Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
lukx 


Wiek: 44
Posty: 25
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2012-05-08, 20:30    Wielkość otworów a łatwość gry...

Proste pytanko dla wyjadaczy. Jakie znaczenie dla łatwości gry ma wielkość otworów.
W Seydel 1847 classic są niby większe niż w wersji plastikowej silver. Czy większe otwory to zaleta czy raczej minus jeśli chodzi o przełożenie na ułatwienie w grze, trafianie w kanał. Nie wiem czy dobrze rozumuje ale przy większych otworach chyba bardziej prawdopodobne jest trafienie w dwa kanały zamiast jednego? Oczywiście pytanie dotyczy raczej początkującego niż starego wyjadacza dla którego to na pewno jest totalnie bez znaczenia.
_________________
www.lukeszeflinski.com :: fotografia
www.lukx.com :: cgi
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Medium 


Wiek: 52
Posty: 1693
Otrzymał 209 punkt(ów)
Skąd: Ełk
Wysłany: 2012-05-08, 21:16    Odp: Wielkość otworów a łatwość gry...

Wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że łatwiej się trafia w kanał i dokonuje wszelkich technik gdy kanały są węższe i krótsze.

Pozdrawiam

Medium
_________________
Są dwa piękna: piękno radości i piękno smutku. Wy ludzie Zachodu, wolicie pierwsze – my drugie. Bowiem piękno radości trwa nie dłużej niż lot motyla. A piękno smutku jest twardsze niż kamień.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
stive951 

Wiek: 34
Posty: 1
Wysłany: 2013-08-29, 12:19    Odp: Wielkość otworów a łatwość gry...

Teraz musisz wiedzieć w jakiej tonacji jest utwór i użyć harmonijki w takiej tonacji w jakiej jest utwór. Ot cała tajemnica. Tonacja C-dur jest najczęstszą tonacją utworów popularnych.
_________________
pass4sure 70-410 pass4sure 70-410
Testking 640-461 braindumps Testking 640-461 braindumps
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu