Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
INIM 


Posty: 471
Otrzymał 7 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2012-01-20, 15:02    Protest przeciwko ACTA na Harmoszce.com

Na pewno już zauważyliście wielki czarny pasek pod topem. Postanowiłem przyłączyć się do protestów przeciwko ACTA. W moim przenonaniu proponowane zmiany dot. prawa to zamach na wolność użytkowników Internetu, tajne prowadzenie rozmów międzypaństwowych to zamach na demokrację, a sposób w jaki państwo ma walczyć z "piractwem" jest karygodny i nie do przyjęcia.

Moim celem jest zainteresowanie użytkowników Harmoszki.com tym tematem. Zapraszam wszystkich do zapoznania się linkami znajdującymi się na czarnym pasku i do wyrobienia własnej opinii.
_________________
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
mat21jar 


Wiek: 31
Posty: 92
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Jarocin
Wysłany: 2012-01-20, 16:09    Odp: Protest przeciwko ACTA na Harmoszce.com

Hej,

Trochę poprzeglądałem te linki, w tv też co nieco można było zasłyszeć. Mam jednak prośbę. W kilku zdaniach prosiłbym o podanie skutków jakie niesie ze sobą ACTA dl przeciętnego polskiego użytkownika internetu jakim jest Kowalski :)
Może nie za dobrze jest u mnie z czytaniem ze zrozumieniem, aczkolwiek dla mnie to temat o którym jest ostatnio głośno, ale większych konkretów nie mogę z niego wyciągnąć.
Także za przybliżenie po krótce postanowień ACTA i ich skutków dla przeciętnego Kowalskiego będę bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2012-01-20, 16:31    Odp: Protest przeciwko ACTA na Harmoszce.com

Ale pod tymi linkami jest odpowiedź.. :)
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
INIM 


Posty: 471
Otrzymał 7 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2012-01-20, 16:33    Odp: Protest przeciwko ACTA na Harmoszce.com

Pozwolę sobie zacytować dwa akapity z artykułu dostępnego tutaj:
Cytat:
Sama treść porozumienia jest również bardzo kontrowersyjna. To, że chroni tak zwany „przemysł dostawców treści” nie jest niczym złym. Problem polega na tym, że ta ochrona odbywa się kosztem wszystkich innych. Po pierwsze, ACTA angażuje dostawców Internetu w walkę z piractwem i nielegalnym handlem. To owi dostawcy będą mieli obowiązek blokować dostęp do witryn „podejrzanych o udostępnianie nielegalnych treści”. Jakby tego było mało, zakłada również monitorowanie całej aktywności w Sieci danego klienta. Po pierwsze: mimo iż nie udostępniam w Sieci niczego złego, nie czuję się komfortowo wiedząc, że ktoś rejestruje każdy mój krok w Internecie. Nawet jeśli jest to maszyna-automat. Po drugie, są to gigantyczne koszty dla samych dostawców. Nasza aktywność ma być monitorowana i przechowywana. Szykujmy się na duże podwyżki cen za Internet.

Problematyczna jest również definicja przewidzianych naruszeń, która jest bardzo luźna. Konkretnie chodzi tu o „komercyjne działania dla bezpośredniej lub pośredniej korzyści ekonomicznej lub komercyjnej”. Ten zapis to otwarta furtka dla cenzorów. Nie jestem prawnikiem, ufam więc ekspertom. A ci się już wypowiedzieli: ten zapis umożliwia usunięcie dostępu do każdej witryny, udostępniającej nielegalne treści, bądź nie. Jakiś bloger publikuje niewygodne treści dla rządu lub korporacji? Ciach! Nie ma! To oczywiście najczarniejsza wizja, ale uważam, że politykom i władzom nie należy „wierzyć na słowo” i im „ufać”. Ich kompetencje powinny być jasno określone. ACTA daje wolną rękę cenzorom. Nie jest powiedziane, że z tej możliwości będą korzystać. Ale, raz jeszcze: nie muszą, ale mogą.

Streszczając: pełna inwigilacja, droższy Internet, w każdej chwili każdą stronę będzie można zamknąć. To oczywiście duże uproszczenie, ale ja tak to widzę.
_________________
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2012-01-20, 16:39    Odp: Protest przeciwko ACTA na Harmoszce.com

Myślę, że dominujący obóz polityczny będzie publikował tylko to co im wygodne a cała reszta będzie niszczona. Socjalizm.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Burber 


Wiek: 32
Posty: 218
Otrzymał 7 punkt(ów)
Wysłany: 2012-01-20, 16:52    Odp: Protest przeciwko ACTA na Harmoszce.com

Akurat socjalizm to nie jest dobre określenie. Bardziej totalitaryzm albo tuskokracja :mad:
_________________
Człowiek nieuzbrojony sprowadza na siebie wiele złego, w tym powszechną pogardę
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2012-01-20, 16:57    Odp: Protest przeciwko ACTA na Harmoszce.com

Czy wiadomo już coś o podjętych krokach "dokumentowych" - petycje, czy co tam mozna użyć? Bardzo chętnie się przyłączę.

Kiedyś kontrolowano człowieka bezpośrednio (nie było Internetu), a dzisiaj będą kontrolować pośrednio (mając takie możliwości prawne jakie daje ten pakt, można prowadzić niezła propagandę)...

Dziwne, że jakoś wcześniej nigdzie o tym nie słyszałem...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
INIM 


Posty: 471
Otrzymał 7 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2012-01-20, 17:09    Odp: Protest przeciwko ACTA na Harmoszce.com

Jeśli mogę jeszcze dodać coś a propos tego co podpisanie ACTA oznacza dla przeciętnego Kowalskiego. Nie wiem czy wiecie, ale równolegle w USA wchodzą PIPA i SOPA. I już pierwsze żniwo te ustawy zebrały - zamknięto megaupload.com i megavideo.com. Ten pierwszy serwis polegał na tym, że wrzucamy tam pliki i w każdej chwili każdy mógł sobie stamtąd ściągnąć co ktoś mu udostępnił, albo sam wrzucił. I to, że to służyło piractwu, to jest jasne, spoko. Ale ja chciałbym napisać słowo o użytkownikach tych serwisów, który korzystali z nich jako prywatnego serwera. Wyobraźmy sobie taką sytuację, że pan, niech będzie już ten Kowalski, wrzuca tam np. swoje zdjęcia z rodzinnych wycieczek, z własnego ślubu czy z jakiejś imprezy, nieważne. I trzymał je tylko tam, bo zajmowały one dużo miejsca, a on na dysku u siebie na komputerze już nie miał. I co teraz, jak FBI zamknęło megaupload.com? Wszystkie jego zdjęcia "zarekwirowano" i on nie ma do nich żadnego dostępu.

Ponad dwa lata temu zamknęli odsiebie.com, czyli bardzo podobny serwis, tyle że polski. Podejrzewam, że do dzisiaj użytkownicy tych serwisów nie dostali z powrotem swoich plików. A nawet jakby oddali po np. roku... Co gdyby pan Kowalski trzymał tam swoją pracę magisterską. Nigdzie indziej jej nie trzymał tylko na swojej wyodrębnionej części serwera za którą zapłacił. I co teraz, miał od nowa ją pisać? Po roku ona mu na nic nie potrzebna.
_________________
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2012-01-20, 19:32    Odp: Protest przeciwko ACTA na Harmoszce.com

No i chyba łamie to prawo, bo rozwiązuje lub nie dopuszcza do realizacji legalnie zawartych umów, zgodnych z prawem. Wykupienie serwera, który nagle ktoś ogłasza nielegalnym? Czemu prawo działa wstecz?! :/
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
mat21jar 


Wiek: 31
Posty: 92
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Jarocin
Wysłany: 2012-01-20, 21:28    Odp: Protest przeciwko ACTA na Harmoszce.com

minigunmen napisał/a:
Ale pod tymi linkami jest odpowiedź.. :)


Wiem. Oczywiście przeglądałem je. Tylko jak dla mnie jest tych informacji za mało, przez co moim zdaniem każdy ten projekt interpretuje w trochę inny sposób. W mediach jak zwykle to bywa są często takie problemy wyolbrzymiane tylko i wyłącznie po to, aby zyskać oglądalność. Informacji jest mało przez co są rozbieżności co i jak będzie. Jednym słowem pozostaje tylko poczekać i przekonać się na własnej skórze jak to wszystko będzie wyglądać.
Natknąłem się również na videoblog na yt w którym bardzo mądre zdanie w mojej opinii padło:
"Gdyby serwis Google wyczuł jakieś zagrożenie, jakąś tragedie to w pierwszej kolejności właśnie ten serwis by panikował"
Wiadomo można zauważyć, że ten serwis w niczym nie ma porównania do nas zwykłych ludzi. Ma przede wszystkim wyrobioną markę i większe przychody, lecz jeśli rzeczywiście byłaby to poważna sprawa to na pewno jakaś reakcja z ich strony by padła.
Reasumując następstwa jakieś zaistnieją, lecz moim skromnym zdaniem nie wiadomo na razie jakie one poważne będą i jak bardzo nas prostych ludzi dotkną. Stąd też moje pytanie wynikło. Chciałem się dowiedzieć czy ma ktoś jakieś informacje, jakie i jak bardzo prawdopodobne w mojej opinii one będą.

Pozdrawiam
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
aeroarte 


Posty: 663
Otrzymał 37 punkt(ów)
Skąd: Starachowice
Wysłany: 2012-01-20, 21:46    Odp: Protest przeciwko ACTA na Harmoszce.com

tu się też możesz coś dowiedzieć!
http://antyweb.pl/polska-...olski-blackout/
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
KUKUSIEK 


Wiek: 64
Posty: 94
Otrzymał 8 punkt(ów)
Skąd: Goczałkowice Zdrój
Wysłany: 2012-01-21, 07:22    Odp: Protest przeciwko ACTA na Harmoszce.com

Witam !
Jak znam życie to podpiszą, a nasze protesty psu na budę.Nie wiem czy zauważyliście że Polska to taki nadskakujący wszystkim kraj (rząd). Też jestem przeciwny!!!!!
ALEEEEE,jest DEMOKRACJA i demokracja, a różnica taka jak między KRZESŁEM a krzesłem elektrycznym, ale bądźmy dobrej myśli -MMOOŻŻŻEEEE !!!!!!!
Pozdrawiam KUKUSIEK
_________________
Od brzmienia harmonijki piękniejsza jest tylko cisza.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2012-01-21, 11:35    Odp: Protest przeciwko ACTA na Harmoszce.com

Dokładnie KUKUSIEK, pan Tusk podpisze wszystko, co mu podłożą pod nos, szczególnie ruskie. To taki typowy wasal, który ruskim musi włazić w...
Demokracja to była w Atenach.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
INIM 


Posty: 471
Otrzymał 7 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2012-01-21, 12:47    Odp: Protest przeciwko ACTA na Harmoszce.com

Co nie oznacza, że możemy pokazywać, że nam się to nie podoba.

Cieszę się, że na forum rozgorzała mała dyskusja. Mam jednak nadzieję, że linki na czarnym pasku przeczytało więcej osób niż bierze udział w tym temacie.
_________________
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
piotrelda 


Wiek: 57
Posty: 40
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Elda (Hiszpania)
Wysłany: 2012-01-21, 12:55    Odp: Protest przeciwko ACTA na Harmoszce.com

Minigunmen jesteś tego pewien, na całość trzeba spojrzeć chyba trochę bardziej obiektywnie. Myślę, że temat jest bardziej złożony i tak na prawdę trudno skwitować go takim jednym stwierdzeniem.
Dodam tylko, że i mnie ten pomysł się średnio podoba, chociaż myślę że krytykować trzeba bardziej konstruktywnie aby można było osiągnąć cel, ruskie czy też Indianie Nawaho, niewiele mają z tym wspólnego.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Chainsaw 

Wiek: 114
Posty: 405
Otrzymał 10 punkt(ów)
Skąd: a Szczypior to wie
Wysłany: 2012-01-21, 13:13    Odp: Protest przeciwko ACTA na Harmoszce.com

Nie wydaje mi się żeby jakiekolwiek protesty coś dały :( wszystkie posiedzenia są tajne a decyzje podejmowane niedemokratycznie. Omijają wszystkie uczciwe metody tylko po to żeby dostać wygodne narzędzia do obserwowania każdego.
Pod przykrywką ochrony praw autorskich mamy powrót do lat 80 czyli pełną kontrolę nad każdą osobą i możliwość znalezienia pretekstu do zamknięcia każdego kto będzie się wyrażać "niewygodnie" dla państwa
"Dajcie mi człowieka a paragraf się znajdzie"
Dojdzie pewnie do tego, że w internecie będziemy mogli sobie najwyżej poczytać o smoleńsku
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2012-01-21, 19:28    Odp: Protest przeciwko ACTA na Harmoszce.com

Ja tego oczywiście w moich poglądach nie kwituje tak krótko, to tylko jedna z kolejnych moich wypowiedzi w tym temacie.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2012-01-21, 20:17    Odp: Protest przeciwko ACTA na Harmoszce.com

Też nie spodobało mi się włączenie tu ruskich. Jestem przeciwny działaniom parlamentu i USA i Europy, Polski parlament nie ma tu nic do gadania, a wynika to z lektury linków uwidocznionych w proteście naszego forum. To zmowa, ale czy my w tym uczestniczymy i czy winni są temu sowieci ?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
INIM 


Posty: 471
Otrzymał 7 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2012-01-22, 02:19    Odp: Protest przeciwko ACTA na Harmoszce.com

23 stycznia będzie polski blockout, czyli wyłącznie witryn biorących udział w proteście. I zastanawiam się czy okazać w ten sposób swój sprzeciw. Co o tym sądzicie?
_________________
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Chainsaw 

Wiek: 114
Posty: 405
Otrzymał 10 punkt(ów)
Skąd: a Szczypior to wie
Wysłany: 2012-01-22, 08:26    Odp: Protest przeciwko ACTA na Harmoszce.com

Harmoszka to raczej dosyć niszowe miejsce w sieci i nie wydaje mi się żeby w jakiś sposób zostało to dostrzeżone ale jak najbardziej popierm
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
KUKUSIEK 


Wiek: 64
Posty: 94
Otrzymał 8 punkt(ów)
Skąd: Goczałkowice Zdrój
Wysłany: 2012-01-22, 12:25    Odp: Protest przeciwko ACTA na Harmoszce.com

minigunmen - nie miałem na myśli ruskich a raczej Parlament Europejski. Uważam ze nadgorliwość naszego rządu w wypełnianiu zaleceń Unii jest co najmniej żenująca, a profity wynikające z tego tytułu bardzo nikłe. Co do wyłączenia witryny to JESTEM ZA!!! Pewnie to nic nie da ,ale zawsze będziemy mogli sobie powiedzieć że nie zostaliśmy OBOJĘTNI (ale to tak bardziej dla spokoju własnego sumienia).
Pozdrawiam KUKUSIEK
_________________
Od brzmienia harmonijki piękniejsza jest tylko cisza.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
INIM 


Posty: 471
Otrzymał 7 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2012-01-22, 13:05    Odp: Protest przeciwko ACTA na Harmoszce.com

A ja nie zgodzę się, że to nic nie da. To trochę podobnie jak "nie idę na wybory, przecież jeden głos niczego nie zmieni". Wczoraj słyszałem fajne określenie tego co się dzieje: "e-Solidarność". Myślę, że trzeba wspólnie działać i każdy, choćby najmniejszy gest to ruch w dobrą stronę.
_________________
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2012-01-22, 14:11    Odp: Protest przeciwko ACTA na Harmoszce.com

No mi tez nie chodzi o ruskich, to tylko przykład. Bo Tusk włazi wszystkim w.... ruskim głównie.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
KUKUSIEK 


Wiek: 64
Posty: 94
Otrzymał 8 punkt(ów)
Skąd: Goczałkowice Zdrój
Wysłany: 2012-01-22, 14:21    Odp: Protest przeciwko ACTA na Harmoszce.com

INIM - NIC NIE DA!!!!! (pewnie wykopiesz mnie za to stwierdzenie z forum). Sam nie lubię politykować ale poznałem co nieco naszą "demokratyczną rzeczywistość". Przekonałem się na własnej skórze co kosztuje "podniesione czoło i głos w słusznej sprawie"(http://www.gocz.pl/content/view/305/57/). Ile można zrobić przeciw władzy mając nawet poparcie ludzi. to już wiem i na ile liczy się z nimi władza też wiem. Faktem też jest że nie można przechodzić obojętnie koło tego typu spraw. Jestem ostatnią osobą która by namawiała do przejścia obok bez reakcji. Nie możemy dać za wygraną.bo brak reakcji to akceptacja rzeczywistości.AAAAAALLLLLLLEEEEE - mamy władzę taką samą jak większość społeczeństwa czyli cichą, pokorną i bez własnego głośno wypowiedzianego stanowiska. Owszem, większości ludzi się dużo nie podoba ale podpiszą się jedynie pod tym anonimowo (najlepszym przykładem na tym forum była propozycja ustawienia jako awatara własnego zdjęcia). Nie będę więcej mącił na tym forum bo nazwiecie mnie komuchem a nigdy nim nie byłem -chociaż zagrajmy na harmonijce "Międzynarodówkę" - bardzo ładnie brzmi a efekt dziś będzie taki sam jak nasze protesty.
Pozdrawiam KUKUSIEK
_________________
Od brzmienia harmonijki piękniejsza jest tylko cisza.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2012-01-22, 15:23    Odp: Protest przeciwko ACTA na Harmoszce.com

Przecież ten pakt jest niezgodny z Konstytucją w ogóle...

My mamy przestrzegać prawa według Ich prawa [rządzących], a Oni mają immunitety i nawet jak będzie ta cała ACTA to rządzący i tak będą to mieli w...głębokim poważaniu...

Cały ruch pakietów w Internecie będzie kontrolowany, przecież to jakaś paranoja, nigdy nawet przez myśl mi nie przeszło, że mogą kiedyś próbować ocenzurować Internet. Przecież to jakiś irracjonalizm. Rozumiem, że chcą walczyć z piractwem, ale niech to robią sensownymi metodami.

I czy tylko ja mam wrażenie, że ACTA to ubrany ładnie w słowa (przecież, zaiste, nie chcemy cenzurować, chcemy chronić własność intelektualną!) pakt, pod którym kryje się coś jeszcze?

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
INIM 


Posty: 471
Otrzymał 7 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2012-01-22, 16:13    Odp: Protest przeciwko ACTA na Harmoszce.com

KUKUSIEK, nie wiem czy to coś da czy nie, każdy sposób aby pokazać, że się z tym nie zgadzamy według mnie jest dobry.

KUKUSIEK napisał/a:
(pewnie wykopiesz mnie za to stwierdzenie z forum)

Niby czemu miałbym Cię za cokolwiek wykopywać? :> Banuję tylko za łamanie regulaminu.
_________________
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
mr.Michalos 


Wiek: 26
Posty: 626
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Polska
Wysłany: 2012-01-22, 16:18    Odp: Protest przeciwko ACTA na Harmoszce.com

Z góry informuję, że post ten nie będzie spijanie odkrywczy i może przywodzić na myśl powielany schemat.
Zdecydowanie jestem przeciwko ACTA i nie mam zamiaru milczeć, gdy pogwałcane są nasze prawa! Wysyłałem maile, podpisywałem petycje, rozpowszechniałem informację o tym, czy właściwie jest ten pakt... Zrobiłem wszystko, co jako internauta zrobić mogłem. Oby przyniosło to jakieś rezultaty... Nie chcę żyć w świecie wzorowanym na ,,Roku 1984" Orwella.
http://www.youtube.com/wa...player_embedded

[ Dodano: 2012-01-22, 16:21 ]
Mój avatar też usuną. Wstawiłbym tu zdjęcie moich harmonijek, ale przecież to zdjęcie zawiera znaki firmowe znanych firm! (Dobra, tu dramatyzuję.)
INIM napisał/a:
23 stycznia będzie polski blockout, czyli wyłącznie witryn biorących udział w proteście. I zastanawiam się czy okazać w ten sposób swój sprzeciw. Co o tym sądzicie?

Popieram. Mimo tego, że harmoszka do najpopularniejszych witryn nie należy.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
INIM 


Posty: 471
Otrzymał 7 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2012-01-22, 16:32    Odp: Protest przeciwko ACTA na Harmoszce.com

Wydaje mi się, że 1500 unikalnych użytkowników dziennie to całkiem sporo.

Nie wiem czy wiecie, ale w całej Polsce w środę będą organizowane pikiety w wyznaczonych miejscach. Ja osobiście wybieram się do Katowic i każdego zachęcam, aby stawił się w którymś z wyznaczonych miejsc. Można je znaleźć na facebooku, jest wiele "Wydarzeń".
https://www.facebook.com/events/174724099301513/
_________________
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
mr.Michalos 


Wiek: 26
Posty: 626
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Polska
Wysłany: 2012-01-22, 16:55    Odp: Protest przeciwko ACTA na Harmoszce.com

Tak swoją drogą ciekawi mnie co myśli o tym wszystkim nasz Forumowy Prawnik. ;)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2012-01-22, 17:21    Odp: Protest przeciwko ACTA na Harmoszce.com

Forumowy Prawnik (in spe) ma jutro zaliczenie z psychologii, więc póki co zajmuje się sprawami przyziemnymi i nie może poświęcić dość czasu i uwagi na problemy bardziej idealistyczne ;) .
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu