Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
wilk 

Wiek: 43
Posty: 3
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2011-12-28, 19:13    Szukam nauczyciela ze Szczecina.

Witam,

Od dłuższego czasu szukam kogoś ze Szczecina kto chciał by mi udzielać lekcji gry na harmonice. Najbardziej interesowała by mnie nauka gra z nut. Niestety nie udało mi się nigdzie w necie znaleźć nikogo kto udzielał by takich lekcji.

Bardzo proszę o informacje czy jest tutaj ktoś ze Szczecina kto zgodził by się na poprowadzenie mojej nauki gry na harmonice?

Niestety nie znalazłem lepszego miejsca na umieszczenie tego tematu. Jeżeli ten temat powinien znajdować się w innym miejscu to bardzo proszę o przepięcie.

Będę niezmiernie wdzięczny za wszelaką pomoc.

Pozdrawiam Wilk.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2011-12-31, 10:49    Odp: Szukam nauczyciela ze Szczecina.

Ponieważ nie wskazałeś na jakich harmonijkach chcesz się uczyć, ale podając jednocześnie że chcesz czytać z nut, to pomyślałem, że wskazana była by gra na chromatykach.
Jest taki zespół w Szczecinie o nazwie ,,ANIMATO", w którym występuje p. Jerzy Grzesiukiewicz, a zespół gra przy Zamku Książąt Pomorskich.
Poniżej strona zespołu na której jest kontakt telefoniczny itd:

http://www.animato.info.pl/

Spytaj, może On Ci pomoże w nauce.

Powodzenia! :)
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2011-12-31, 16:59    Odp: Szukam nauczyciela ze Szczecina.

Ucząc się utworu Vabank natknąłem się na to nagranie http://www.youtube.com/watch?v=raAEx-ln9g4, są dobrzy wiec mają czego uczyć chętnych, żeby tylko chcieli.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
wilk 

Wiek: 43
Posty: 3
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2012-01-03, 16:23    Odp: Szukam nauczyciela ze Szczecina.

Hej,

Dzięki za zainteresowanie. Faktycznie nie napisałem jaka harmonijka mnie interesuje. Mianowicie jestem zainteresowany harmonijka diatoniczna a nie chromatyczna.

U Pana Grzesiukiewiczka uczyłem się około roku (świetny człowiek). To on przekonał mnie do grania z nut.
Moja nauka u Pana Grzesiukiewiczka zakończyła się ponieważ interesuje mnie Blues . Pan Jerzy nie chciał mnie uczyć tej dziedziny muzyki i co więcej proponował mi harmonijkę diatoniczną, dla tego też szukam nowego nauczyciela na terenie Szczecina :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu