Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
INIM 


Posty: 471
Otrzymał 7 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2012-06-11, 22:00    [GP VI] HB III - ocena prac

Tym razem pięć zgłoszeń. Wszystkie do odsłuchania tutaj: http://www.harmoszka.com/...jkowe-Bitwy-III

Proszę oceniać w tym temacie. Punkty podliczymy 18 czerwca. :)
_________________
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
GaceQ123 


Wiek: 31
Posty: 172
Otrzymał 14 punkt(ów)
Skąd: Węgrzce, k. Krakowa
Wysłany: 2012-06-12, 18:04    Odp: [GP VI] HB III - ocena prac

KatuzaR - 4+
Janek Domański - 4
reggie - 3+
Rogalski.Arek - 5
Tramp24 - 4+

Dla wszystkich wielki Szacun, lecz Arek ponownie pokazał klasę :)

I tak jesteście mega Harmonijkarzami :) Bardzo mi się spodobała praca KatuzaR :)

Pozdrawiam
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2012-06-13, 15:43    Odp: [GP VI] HB III - ocena prac

KatuzaR - 3
Janek Domański - 3
reggie - 3
Rogalski.Arek - 5
Tramp24 - 3+
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Tramp24


Posty: 135
Otrzymał 8 punkt(ów)
Wysłany: 2012-06-17, 20:04    Odp: [GP VI] HB III - ocena prac

KatuzaR - nie wszystko siedzi tam gdzie powinno i tak jak powinno...a właściwie od 1:50 siedzi bardzo mało dźwięków... ale pomysł nawet, nawet, tyle, że podkład znacznie za długi, z tąd też zapewne monotonia.
Ocena na zachętę: 3-

Janek Domański - całkiem fajnie zagrane, ale zacząłeś od razu szybko i żwawo, toteż nie dało się już tego za bardzo rozwinąć dynamicznie, aczkolwiek podoba mi się to nagranie, i przypomina mi któreś z nagrań ze szkoły Stave'ego Baker'a - pod względem brzmienia i budowania fraz. Moim (bardzo) subiektywnym zdaniem:najlepsze nagranie obecnej bitwy :)
Ocena: 4+

reggie - zamykasz się co prawda w kilku dźwiękach, ale mimo to gra jest dosyć urozmaicona ( oczywiście to pojęcie względne ) :D
Ocena: 3

Rogalski.Arek - co tu dużo gadać, czasem jak cię słyszę, to mi wstyd że ja gram jak gram, a mam dłuższy staż z tym instrumentem, ale .... tym razem mocno mnie zawiodłeś, było tam kilka fajnych fraz, ale i ty nie ustrzegłeś się monotoni, i brakowało mi jakiegoś takiego większego przemyślenia całości.
Ocena: 4

Osobiście uważam, że zdażały się HB z wyższym poziomem, toteż oceny nieco zawyżyłem. Możecie mnie bić, ale ja swoich ocen nie zmienię :D :D

Pozdrawiam :harp:

PS: a ja znowu, nie wiedzieć czemu, coś napiepszyłem z głośnością w swoim nagraniu.... :roll:
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Janek Domański 


Wiek: 40
Posty: 160
Otrzymał 15 punkt(ów)
Skąd: Szczecinek/Piła
Wysłany: 2012-06-17, 21:10    Odp: [GP VI] HB III - ocena prac

ooo. to można dawać oceny opisowe. Myślałem tylko trzeba cyferki postawić.
To też pozwolę sobie na opisy:

Rogalski.Arek
Podoba mi się, że jest jakiś temat, którym zaczyna i kończy się nagranie. Oprócz tego brzmienie jest fajne, efektowność też jest. Momentami trochę brakuje mi improwizacji tak od serca. Zbyt dużo gotowych riffów, które jakby nie patrzeć mimo wszystko są fajne. Mam nadzieję, że tylko mi się wydaje, ale w jednym momencie nagranie jest jakby sklejone z dwóch.
Ocena 5

Tramp24
Od samego początku urzekło mnie brzmienie. Fajny Wah-wah. Na całość nagrania też jest pomysł, ale zabrakło mi tematu, który jednak u Arka się pojawił.
Ocena 5-

Reggie
Słuchać, że to początki, więc nie chciałbym kolegi urazić oceną. Idzie posłuchać, ale nie bardzo jest czym się zachwycić.
Ocena 3

KatuzaR
Liczę się, z tym, że moja srogość może być źle odebrana, ale patent ze zmianą tonacji harmonijki na końcu utworu jest całkowicie nie do przyjęcia. Teoria nie nadążyła nad praktyką. Można zmieniać harmonijki w trakcie utworu, ale wraz ze zmianą harmonijki trzeba zmienić pozycję.
Ocena 1

...gdyby nie ta zmiana harmonijki to byłoby trzy tak jak u Reggie
_________________
jestem janek. czasem robię animacje. na zdjęciu po lewej - synek michaszek
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
KatuzaR 


Wiek: 32
Posty: 319
Otrzymał 29 punkt(ów)
Skąd: Kryry
Wysłany: 2012-06-18, 18:36    Odp: [GP VI] HB III - ocena prac

Janek, całość była grana na suzuki harpmaster w tonacji C xD
Przyjmuję jednak "pałę" na klatę! Dziękuję za ocenę. Postaram się następnym razem zagrać o wiele lepiej.

Pozdrawiam

KatuzaR
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Rogalski.Arek 


Wiek: 48
Posty: 302
Otrzymał 11 punkt(ów)
Skąd: Kielce
Wysłany: 2012-06-18, 19:14    Odp: [GP VI] HB III - ocena prac

Ja w takim razie jak zwykle krótko i na temat bo nie lubię się rozpisywać :) :

Tramp24 - 4+ jak zwykle super brzmienie, pierwsze dźwięki z przesterem świetne potem coś mi już nie bardzo pasowało ale mimo to najlepsze nagranie moim zdaniem.

Janek Domański - 4 ode mnie duży plus za I pozycję której niestety sam jeszcze nie znam ;)

Reggie - 3+ czasami poza rytmem (ale u mnie też to wystąpiło kilka razy :) ), jak na początek nie jest źle

Katuzar - 3 tak jak napisał Janek Domański niepotrzebna była zmiana harmonijki dlatego ocena trochę niższa niż u Reggie ale wydaje mi się że jest zadatek na bardzo ciekawe brzmienie :)

Uważam że obecna HB ma zdaje się najniższy poziom jak do tej pory.
Monotonia wkradła się właściwie wszędzie - no może oprócz nagrania Tramp24 bo jednak zabarwił troszkę podkład. Tramp24 przepraszam że zawiodłem ale to się czasem zdarza :D , GaceQ123 co do klasy niestety nie mogę się z Tobą zgodzić ale dzięki za dobre słowo.

Pozdro dla wszystkich
Rogal
:harp:

[ Dodano: 2012-06-18, 20:17 ]
KatuzaR akurat wstrzeliłeś się przed mój post - przyznam że w nagraniu brzmiało jak zmiana tonacji harpa... oszukałeś nas :D - można z tego zrobić atut ;D
_________________
Moja strona foto niezwiązana z harmonijką
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Janek Domański 


Wiek: 40
Posty: 160
Otrzymał 15 punkt(ów)
Skąd: Szczecinek/Piła
Wysłany: 2012-06-18, 21:24    Odp: [GP VI] HB III - ocena prac

KatuzaR, jeżeli nie zmieniłeś harmonijki, to co zrobiłeś, że zmieniła się jej tonacja? Chyba, że to jakieś chochliki przy nagraniu. Może coś się poprzestawiało.
_________________
jestem janek. czasem robię animacje. na zdjęciu po lewej - synek michaszek
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
KatuzaR 


Wiek: 32
Posty: 319
Otrzymał 29 punkt(ów)
Skąd: Kryry
Wysłany: 2012-06-18, 21:39    Odp: [GP VI] HB III - ocena prac

Niestety mam wrodzoną zdolność do partaczenia :P Potwierdzam raz jeszcze, że nie zmieniałem harmonijki xD No ale ona może być transwestytką :)

KatuzaR
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
reggie 

Wiek: 35
Posty: 13
Skąd: Cz-Dz
Wysłany: 2012-06-18, 23:42    Odp: [GP VI] HB III - ocena prac

Dzięki za ocenę.
Piszecie, że może być jak na początek. Niestety nie są to już początki. Ale może z czasem będzie lepiej. Pozdrawiam:)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu