Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2011-11-12, 17:39    Wymiany stroików - części zamienne

Jak wielu użytkowników forum już wie, wymieniam chętnym stroiki praktycznie za zwrot kosztów odesłania harmonijki i pare zł zostaje dla mnie, na ewentualne koszty związane z narzędziami/częściami i poświęconym czasem. Nie zarabiam na tym kokosów, praktycznie prawie wcale nie zarabiam, wpada mi tylko na snikersa (a czasem ktoś dorzuca snikersa do paczki z harmonijkami :) )
Piszę, bo jeśli są jacyś chętni, to muszę zakomunikować, że ostatnio jestem w stanie wymieniać stroiki w harmonijkach systemu MS, Seydlach i wszystkim do czego pasuje rozmiar stroików większych niż Marine Band i Golden Melody. Ale i te stroiki powoli się kończą, zwłaszcza te dłuższe, najczęściej potrzebne. A tych mniejszych, do marine band, golden melody i special 20 praktycznie na stanie poza swoimi sprawnymi harmonijkami nie mam. Jeśli któraś mi pada w dramatycznym stopniu, rozgrabiam ją na naprawy innych ale to za mało.
Gdyby był ktoś chętny, to ja chętnie przyjmę jakiekolwiek części zamienne, płytki stroikowe z harmonijek przyzwoitej klasy, które są pozabijane - zawsze coś wyciągnę i się przyda. A tym bardziej właśnie special20, marine band i golden melody.
Kontakt PW. Pozdrawiam i z góry dziękuję za zainteresowanie.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
sailorek 

Posty: 1
Wysłany: 2012-05-25, 22:15    Odp: Wymiany stroików - części zamienne

Minigunmen naprawił mi harmonijkę Seydel (wymienił stroik) i jestem mile zaskoczony, bo brzmi jak oryginalny (żadnej różnicy). Tanio - profesjonalnie i szybko.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2012-05-25, 22:23    Odp: Wymiany stroików - części zamienne

Cieszę się że mogłem pomóc :) Choć mała aktualizacja musi się tutaj pojawić do tego, co pisałem - części na bieżąco nie brakuje (raczej). Jednak chętnie przyjmę kolejne.

Są już jakieś ceny, kompletnie za darmo naprawiać nie mogę, bo czas kosztuje sporo, zwłaszcza jak ma się inne zajęcia.

Ponadto oprócz napraw na nit, naprawiam na śruby, jeśli ktoś sobie tego życzy - do ustalenia.

Co jeszcze robię? To już na stronie http://www.customharmonicas.art.pl o której pisałem.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Rogalski.Arek 


Wiek: 48
Posty: 302
Otrzymał 11 punkt(ów)
Skąd: Kielce
Wysłany: 2012-05-26, 11:29    Odp: Wymiany stroików - części zamienne

Ja też śmiało polecam minigunmena - solidna robota, czas naprawy i kontakt na najwyższym poziomie! Na potwierdzenie dodam że już kilka harpów przeszło przez jego ręce z różnymi naprawami: strojeniem, wymianą stroików, poszerzaniem kanałów itp. Ostatnio dla odmiany zamówiłem u minigunmena korpus z palisandru i jest super dlatego czekam na dwa następne ;D . Polecam szczerze!
_________________
Moja strona foto niezwiązana z harmonijką
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu