Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
pepol50 


Wiek: 66
Posty: 19
Otrzymał 1 punkt(ów)
Wysłany: 2012-05-26, 07:07    Behringer Vintager AC108

Witam,a co myślicie o Behringer Vintager AC108, to najtańszy hybrydowiec jaki znalazłem na allegro.Oglądałem harmonijkarza na You tube używającego ten piecyk,moim zdaniem wypada nieźle.
_________________
Nigdy za późno
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Tramp24


Posty: 135
Otrzymał 8 punkt(ów)
Wysłany: 2012-05-26, 11:24    Odp: Behringer Vintager AC108

Chodzi o ten filmik? http://www.youtube.com/watch?v=vzHUttIvnrg :D

Co do brzmienia. Gość gra bodajże na green bullecie, a piec prawie w ogóle nie jest przesterowany... Basu nawet dosyć sporo, choć mogłoby być więcej. Jak na moje krzywe ucho, to zestaw Behringer AC108+shure 520, brzmi bardzo podobnie jam mój zestaw Harley Benton GA15+stary grundig GDM 313. A HB to przynajnmiej pełna lampa :)

Ale to moja subiektywna opinia :D
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
pepol50 


Wiek: 66
Posty: 19
Otrzymał 1 punkt(ów)
Wysłany: 2012-05-26, 14:40    Odp: Behringer Vintager AC108

No tak tylko herley to koszt ponad 700zł.Myślę o skręceniu małego comba mam sporo lamp starych traf,coś by się znalazło i z głośników.Oglądałem już mnóstwo schematów coś w zakresie 5-7 wat dałbym radę zrobić na początek.Pozdrawiam
_________________
Nigdy za późno
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Tramp24


Posty: 135
Otrzymał 8 punkt(ów)
Wysłany: 2012-05-27, 13:23    Odp: Behringer Vintager AC108

Chodziło mi o porównanie HB ze słabym mikiem vs. behringera z bardzo dobrym mikiem - a cena tych dwóch zestawów myślę że będzie podobna :)

A co do elektroniki i składania własnych pieców to się nie będę wypowiadał bo się nie znam :)
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
pepol50 


Wiek: 66
Posty: 19
Otrzymał 1 punkt(ów)
Wysłany: 2012-05-27, 19:02    Odp: Behringer Vintager AC108

A to na pewno(najlepiej HB i od razu dobry majk),tylko co będzie lepsze,jestem na razie na początku mojej przygody z harmonijką,przypuszczam że prawie na pewno nigdy nie zagram publicznie,do tej pory wystarczał mi korytarz nocą w szkole,ale trzeba się rozwijać i próbować wszystkiego.właśnie zalicytowałem Behringera zobaczę to z tego wyniknie.Szkoda że nie mogę grać w domku,he he.

[ Dodano: 2012-06-12, 15:23 ]
No i mam za swoje,wylicytowałem,strasznie prymitywna konstrukcja,w dodatku buczał jak stary wół i od razu poszedł do fachowca,w sumie wydałem 150 +50 za wymianę kondensatorów, oporów + modyfikacje pod harmonijkę. Teraz jest 90% poprawa,dołożyłem jeszcze bardzo dobry kabel mikrofonowy i do prób może być,chyba. Pozdrawiam wszystkich grających kolegów!
_________________
Nigdy za późno
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu