Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
piotrelda 


Wiek: 57
Posty: 40
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Elda (Hiszpania)
Wysłany: 2012-01-22, 21:13    Odp: Protest przeciwko ACTA na Harmoszce.com

Globalna inwigilacja, to przerażające! Tak naprawdę te działania przechodzą ludzkie pojecie, i czy do jasnej anginy niczego nie możemy my internauci z tym zrobić, poza protestem który co najwyżej trochę uspokoi nasze sumienia.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2012-01-22, 21:40    Odp: Protest przeciwko ACTA na Harmoszce.com

Grupa "Anonymous" posiada ważne e-maile i dokumenty polskiego Rządu i ujawni je, gdy Ci zaakceptują ACTA. Cały czas działania są prowadzone:

http://www.facebook.com/nieACTA .
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
cjsimon 


Posty: 162
Otrzymał 14 punkt(ów)
Skąd: Londyn/UK
Wysłany: 2012-01-24, 10:10    Odp: Protest przeciwko ACTA na Harmoszce.com

Witam,

ja chcialem spojrzec troche z innej strony na sytuacje wprowadzenia paktu ACTA.
Czy wy naprawde wierzycie, ze uda im sie ocenzurowac internet?
Oczywiscie normalny zjadacz chleba nie wie co, gdzie i skad ale przeciez jest duzo mozliwosci obejscia cenzury: vpn, zmiana naglowkow plikow etc.
Skoro beda bramki wylapujace wszystkie pakiety to oczywiscie beda pakiety, ktore beda te bramki lamac lub wprowadzac w blad (petle itp.) - polecam zapoznac sie z programem wireshark, ktory sluzy do przechwytu calego ruchu na laczu.
Czlowiek jeszcze nie wynalazl niczego, czego by nie mozna bylo zlamac.
Przykladem sa programy komputerowe z Windowsem na czele - nie mija miesiac a mozna sobie scignac cala wersje z crackiem i numerem seryjnym..

Dlatego ja sie nie martwie. Oczywiscie jestem przeciwny piractwu ;)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2012-01-24, 10:40    Odp: Protest przeciwko ACTA na Harmoszce.com

Cytat:
Oczywiscie normalny zjadacz chleba nie wie co, gdzie i skad ale przeciez jest duzo mozliwosci obejscia cenzury: vpn, zmiana naglowkow plikow etc.
Skoro beda bramki wylapujace wszystkie pakiety to oczywiscie beda pakiety, ktore beda te bramki lamac lub wprowadzac w blad (petle itp.) - polecam zapoznac sie z programem wireshark, ktory sluzy do przechwytu calego ruchu na laczu.


No właśnie, normalny zjadacz chleba nie wie, że takie rzeczy istnieją i właśnie o tych normalnych zjadaczy chleba się rozchodzi. VPN - niby tak, ale tylko płatne zapewniają całkowitą anonimowość (darmowe zostawiają logi na serwerze). :)

cjsimon napisał/a:
Przykladem sa programy komputerowe z Windowsem na czele - nie mija miesiac a mozna sobie scignac cala wersje z crackiem i numerem seryjnym..

I się denerwować, że bez aktualizowania ciągle się crashuje... ;)

cjsimon napisał/a:
Czy wy naprawde wierzycie, ze uda im sie ocenzurowac internet?

Szczerze, to jeśli się uprą, to w sumie mogą ten cel (w jakimś stopniu nawet) osiągnąć...

Cytat:
Czlowiek jeszcze nie wynalazl niczego, czego by nie mozna bylo zlamac.

Na jeszcze wiekszą bramę znajdzie się jeszcze większy tarana (i na odwrót). ;)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Chainsaw 

Wiek: 114
Posty: 405
Otrzymał 10 punkt(ów)
Skąd: a Szczypior to wie
Wysłany: 2012-01-26, 10:00    Odp: Protest przeciwko ACTA na Harmoszce.com

Pewnie dostane warna ale co mi tam. A ŻEBY ZDECHŁ!!
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Młynek 


Wiek: 55
Posty: 730
Otrzymał 68 punkt(ów)
Skąd: Budapeszt
Wysłany: 2012-01-27, 15:19    Odp: Protest przeciwko ACTA na Harmoszce.com

No i podpisane. A teraz ten ryży pajac mówi, że " Do czasu ewentualnego zwrócenia się do Sejmu o ratyfikację (umowy ACTA) będziemy jeszcze, w trybie konsultacji i przy pomocy własnych ekspertów, analizowali każdą literkę, na wszystkie możliwe sposoby, żeby nie było wątpliwości, czy ACTA wymusza na naszym prawie, naszych zachowaniach jakiekolwiek działania lub zmiany, które ograniczą wolność w internecie - powiedział premier dziennikarzom w Sejmie [...] Jeśli będzie naprawdę uzasadniona opinia, że to jest zagrożenie dla wolności, to nie wniesiemy tej umowy pod ratyfikację." Pozostaje tylko pogratulować powagi i odpowiedzialności premierowi. Rząd, którym kieruje, najpierw (rękami ambasadora) coś podpisuje, a dopiero potem zaczyna analizować, co podpisał... Po prostu bomba. To się nazywa mąż stanu! Pełna profeska! Tylko dziwię się, że jeszcze nikt kaczora i pisuarów nie opluł za tą kompromitację. Przecież każde dziecko wie, że to ich wina.
_________________
"Skoro uważacie, że blues jest łatwą muzyką, to dlaczego tak niewielu go dzisiaj gra?" - B.B. King
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 2 punkt(ów):
aansaa, kamilteau
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2012-01-27, 17:34    Odp: Protest przeciwko ACTA na Harmoszce.com

Za "ryży pajac" masz u mnie piwo, przy pierwszej możliwej okazji. :D
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Janko_Muzykant 


Wiek: 40
Posty: 88
Otrzymał 6 punkt(ów)
Skąd: siewierz
Wysłany: 2012-01-28, 11:32    Odp: Protest przeciwko ACTA na Harmoszce.com

Co to jest ta A.C.T.A dla nas inwigilacja każda wysłana wiadomość mail, zdjęcie film będzie przeglądane. Brak podróbek a co za tym idzie ZAMIENNIKÓW. Prasa pisze: http://technowinki.onet.p...35,artykul.html http://www.youtube.com/wa...d&v=h1fJYlQ9iJY TYLKO REFERENDUM JEST SZANSĄ NA WOLNOŚĆ W INTERNECIE Przyłącz się do akcji http://referendumacta.pl/referendum Każdy internauta powinien podpisać wniosek nie bagatelizujmy problemu !!!
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
kamilteau 


Wiek: 33
Posty: 1390
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn/Offenburg
Wysłany: 2012-02-02, 15:21    Odp: Protest przeciwko ACTA na Harmoszce.com

Wysłałem pocztą swój podpis za referendum ws. ACTA - "tylko" jeden (nie natrafiłem na więcej Polaków w okolicy), ale tutaj nie wolno milczeć, w pełni zgadzam się z przedmówcami. A co do podpisania... kilka państw (w tym Niemcy) znalazło powody, aby wstrzymać się z decyzją. Nie rozumiem więc, jak się do tego mają wypowiedzi o "wstydzie" albo "ekstrawagancji" w związku z odmową podpisania dokumentu...
_________________
"Don't start me talking, I'll tell everything I know..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
INIM 


Posty: 471
Otrzymał 7 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2012-02-02, 15:34    Odp: Protest przeciwko ACTA na Harmoszce.com

Właśnie. kamilteau, w Niemczech dyskutuje się w ogóle o ACTA, czy nie ma nawet tematu?
_________________
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
ajneck 


Wiek: 57
Posty: 188
Otrzymał 5 punkt(ów)
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2012-02-02, 15:53    Odp: Protest przeciwko ACTA na Harmoszce.com

Hahaha,podoba mi się to ostatnie zdanie. My na G Śląsku dobrze wiemy co to niemiecka mentalność.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Boodzik 

Posty: 291
Otrzymał 14 punkt(ów)
Wysłany: 2012-02-02, 16:50    Odp: Protest przeciwko ACTA na Harmoszce.com

http://antyweb.pl/google-...nawet-bez-acta/

Bareizm ;)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
kamilteau 


Wiek: 33
Posty: 1390
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn/Offenburg
Wysłany: 2012-02-02, 18:05    Odp: Protest przeciwko ACTA na Harmoszce.com

INIM, w Niemczech nie mówi się o ACTA tyle co w Polsce. Temat jest, sprzeciw też jest, ale prezentowany bez takiego rozmachu. Na niemieckich serwisach informacyjnych widziałem za to sporo informacji o... polskim sprzeciwie wobec ACTA: artykuły, zdjęcia z demonstracji, posłowie Ruchu Palikota w maskach itd. Na spiegel.de znalazłem dość ciekawy artykuł pt. "Dlaczego ACTA nadaje się do kosza" (oryg. "Warum Acta in den Papierkorb gehört", swoją drogą też opatrzony zdjęciem z Polski). Zatem więcej mówi się o tym, co robią Polacy, niż się samemu robi. Przyznam jednak, że moi znajomi nigdy nie poruszali tego tematu w rozmowach, na Facebooku też raczej nie widzę żadnych wpisów na ten temat. Już bardziej aktywni są... Meksykanie (po wymianie w Meksyku dalej utrzymuję z nimi kontakt), chociaż dalej nie tak, jak my.
_________________
"Don't start me talking, I'll tell everything I know..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2012-02-02, 18:29    Odp: Protest przeciwko ACTA na Harmoszce.com

Mi się wydaje, że to jest tak poza tym temat zastępczy, żeby po cichu i bez rozgłosu dyskutować na temat wprowadzenia Euro u nas. Żeby mógł Tusk bez naszej uwagi zrobić po swojemu.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 punkt(ów):
Big Boy
INIM 


Posty: 471
Otrzymał 7 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2012-02-03, 15:39    Odp: Protest przeciwko ACTA na Harmoszce.com

Premier powiedział, że zawieszają ratyfikację ACTY. Ciekawe. Zobaczymy co dalej.
_________________
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Gall Anonim 


Posty: 84
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: World/Polska
Wysłany: 2012-04-07, 18:52    Odp: Protest przeciwko ACTA na Harmoszce.com

INIM pisałeś na początku tematu, że czarny pasek pod topem strony wprowadziłeś jak rozumiem czasowo na okres protestu.
Może by tak zakończyć Harmoszkową żałobę przy okazji Swiąt Wielkanocnych i powrócić do poprzednich kolorów. :)
_________________
Harmonijkarze wszystkich krajów i nacji łączcie się. :) <Gall Anonim>
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
INIM 


Posty: 471
Otrzymał 7 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2012-04-09, 19:25    Odp: Protest przeciwko ACTA na Harmoszce.com

Hmm... Ale ja ten pasek zlikwidowałem już z miesiąc, a może i dwa, temu. :) Wciąż go widzisz? Jest ktoś jeszcze taki?
_________________
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2012-04-10, 14:53    Odp: Protest przeciwko ACTA na Harmoszce.com

Po zalogowaniu się tytułowy pasek jest czarny z prześwitującymi delikatnie napisami HARMOSZKA.COM, a po prawe str. zaloguj, wyloguj etc.
Gdy się jest nie zalogowanym to czarny pasek tytułowy jest tylko po lewej stronie.
Jest to niezbyt czytelne, gdyż napisy są bardzo nikłe.
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Chciałbym zgłosić przy okazji, że jest wiele wpisów jeszcze nie posegregowanych w tematach harmonijki chromatycznej.
Jako, że często wracam do tematów z tym instrumentem związanych, automatycznie zauważam te problemy. Dokładniej mówiąc to o chromatyku jest w wielu innych działach w których być nie powinien i chciałbym, żeby to można było zgromadzić we właściwym katalogu. :)
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Medium 


Wiek: 52
Posty: 1693
Otrzymał 209 punkt(ów)
Skąd: Ełk
Wysłany: 2012-04-10, 15:03    Odp: Protest przeciwko ACTA na Harmoszce.com

Nie mam czarnego paska od mniej więcej ponad miesiąca. Używam na obu komputerach na których przeglądam forum Mozilli Firefox.

Pozdrawiam

Medium
_________________
Są dwa piękna: piękno radości i piękno smutku. Wy ludzie Zachodu, wolicie pierwsze – my drugie. Bowiem piękno radości trwa nie dłużej niż lot motyla. A piękno smutku jest twardsze niż kamień.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
INIM 


Posty: 471
Otrzymał 7 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2012-04-10, 23:42    Odp: Protest przeciwko ACTA na Harmoszce.com

Mógłby ktoś wykonać dla mnie screena? To bardzo ciekawe, ponieważ nawet nie ma tego kodu w plikach. Może wystarczy wyczyszczenie cookies w waszych przeglądarkach?
_________________
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu