Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Kazik 


Wiek: 28
Posty: 84
Otrzymał 2 punkt(ów)
Skąd: Łańcut
Wysłany: 2012-06-17, 16:27    [Kupno] Mikrofon do harpa (Bleckedge albo Superlux D112C)

Witam.
Jak w temacie: chciałbym za rozsądną cenę zaopatrzyć się w nienajgorszego majka do grania na przesterze. Może być używany, nówkę też kupię z radością. Gdyby ktoś coś - proszę o kontakt na PW albo GG.
Pozdrawiam
Kazik
_________________
Ewri dej aj hef de blus...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2012-06-19, 14:04    Odp: [Kupno] Mikrofon do harpa (Bleckedge albo Superlux D112C)

http://allegro.pl/mikrofo...2418484826.html

Ten powinien się nadać :)

Z Arkiem Rogalskim kupiliśmy podobne i fajnie grają :) Niby nasze japońskie ale ten też spoko powinien być.
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Gall Anonim 


Posty: 84
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: World/Polska
Wysłany: 2012-06-19, 19:14    Odp: [Kupno] Mikrofon do harpa (Bleckedge albo Superlux D112C)

Pierwsze słyszę o takiej marce mikrofonów estradowych (HUNTER DM-32), choć obecnie są na rynku słuchawki komputerowe z mikrofonami tej marki.
Widać to też jakiś zabytek techniki.
Może zagra. :)
_________________
Harmonijkarze wszystkich krajów i nacji łączcie się. :) <Gall Anonim>
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Rogalski.Arek 


Wiek: 48
Posty: 302
Otrzymał 11 punkt(ów)
Skąd: Kielce
Wysłany: 2012-06-20, 17:34    Odp: [Kupno] Mikrofon do harpa (Bleckedge albo Superlux D112C)

Zgadzam się z Harrym - co prawda mój Prinzsound DM25 trochę wysoko śpiewa (może też trochę dlatego że mam głośnik 8" a nie 10" jak Harry) ale jak rozkręcę Epiego na 1/2 mocy to jest ostry jak brzytwa :D Myślę że ewentualnie możesz spróbować, w końcu cena też nie jest zabójcza ;)
_________________
Moja strona foto niezwiązana z harmonijką
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu