Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
DżiDżi 

Posty: 5
Wysłany: 2012-01-06, 17:57    Kanał 7 i 8 Wdech-Pisk

Otóż mam mały wielki problem, pogrywam sobie na swoim ProMaster już od pewnego czasu, i na początku nie miałem takiego problemu, tylko przez pewien czas nie korzystałem za bardzo z kanałów od 7 wzwyż. Niedawno chciałem zagrać coś na nich i podczas zaciągania kanał tak jakby się blokuję, słychać świst i albo się odblokuję i zaczyna grać normalnie, albo wydaję z siebie jakiś odgłos zza światów, bardzo mi się to nie podoba, szczególnie że harmonijki nie mam aż tak długo i nie korzystałem intensywnie z tych kanałów, wręcz odwrotnie. Przeglądałem posty na forum ale nigdzie nie mogę znaleźć konkretnej odpowiedzi, próbowałem jakoś naginać stroiki, ale w sumie to nic nie daję. Chyba że robię to źle, w każdym bądź razie, czekam na wybawcę...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
towal 

Wiek: 33
Posty: 238
Otrzymał 13 punkt(ów)
Skąd: Puławy
Wysłany: 2012-01-06, 18:13    Odp: Kanał 7 i 8 Wdech-Pisk

spróbuj otworzyć szeroko tzw "aparat gębowy", tj szczęka nisko, język spokojnie leży na dole. Niestety kanały od 7 w górę potrzebują takiego traktowania.

pozdrawiam, Piotrek.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 punkt(ów):
DżiDżi
DżiDżi 

Posty: 5
Wysłany: 2012-01-06, 18:31    Odp: Kanał 7 i 8 Wdech-Pisk

No aż punktem potraktuję :D Wielkie dzięki, pomogło :viva:
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
towal 

Wiek: 33
Posty: 238
Otrzymał 13 punkt(ów)
Skąd: Puławy
Wysłany: 2012-01-06, 19:11    Odp: Kanał 7 i 8 Wdech-Pisk

cieszę się : ) ćwicz pomału na początku, jak coś nie wychodzi to się skupiaj na tym fragmencie i po tysiącu powtórzeń powinno być dobrze : )

pozdrawiam raz jeszcze :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu