Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Bassmen

Posty: 0
Wysłany: 2012-06-14, 10:23    [Nieaktualne] Hohner 7574/64 Larry Adler Professional - 16 hole Key of C

Witam.
Mam na zbyciu harmonijkę Hohner 7574/64 Larry Adler Professional - 16 hole Key of C .
Harmonijka jest używana ,dostałem ją od kolegi z którym grałem w Niemczech.
Jestem basistą i zabrakło mi zapału do opanowania tego instrumentu więc postanowiłem go sprzedać.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2012-06-14, 13:25    Odp: [Nieaktualne] Hohner 7574/64 Larry Adler Professional - 16 hole Key of C

Podaj trochę więcej szczegółów:

Jak długo używana? sporadycznie czy zawodowo?
Rok produkcji?
Cena?
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Bassmen

Posty: 0
Wysłany: 2012-06-14, 15:51    Odp: [Nieaktualne] Hohner 7574/64 Larry Adler Professional - 16 hole Key of C

Witam.
Jeśli chodzi o datę produkcji to nie mam pojęcia u mnie w szufladzie leży już 10lat.
Nie wiem jak była używana kolega od którego ją dostałem był gitarzystą i nie grał na harmonijce a ja nie pytałem bo dostałem ją w prezencie.
Co do ceny, nie jestem handlarzem z allegro i nie znam się harmonijkach jeśli jesteś zainteresowany zaproponuj coś.
Na pewno się dogadamy jak muzyk z muzykiem.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2012-06-14, 21:49    Odp: [Nieaktualne] Hohner 7574/64 Larry Adler Professional - 16 hole Key of C

Powybrzydzam: :(
- po 10 latach wentyle będą raczej do wymiany - plastik nie jest wieczny i też nie zachowuje swej sprężystości.
Strojenie i czyszczenie - też by się zdało.
Skoro nawet nowe ze sklepu mają czasami defekty, to najlepiej byłoby ją wypróbować osobiście (po dezynfekcji).
I jeszcze jeden minus! [konstrukcyjny] - w przeciwieństwie do bliźniaczych np. Chromonica 64 płytka stroikowa jest zgrzewana do korpusu, co utrudnia demontaż do ew.naprawy
Plusy: :)
- płytki te same, co jak wspomniałem w Chromonice 64 i Chromonice 280.
- sygnowanie harmonijki nazwiskiem Lary Adler (może daje większy prestiż).

Cenę podaje sprzedawca, ja mogę się tylko zgodzić lub nie.
p.s. Daj na priv.
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2012-06-15, 16:55    Odp: [Nieaktualne] Hohner 7574/64 Larry Adler Professional - 16 hole Key of C

Jak ktoś kupi to mogę ją odremontować. Koszty do obliczenia.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Bassmen

Posty: 0
Wysłany: 2012-06-28, 22:26    Odp: [Nieaktualne] Hohner 7574/64 Larry Adler Professional - 16 hole Key of C

Witam.
Ogłoszenie nieaktualne harmonijka sprzedana.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu