Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Gorajczyk 


Wiek: 29
Posty: 7
Skąd: Luboń
Wysłany: 2012-03-15, 19:57    [kupno] Pokrywy do Hohnera PorHarp MS

Witam!
Potrzebuje pokrywy do tego modelu. Nie znalazłem jednak niestety sklepu w Polsce który sprzedaje pokrywy. Próbowałem zamienić na pokrywy od S20 jednak nie pasują do Pro Harpa. Jednak jeżeli ktoś wie jakie do nie go pasują będę szczęśliwy za poinformowaniu o modelu takowej harmonijki.

Pozdrawiam Gorajczyk
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Saskers 


Wiek: 45
Posty: 97
Otrzymał 8 punkt(ów)
Skąd: Saska Kępa
Wysłany: 2012-03-15, 20:14    Odp: [kupno] Pokrywy do Hohnera PorHarp MS

Od S20 nie pasują, bo specjal nie jest MS. Powinny za to pasować te od BluesHarpa, Big River Harpa, 150 Anniversary, Marine Band MS (stare, już nie produkowane), Maisterklasse (???) i oczywiście od Proharpa. Mogę się mylić, ale myślę, że mogą pasować także pokrywy od Seydel Solist Pro. Medium kiedyś założył do tego modelu pokrywy od Marine Band MS i pasowały, więc w drugą stronę też pewnie się da. Pokrywy do Solist Pro dostaniesz na harmonijka.com
Pozdrawiam
Saskers
_________________
Nie zawracaj kontrafałdy, że w Warszawie byłeś
Bo na Saskie Kiempe wcale nie chodziłeś
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
jsg 


Posty: 151
Otrzymał 9 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-03-15, 23:15    Odp: [kupno] Pokrywy do Hohnera PorHarp MS

1- możesz zamówić pokrywy drewniane migumenmen czy jak mu tam pilnik myślę że mógł by pomóc.
2- jak byś zrobił rysunek i podał wymiary koledzy mogli by zmierzyć swoje harmonijki i łatwiej podpowiedzieć
_________________
Moja strona, zupełnie nie poświęcona muzyce
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Medium 


Wiek: 52
Posty: 1693
Otrzymał 209 punkt(ów)
Skąd: Ełk
Wysłany: 2012-03-16, 09:53    Odp: [kupno] Pokrywy do Hohnera PorHarp MS

Sprawdź PW i później proszę odpisz / odpowiedz.

Pozdrawiam

Medium
_________________
Są dwa piękna: piękno radości i piękno smutku. Wy ludzie Zachodu, wolicie pierwsze – my drugie. Bowiem piękno radości trwa nie dłużej niż lot motyla. A piękno smutku jest twardsze niż kamień.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2012-03-16, 17:15    Odp: [kupno] Pokrywy do Hohnera PorHarp MS

jsg napisał/a:
1- możesz zamówić pokrywy drewniane migumenmen czy jak mu tam pilnik myślę że mógł by pomóc.


Aż takiego trudnego nicka nie mam :D

I mogę też oddać za zwrot za przesyłkę i na snikersa jakieś pokrywy gotowe, metalowe. Tylko nie z pro harpa ale raczej innego modelu MS, lub Tombo Folkblues, po powiększeniu otworów. Pasują.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu