Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Alternator_Siadł 


Wiek: 32
Posty: 20
Skąd: Elbląg
Wysłany: 2012-02-03, 10:52    [Koncert] Organizuje Jam Session - Elbląg Klub Mjazzga

Cześć wam, chce zorganizowac harmonijkowy jam session w najlepszym klubie muzycznym w polsce MJAZZGA, koncerty bluesowe to niemal codziennosc tam lecz brakowalo mi czegos takiego wlasnie jak Jam Session. Chcialbym sie dowiedziec czy ktos z was przyjedzie do Elbląga pograc i napic sie piwa. Jeszcze nic nie wiadomo co kiedy i jak, narazie czekam na wasze zdania :D

Elbląg
http://www.mjazzga.pl/
_________________
Skate or Die
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2012-02-03, 18:59    Odp: [Koncert] Organizuje Jam Session - Elbląg Klub Mjazzga

Nie gniewaj się ale jak nie mieliście tam jam session to nie mógł być najlepszy w polsce :D :D nie ma bata!

W każdym razie popieram, nie dotrę ale wspieram inicjatywę i trzymam kciuki.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Rolf 


Wiek: 34
Posty: 424
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2012-02-04, 09:29    Odp: [Koncert] Organizuje Jam Session - Elbląg Klub Mjazzga

Dokładnie. Wg najnowszych badań amerykańskich naukowców, najlepszy klub muzyczny w Polsce to Paleta Pub w Rybniku ;) Ale poza tym, to również trzymam kciuki, zacna inicjatywa! Ale do Elbląga się nie wybieram, bo daleko.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Alternator_Siadł 


Wiek: 32
Posty: 20
Skąd: Elbląg
Wysłany: 2012-02-04, 14:15    Odp: [Koncert] Organizuje Jam Session - Elbląg Klub Mjazzga

haha i teraz bedą spory ktory klub najlepszy :D moze innaczej, bylem w wielu tego typu klubach i jak dla mnie lepszego nie widzialem, koledzy daleko to mamy na alaske, mamy wspanialą kolej, autostrady, sciezki rowerowe, wiekszosc jest z poludnia takze jest okazja zeby zobaczyc morze! kazda odleglosc jest do pokonania! wiec jednak nalegam zebyscie przyjechali
_________________
Skate or Die
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
pierogi 


Wiek: 31
Posty: 35
Wysłany: 2012-02-04, 16:15    Odp: [Koncert] Organizuje Jam Session - Elbląg Klub Mjazzga

Ale pomyśl o ludziach, którzy nie mają czasy czy pieniędzy, aby dojechać do Elbląga. Ja na przykład mieszkam przy granicy niemieckiej więc bliziutko nie mam :)
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Zamieszkaly 


Wiek: 32
Posty: 698
Otrzymał 86 punkt(ów)
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-02-04, 17:23    Odp: [Koncert] Organizuje Jam Session - Elbląg Klub Mjazzga

Hej, a ja może się nawet wybiorę.
A tak na marginesie, jakbyś potrzebował kogoś do współorganizacji, czy nie wiem, jakiś muzyków, to się odezwij. Może będę mógł jakoś pomóc:)
Pozdrawiam
_________________
https://www.facebook.com/brodatedzwieki
https://www.youtube.com/c/brodatedzwieki
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2012-02-04, 17:24    Odp: [Koncert] Organizuje Jam Session - Elbląg Klub Mjazzga

Może jak będzie cieplej np.latem.
Swoją drogą nigdy nie byłem w Elblągu, a chciałem pożeglować na tamtych akwenach.
Taki JAMik :harp: w nowym miejscu mógłby być atrakcyjną formą wypadu weekendowego. :)
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2012-02-04, 20:53    Odp: [Koncert] Organizuje Jam Session - Elbląg Klub Mjazzga

Jakbyś był na śląsku, np. przy okazji Rawy Blues, to musisz zobaczyć Katofonię :)
Profesjonalny i bardzo rozbudowany sprzęt nagłaśniający, na stanie lokalu, scena dopięta na ostatni guzik, żadnej prowizorki. Przychodzisz do lokalu i czeka bas, gitara, klawisze, perkusja, nie trzeba nic przynosić. Mikrofony z górnej półki a na przeciwko sceny, na końcu - budka akustyka, który cały czas czuwa. Dobre odsłuchy, nikt nie zgaduje jaką nutę śpiewa czy gra. Polecam :)
Przepraszam za offtopic.

PS: Lokal cały obwieszony jest instrumentami i klimatycznymi motywami. Na ścianach poza tym jest stale zmieniająca się ekspozycja prac plastycznych - są tam wystawy/wernisaże.
Aktualnie wisi moja wystawa, 18 plakatów z mojego 3-letniego dorobku. Niektórzy, co spotkali mnie na Rawie kupili plakat :)
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 punkt(ów):
Alternator_Siadł
Alternator_Siadł 


Wiek: 32
Posty: 20
Skąd: Elbląg
Wysłany: 2012-02-04, 22:34    Odp: [Koncert] Organizuje Jam Session - Elbląg Klub Mjazzga

często jestem na śląsku bo mam tam rodzine ;) faktycznie z tego co mowisz to klub musi byc kozacki, jak bede w poblizu to napewno wpadne!
_________________
Skate or Die
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu