło" jest bliższy Antonowi LaVey'owi niż Jezusowi. Skoro Bóg stworzył homoseksualistów, rudych, grubych czy piegowatych to widać że chciał aby byli na świecie.
Powtarzam za Monteskuiszem definicję wolności, że możesz robić wszystko co chcesz nie naruszając wolności innych. Homoseksualiści chyba nie zaciągają żadnego heteroseksualisty do łóżka, bo i po co.
Ja też mam małego synka (2lata), któremu będę wpajać prawdziwe i uniwersalne wartości moralne, nie katolickie, buddyjskie czy muzułmańskie, zwyczajnie ludzkie. Szacunek i pozytywne nastawienie do każdego, niezależnie od orientacji, koloru włosów czy posiadanego napletka.

Znam osobiście kilku homoseksualistów, szanujemy swoje odmienne orientacje. Po co od razu ich nienawidzić, bić, poniżać. Ja naprawdę tego nie pojmuję!

Smuci mnie jedynie hipokryzja osób które z jednej strony trzymają się na mszy za ręce i śpiewają o miłości do Boga i Bliźniego a potem cyt z ajneck: przyzwalają na zło.
Warto się zdecydować czyją stronę trzymamy Dobra czy Zła?

Pozdrawiam nieco filozoficznie...
_________________
www.bleczycki.com
bleczycki@gmail.com
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
ajneck 


Wiek: 57
Posty: 188
Otrzymał 5 punkt(ów)
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2012-07-02, 11:24    Odp: Dysputy na temat zawirowań w koło Donny Summer

No ja niestety dziś wyjeżdżam na urlop i nawet nie czytam żeby za dużo nie myśleć Pozdrawiam.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
gmx

Posty: 233
Otrzymał 26 punkt(ów)
Wysłany: 2012-07-02, 12:26    Odp: Dysputy na temat zawirowań w koło Donny Summer

Zacytuję prof. Z. Lwa-Starowicza: "Badania dowodza, że dzieci wychowywane przez dwóch ojców lczy dwie matki nie ujawniają zachowań homoseksualnych"

Dyskusyjna jest natomiast akceptacja społeczna dla tego typu związków i rodzin. Dzieci i młodzież często bywają okrutni i nie trzeba być wcale dzieckim homoseksualisty, czy biseksualistki, ale wystarczy już tylko mieć np. nadwagę, rude włosy, krzywy zgryz, krzywe nogi, kifozę, piegi i zeza.

Zgodze się także z innym poglądem Starowicza, ze ksiądz mający żonę i dzieci, o których wierni wiedzą, ale nie bijący piorunami na mszy w innych "cudzołożników" częsciej będzie akceptowany przez wiernych.

Czasami mam odczucie, że podejścia do otaczającego świata powinniśmy się uczyć od Czechów, którzy odmienne poglądy przyjmują z większą obojetnością.

Często sobie powtarzam, że Polska to taki kraj, w którym nawet podrapanie się po dupie jest sprawa honoru. Taki sposób myślenia pozwala mi zachować odpowiedni dystans, ilekroć róznym osobom zależy na skłóceniu społeczeństwa w sprawach ideologicznych, religijnych i patriotycznych.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 punkt(ów):
*Bart Łęczycki
cjsimon 


Posty: 162
Otrzymał 14 punkt(ów)
Skąd: Londyn/UK
Wysłany: 2012-07-02, 16:58    Odp: Dysputy na temat zawirowań w koło Donny Summer

Witam ponownie,

zaczne od tego, ze homoseksualista to osoba, ktora sie urodzila z taka orientacja! Ona tego nie wybrala, to tak jak ktos z was ma dlugi nos, ktos inny krzywo chodzi, ma piegi, wade zgryzu, jest przystojny, jest brzydki, lubi blondynki, itp. Homoseksualista nie jest gejem z wyboru(co mi ostatnio jeden Swiadek Jehowy chcial wmowic 8/ ).
Dlatego moje pytanie jest nastepujace:
co mamy zrobic z gejami?
-wykastrowac (chyba nie trzeba bo przeciez nie potrafia sie rozmnazac)
-spalic na stosie (troche to niehumanitarne)
-wsadzic do wiezienia(to juz lepiej spalic na stosie, ekonomiczniej ;) )

Spogladajac z tego punktu widzenia, powinnismy sie w nastepnej kolejnosci zabrac za osoby z zespolem downa, karlow, osoby uposledzone itp. "Ktos" juz kiedys mial podobny pomysl na oczyszczenie srodowiska z takich jednostek :roll:

Jesli mam wyrazic sie troche dosadniej, to tak przedstawie sytuacje:
Dlaczego nie lubimy gejow?
Bo oni sa zwyczajnie obrzydliwi :? Bo oni to robia w pupe :x
Prawda jest to, ze oni musza to robic w ten sposob ze wzgledow fizycznych.
Kazda osoba wie, ze geje uprawiaja seks analny. To niech mi teraz ktos odpowie, czy my osoby heteroseksualne uprawiamy seks analny??? TAK! 1 osoba na 3 w Polsce uprawia seks analny!!!! http://pl.wikipedia.org/wiki/Seks_analny
Ponad 35% spoleczenstwa robi takie same obrzydlistwa :razz: !!!

Nie chce bronic gejow, ale denerwuje mnie kiedy ktos atakuje innych a sam nie jest lepszy. Moj znajomy, ktory jest gejem ostatnio mi powiedzial, ze wstyd mu za tych gejow, ktorzy caly czas demostruja i zala sie jakie to maja ciezkie zycie. Nie kazdy gej jest taki sam.

Na zakonczenie dodam, ze ja sam nie zabardzo jestem natomiast przekonany do tego czy pary gejowskie powinny miec prawo do adopcji. Prywatnie uwazam, ze dorastajace dziecko powinno miec matke i ojca.

Pozdrawiam
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 punkt(ów):
*Bart Łęczycki
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2012-07-02, 21:35    Odp: Dysputy na temat zawirowań w koło Donny Summer

Ja tylko dopiszę, że Bóg nie stworzył homoseksualistów, ludzie sami poszli w tym kierunku.

cjsimon, gdyby społeczeństwo nie lubiło gejów tylko z tych powodów, które wymieniłeś, to sprawa byłaby prostsza, bo łatwo byłoby odróżnić ludzi średnio inteligentnych wyrażających takie a nie inne zdanie o gejach i nie byłoby wątpliwości, że uprzedzenia są natury powierzchownej natomiast to co mówisz, to same skrajne argumenty.
Ja mam do nich inne animozje, całkowicie, raczej mentalne i powiązane z kwestiami godności mężczyzny, kulturą osobistą i taktem, uszanowaniem do poglądów religijnych, z czym niejednokrotnie te środowiska mają problemy.

Twój znajomy gej, któremu wstyd słusznie się wstydzi za nich - to oni są głównym powodem mojej niechęci.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
*Bart Łęczycki 


Posty: 600
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-07-03, 13:20    Odp: Dysputy na temat zawirowań w koło Donny Summer

I znowu zgodzę się z cjsimonem i z gmx, a zdecydowanie nie podzielam poglądu ajnecka i minigunmena. Ja już przedstawiłem swoją opinię.

Cóż, różnimy się i pewnie wymiana kilku postów tego nie zmieni.
Dobrze, że zgadzamy się w tym że lubimy harmonijkę.

Nie wiem czy jest sens dalej brnąc w ten temat, bo znając życie dyskusja może być tylko coraz bardziej zacięta, aż się mocno pokłócimy a i tak nie zmienimy swojego światopoglądu który budujemy od kilkunastu/kilkudziesięciu lat :)

Pozdrowienia ekumeniczne :)
_________________
www.bleczycki.com
bleczycki@gmail.com
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu