Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
mannschaft 

Wiek: 28
Posty: 26
Skąd: koło Krakwa
Wysłany: 2012-05-04, 17:40    Hohner Marine Band Deluxe - gdzie kupić do niego stroik?

Witam.Wiecie czy można kupić sam stroik (chyba tak to się nazywa) do kanału jedynie 4 , czy trzeba kupować cały?
Z góry dziękuję:)
_________________
Sowas wird nie mehr wiederholt
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2012-05-04, 18:02    Odp: Hohner Marine Band Deluxe - gdzie kupić do niego stroik?

Podaj typ i producenta harmonijki! :?
Z reguły stroiki sprzedaje się w kompletach tzw. kitach, albo też gotowe płytki ze stroikami.
Ciężko będzie Ci kupić osobny stroik. Bardziej możliwe jest to, że ktoś z kolegów Forum wymieni go za niewygórowaną opłatą. :)
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
mannschaft 

Wiek: 28
Posty: 26
Skąd: koło Krakwa
Wysłany: 2012-05-04, 18:17    Odp: Hohner Marine Band Deluxe - gdzie kupić do niego stroik?

Mam Hohner Marine Band Deluxe.Bardzo ją polubiłem
i dla tego szkoda mi się z nią rozstać
_________________
Sowas wird nie mehr wiederholt
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2012-05-04, 18:36    Odp: Hohner Marine Band Deluxe - gdzie kupić do niego stroik?

Dobra harmonijka, też uważam, że należy ją naprawić.

Tu jest cała płytka, ale drogo! :(
http://www.hohner-cshop.e...and-Deluxe.html

Zapytaj kol. minigunmena :)
http://customharmonicas.a....php?podm=start

p.s. Dobrze byłoby mieć kilka "wyzłomowanych" sztuk dla samodzielnej wymiany stroików.
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 punkt(ów):
mannschaft
mannschaft 

Wiek: 28
Posty: 26
Skąd: koło Krakwa
Wysłany: 2012-05-04, 18:40    Odp: Hohner Marine Band Deluxe - gdzie kupić do niego stroik?

kurde za tyle pieniedzy można by było kupić special 20 podobno też dobra.Już sam nie wiem, ale dzięki bardzo mi pomogłeś:)
:oops:
_________________
Sowas wird nie mehr wiederholt
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Pulatom 


Wiek: 34
Posty: 781
Otrzymał 72 punkt(ów)
Skąd: Czerwona Woda
Wysłany: 2012-05-05, 10:02    Odp: Hohner Marine Band Deluxe - gdzie kupić do niego stroik?

Felix dobrze prawi, czasem można wyciągnąć stroik z jakiejś zezłomowanej (podobnej klasy), zamiast wymieniać całą płytkę.
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2012-05-05, 15:00    Odp: Hohner Marine Band Deluxe - gdzie kupić do niego stroik?

Ja to mogę bardzo bardzo tanio naprawić. A przy okazji zrobić regulację, gratis. Wymiana stroika to pikuś :) Napisz na gg lub PW.

Felix podał już adres mojej strony ale tu jest dział dotyczący napraw i regulacji:

http://customharmonicas.art.pl/rep.php?podm=rep
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
mannschaft 

Wiek: 28
Posty: 26
Skąd: koło Krakwa
Wysłany: 2012-05-07, 14:28    Odp: Hohner Marine Band Deluxe - gdzie kupić do niego stroik?

Przepraszam za fatygę ale rodzice zgodzili się kupić mi nową marinkę.Ale przynajmniej wiem do kogo się zwrócić w razie kłopotu.
_________________
Sowas wird nie mehr wiederholt
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2012-05-07, 14:41    Odp: Hohner Marine Band Deluxe - gdzie kupić do niego stroik?

Tę harmonijkę daj Miniemu do naprawy, a sam zakup coś np. w innej tonacji. Wydaje mi się, że to najlepsze rozwiązanie.
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu