Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Baron

Posty: 4
Wysłany: 2012-02-23, 18:46    Organizacja warsztatów

Od razu ostrzegam, że jestem nowy i nie bardzo wiem gdzie mógłbym się o to zapytać :) A więc to jest tak: chciałbym aby w moim mieście zostały zorganizowane warsztaty harmonijkowe (Rybnik). Pisałem już w tej sprawie do Bartka Łęczyckiego (niestety nie miał wolnych terminów) oraz domu kultury w Rybniku (mój mail został zignorowany). Więc może wy moi kochani harmonijkarze mi w tym pomożecie? Jakieś pomysły? :D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
*Bart Łęczycki 


Posty: 600
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-03-08, 15:47    Odp: Organizacja warsztatów

Nie pamiętam żebym napisał że nie mam wolnych terminów.
Mam napięte terminy co nie oznacza że nie mam kilku dni w miesiącu wolnych.
Jednak niezbędne jest spełnienie kilku podstawowych warunków.

Lokum, tzn sala z krzesłami, stołami oraz tablica a przede wszystkim niezbędna liczba chętnych.
Jeśli pojawi się kilkanaście osób chętnych aby odbyć warsztaty harmonijkowe to można pomyśleć o detalach.

Pozdrawiam
_________________
www.bleczycki.com
bleczycki@gmail.com
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Baron

Posty: 4
Wysłany: 2012-03-12, 21:32    Odp: Organizacja warsztatów

Uhuhu, pytałem się o to Pana dosyć dawno (lekko licząc 3-4 miesiące). Myślę, że z salą nie powinno być problemu (może być szkolna? są i ławki i tablica i stoły :) gdyby nie pasowała, postarałbym się załatwić coś w domu kultury, ale za to już nie ręczę). Co do osób może być gorzej. Jakby wszystko było pewne to rozwiesiłbym parę plakatów, to chętni by się znaleźli, a tak to może 5 osób znam w miarę pewnych.

[ Dodano: 2012-03-14, 17:51 ]
Salę udało mi się zorganizować w szkole pod Rybnikiem- dokładnie w Jankowicach Rybnickich. Na razie mam też grupę ok. 10 chętnych, prawdopodobnie po rozreklamowaniu bd ich więcej. Czy te warunki są dosyć dobre, czy sala musi znajdować się w jakimś domu kultury?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Rolf 


Wiek: 34
Posty: 424
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2012-03-29, 17:41    Odp: Organizacja warsztatów

Ho ho ho, warsztaty w Rybniku? Ciekawe ;) Naprawdę zbierzesz 10 osób? Podziwiam ;) Generalnie... Nie lepiej by je zrobić gdzieś w centrum? Znam 2 puby, które pewnie byłyby chętne - do Jankowic raczej nikomu nie chciałoby się jeździć. Co do wykładowcy - myślę, że jeśli nie Bartek, to można by Dawida Wydrę zagadać, jakby akurat był kiedyś w Knurowie - ma niedaleko, a to naprawdę wspaniały pedagog. Pozdrawiam i powodzenia, plan jest niezły ;)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
KUKUSIEK 


Wiek: 64
Posty: 94
Otrzymał 8 punkt(ów)
Skąd: Goczałkowice Zdrój
Wysłany: 2012-03-29, 18:19    Odp: Organizacja warsztatów

Jedną osobę już macie.Postarałbym się przyjechać.

Pozdrawiam KUKUSIEK
_________________
Od brzmienia harmonijki piękniejsza jest tylko cisza.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Baron

Posty: 4
Wysłany: 2012-03-30, 22:34    Odp: Organizacja warsztatów

Rolf napisał/a:
Ho ho ho, warsztaty w Rybniku? Ciekawe ;) Naprawdę zbierzesz 10 osób? Podziwiam ;) Generalnie... Nie lepiej by je zrobić gdzieś w centrum? Znam 2 puby, które pewnie byłyby chętne - do Jankowic raczej nikomu nie chciałoby się jeździć. Co do wykładowcy - myślę, że jeśli nie Bartek, to można by Dawida Wydrę zagadać, jakby akurat był kiedyś w Knurowie - ma niedaleko, a to naprawdę wspaniały pedagog. Pozdrawiam i powodzenia, plan jest niezły ;)


Wiadomo, że lepiej w centrum. Ale w tej szkole mam wtyki i zero problemów z organizacją, a co najważniejsze wszystko za darmo. W takich pubach to raczej bd chcieli jakąś kasiorę :/ Oczywiście możesz mi podać namiary, napisałbym zobaczył czy dałoby radę coś załatwić :) . A co do pana Dawida, to ew. gdyby pan Bartek był zajęty napiszę.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Rolf 


Wiek: 34
Posty: 424
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2012-04-04, 15:13    Odp: Organizacja warsztatów

Mam na myśli dwa miejsca, gdzie raczej da się to zrobić za darmo ;) Herbaciarnia White Monkey i Paleta Pub, idź i popytaj, ewentualnie mogę ja pogadać, jeśli jesteś poważnie zainteresowany, bo znam właścicieli. Pozdro ;)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Baron

Posty: 4
Wysłany: 2012-04-05, 22:23    Odp: Organizacja warsztatów

Bardzo poważnie o tym myślę ;) Niestety nwm czy wzięliby mnie na poważnie, bo jestem niepełnoletni ;/ Więc jakbyś mógł to bardzo proszę ;) Poza tym jeżeli by się coś takiego odbyło w jakimś pubie w Rbk to na pewno cieszyłoby się większą frekwencją, co zauważyłeś.

[ Dodano: 2012-04-25, 21:28 ]
Zapomnijcie o tej szkole! Dzięki namiarom Rolfa udało mi się załatwić salę w Pubie Paleta. Trzeba tylko podać termin, a wtedy wszystkie sprawy organizacyjne się załatwi do końca. :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu