Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomo¶ć
sebach 

Wiek: 34
Posty: 154
Otrzymał 4 punkt(ów)
Sk±d: Krakow
Wysłany: 2012-05-17, 20:32    [Ogłoszenie] Lekcje ¶piewu w Krakowie

Cze¶ć

¦piewam od ponad 4 lat, połowe tego czasu spedzilem w szkole wokalnej, uczęszczałem na różne warsztaty wokalne z różnych technik ¶piewu.

Zapraszam na lekcje na kazimierzu, w poniedzialki, srody, piatki i soboty gdzie mozna do woli pospiewać.

Mogę nauczyc podstaw - pokazać jak nie męczyć głosu, jak znaleĽć podparcie oddechowe i jak wykorzystać swoj glos zeby służył a jego brzmienie cieszyło. Z racji tego że spiewałem juz poezje spiewana, klasyke, rocka, bluesa czy piosenki aktorskie mogę uczyc i mocnego głosnego spiewu znanego z muzyki rockowej jak i delikatnych ¶piewów - wszystko zalezy od ucznia i od tego jak on chce brzmieć - ja nie wciskam żadnego 'jedynego poprawnego ustawienia głosu' bo w zyciu też to tak wygl±da - mozna mówić cicho i delikatnie a można kogo¶ kto stoi daleko wołać i wszystko to mozna rownież przenie¶ć na spiew.

Ludzie których ucze dosłownie w pół godziny odkrywaja że s± wstanie spiewać kwinte i nieraz więcej niż mysleli i to na pierwszych zajęciach -wystarczy sie stosować do prostych zasad - to nie jest żadne 'cudotwórstwo'

Miła atmosfera, duzo cierpliwosci - nie trzeba sie niczym stresowac :) )

koszt to 20 za 45 minut lub 35 za podwójn± lekcje

Jesli ktos umie dobrze grać na harmonijce to zawsze mozna pomyslic o 'handlu wymiennym' :)

kontakt na prv albo mail - szzzop@wp.pl

pozdrawiam
adrian
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu