Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
kubander 

Posty: 11
Skąd: Mazury
Wysłany: 2011-12-16, 18:29    Zakup harmonijki

Cześć. Na forum jestem nowy i mam do was takie pytanko - obserwując dzisiejsze oferty na sklepach typu allegro itd... jaką kupić harmonijkę. Obecnie brzdąkam na tej z Lidla za 16.99 :D Oczywiście jako, że mamy kryzys to miejcie wzgląd na cene harmonijki :) z góry dzięki za podpowiedź :D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
towal 

Wiek: 33
Posty: 238
Otrzymał 13 punkt(ów)
Skąd: Puławy
Wysłany: 2011-12-16, 18:43    Odp: Zakup harmonijki

wejdź do działu "sprzęt" i czytaj. tematów jest po kokardę. każdy chyba model omówiony.

na pewno Ci wiele pomogłem, nie ma za co :)

pozdrawiam, Piotrek :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
jsg 


Posty: 151
Otrzymał 9 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-12-16, 19:05    Odp: Zakup harmonijki

Najdalej dziś rozmawialiśmy na ten temat w całkiem świeżym wątku...
Sam jestem na forum od kilku dni, ale wierz mi, jedynym pytaniem na jakie nie znalazłem odpowiedzi to to gdzie jest wyszukiwarka- na które zresztą szybko udzielono mi odpowiedzi na "pogadywaczce" na głównej stronie forum. (jest ona pod zakładką "forum" w górnym prawym rogu.

[edit]
Żeby nie było że jestem gołoslowny:
http://forum.harmoszka.co...ijki-vt6295.htm
_________________
Moja strona, zupełnie nie poświęcona muzyce
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
draconiss 

Posty: 33
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Toruń
Wysłany: 2011-12-16, 19:58    Odp: Zakup harmonijki

Mam wrażenie,że wielu ludzi lubi gdy odpowiada się tylko im i w pewnym sensie to rozumiem.Jednak nie napisałeś nic konkretnego przez co i odpowiedzi konkretniejszych niż odsyłanie do innych tematów nie dostałeś i temu też się nie dziwię.

Jaka kwota jest dla Ciebie zdecydowanie zaporowa? Co będziesz chciał docelowo grać po opanowaniu podstaw?
O innych preferencjach bardziej szczegółowych nie wspominając(dotyczących materiału korpusu,stroju harmonijki,jej szczelności itp).
Generalnie musisz wiedzieć,że jeśli liczy się dla Ciebie jakość i komfort nauki to poniżej 80zł harmonijki w pełnym tego słowa znaczeniu nie dostaniesz i wtedy raczej polecałbym wstrzymać się z zakupem do czasu aż wymaganej kwoty nie uzbierasz ale to moja opinia.
Także daj znać czym dysponujesz i co planujesz to będzie można podyskutować ewentualnie np o modelach w przedziale cenowym 80-99zł i to już biorąc pod uwagę kryzys :D Bo te tańsze poniżej 80zł raczej większość użytkowników odradzi,bo wielkiego skoku jakości i komfortu w stosunku do wersji "lidlowskiej" nie odczujesz więc to strata kasy...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
kubander 

Posty: 11
Skąd: Mazury
Wysłany: 2011-12-16, 21:36    Odp: Zakup harmonijki

Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Poszukam w dziale wskazanym przez Was :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu