Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
infidel84 


Wiek: 39
Posty: 3
Skąd: Bąków
Wysłany: 2012-02-12, 12:35    [Ogłoszenie] Poszukiwany nauczyciel gry na harmonijce

Witam

Tak jak w temacie, poszukuję nauczyciela gry na harmonijce ustnej w okolicach Śląska Cieszyńskiego, najlepiej profesjonalnego muzyka, ewentualnie porady gdzie można takieog znaleźc.

Z góry dzięki za info.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2012-02-12, 22:28    Odp: [Ogłoszenie] Poszukiwany nauczyciel gry na harmonijce

Najbliżej może nie jest, ale w Tychach mieszka Adam Kulisz.
Znajdż go przez F.B. lub stronę.
http://www.kulisz.pl/
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2012-02-13, 12:28    Odp: [Ogłoszenie] Poszukiwany nauczyciel gry na harmonijce

O, nie wiedziałem że uczy grać na harmonijce :) Bardzo lubię jego kompozycje, teksty, wszystko, tylko grania na harmonijce nie ale może jest w stanie nauczyć jakichś fajnych rzeczy na początek. Można powiedzieć, że polecam.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
infidel84 


Wiek: 39
Posty: 3
Skąd: Bąków
Wysłany: 2012-02-13, 19:07    Odp: [Ogłoszenie] Poszukiwany nauczyciel gry na harmonijce

Taa fajnie niestety Tychy to na moje możliwości dojazdu o finansowych nie wspominając nadal jednak daleko... ale dzięki. Ktoś jeszcze może coś podsunąc :D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2012-02-13, 21:03    Odp: [Ogłoszenie] Poszukiwany nauczyciel gry na harmonijce

Przypomniało mi się, że jest na południu bliżej Ciebie (okolice Wodzisławia) jeszcze jeden harmonijkarz z dużym stażem, ale nie wiem czy kogokolwiek uczy .
Nazywa się Jacek Szuła i gra w dwóch kapelach. Aktualnie w MR.BLUES i ACUSTIC.
Osobiście, mnie jego gra się podoba. :harp: Znam Jacka osobiście - fajny gość. :)
Kontakt znajdziesz na stronach:
http://www.acustic.eu/muzyka
http://www.myspace.com/mrbluesy
Znajdziesz tam również próbki nagrań z harmonijką.
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
infidel84 


Wiek: 39
Posty: 3
Skąd: Bąków
Wysłany: 2012-02-13, 21:45    Odp: [Ogłoszenie] Poszukiwany nauczyciel gry na harmonijce

Wielkie dzięki za info na pewno sprawdzę ten namiar
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Rolf 


Wiek: 34
Posty: 424
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2012-02-14, 14:56    Odp: [Ogłoszenie] Poszukiwany nauczyciel gry na harmonijce

Jacek gra naprawdę dobrze ;) daj znać, czy również udziela lekcji. A lekcji dla początkujących to sam czasem udzielam, ale chyba nie o to Ci chodzi ;)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
infidel84 


Wiek: 39
Posty: 3
Skąd: Bąków
Wysłany: 2012-02-16, 21:28    Odp: [Ogłoszenie] Poszukiwany nauczyciel gry na harmonijce

Niestety Pan jacek lekcji nie udziela, skierował mnie do poszukiwań na forum :D tak że kwestia ciągle otwarta....
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Mikolaj 


Wiek: 34
Posty: 2
Skąd: Duchnice
Wysłany: 2012-03-17, 20:51    Odp: [Ogłoszenie] Poszukiwany nauczyciel gry na harmonijce

Hej
Też poszukuję nauczyciela, z tym, że z okolic Warszawy. Jako że gram już na gitarze, zależy mi, aby była to osoba z dużym doświadczeniem i bardzo dobrą znajomością teorii muzyki.
Pzd
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2012-03-17, 22:21    Odp: [Ogłoszenie] Poszukiwany nauczyciel gry na harmonijce

Z Warszawy polecam Barta Łęczyckiego.

Na stronie mistrza znajdziesz więcej. :)
http://www.bleczycki.com/
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Mikolaj 


Wiek: 34
Posty: 2
Skąd: Duchnice
Wysłany: 2012-03-18, 20:36    Odp: [Ogłoszenie] Poszukiwany nauczyciel gry na harmonijce

Dziękuję za odp. Jednakże bardziej interesują mnie lekcje osobiste niż przez skype'a (złe wspomnienia) więc jakby ktoś taki w okolicach Wawy się znalazł, proszę o info bądź kontakt.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Boodzik 

Posty: 291
Otrzymał 14 punkt(ów)
Wysłany: 2012-03-19, 13:09    Odp: [Ogłoszenie] Poszukiwany nauczyciel gry na harmonijce

Bartek prowadzi warsztaty w Otwocku.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Bugaj 

Wiek: 50
Posty: 70
Otrzymał 2 punkt(ów)
Skąd: 100lica
Wysłany: 2012-03-23, 16:05    Odp: [Ogłoszenie] Poszukiwany nauczyciel gry na harmonijce

Hejka, ja jestem z Warszawy i aktualnie już pomagam jednemu koledze z okolic Lublina w nauce. Może chcesz się spotkać i pogadać - zobaczymy co z tego wyjdzie - zależy też od poziomu jaki aktualnie prezentujesz i czego oczekujesz od lekcji.

Pisz na mbugala@vp.pl. Można mnie też będzie pewnie dorwać w przyszły wtorek w Harendzie w Wawie na jamsession prowadzonym przez Bartka.
_________________
Och, gdyby tak wszyscy ludzie Mogli przeżyć taki jeden dzień. Gdy wolność wszystkich ludzi zbudzi I powie: "Idźcie tańczyć, to nie sen"...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu