Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
H.J.Simpson 

Wiek: 36
Posty: 3
Skąd: Toruń/Bartoszyce
Wysłany: 2012-03-12, 12:31    Siódma kompania/Przed nami odra - Edmund Fetting

Witam wszystkich użytkowników:). Nie mogę nigdzie znaleźć tabów do tej piosenki. Jedynie jakie znalazłem na tym forum nie brzmią wg. zbyt dobrze( z całym szacunkiem dla autora). Czy ktoś mógłby być tak dobry i mi je rozpisać?( w miarę łatwe, bez podciągów), z góry dziękuje!.

Pozdrawiam
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Medium 


Wiek: 52
Posty: 1693
Otrzymał 209 punkt(ów)
Skąd: Ełk
Wysłany: 2012-03-12, 13:08    Odp: Siódma kompania/Przed nami odra - Edmund Fetting

Nic prostszego.

Łączysz się z tym linkiem:

Patrzysz na palce prawej ręki i po kolei nuta po nucie spisujesz.

Tonacja C-dur.
Tu masz nuty, ale ja nie mam programu który by je "wyostrzył". Proponuję się zwrócić do użytkownika, który wystawił ten utwór - myślę, że pomoże...


A na poważnie:
Kod:
http://chomikuj.pl/one.man.band/Wrzutki/Przed+nami+Odra+%28Si*c3*b3dma+kompania%29

Jak zapewne wiesz linia melodyczna jest na górnej pięciolinii. Dolna to basy/akordy.

Pozdrawiam

Medium
_________________
Są dwa piękna: piękno radości i piękno smutku. Wy ludzie Zachodu, wolicie pierwsze – my drugie. Bowiem piękno radości trwa nie dłużej niż lot motyla. A piękno smutku jest twardsze niż kamień.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
H.J.Simpson 

Wiek: 36
Posty: 3
Skąd: Toruń/Bartoszyce
Wysłany: 2012-03-12, 13:38    Odp: Siódma kompania/Przed nami odra - Edmund Fetting

Dziękuje Ci za odpowiedź, medium, ale niestety dopiero się uczę gry i nie potrafię czytać nut. Jedynie z czego póki co (mam nadzieje) mogę sie uczyć melodii to zapisy typu X(X)XX itp.. Prosiłbym o takie rozpisanie jeśli ktoś łaskaw:).
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2012-03-12, 16:35    Odp: Siódma kompania/Przed nami odra - Edmund Fetting

Mam pewne wątpliwości czy to zagrasz .
5 (4) 5 4 (3") 4
(6) 6 (5) 6 5
5 (4) 5 4 (3")
(3) (4) 4 (3) (3")

5 (4) 5 (5) (4)
(5) (6) 6 (5)5 4
(3") (3 )4 (3)
(6') (6) 6 (5) (6) (6')

5 (4) 5 (5)(4)
(5) (6) 6 (5) 5 4
(3") (3) 4 (3) (6')
(6') (6') 5 7 (6)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
H.J.Simpson 

Wiek: 36
Posty: 3
Skąd: Toruń/Bartoszyce
Wysłany: 2012-03-12, 16:43    Odp: Siódma kompania/Przed nami odra - Edmund Fetting

Dziękuję bardzo!, jak nauczę się robić podciąg o jeden lub dwa tony , to na pewno:)!. Dziękuje
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
AdrianAmator 

Wiek: 24
Posty: 1
Wysłany: 2018-07-23, 14:19    Odp: Siódma kompania/Przed nami odra - Edmund Fetting

Witam!
Probóję to zagrac od dłuższego czasu z mizernym skutkiem w miejscach podciagów. Wytłumaczy mi ktoś jak zagrać na jeden lub dwa tony? Dużo czytałem ale bezskutecznie próbuję stosować się do porad użytkowników...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu