Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
draconiss 

Posty: 33
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Toruń
Wysłany: 2011-12-14, 11:15    Stevie Ray Vaughan

Dziwię się,że jeszcze nie pojawił się do tej pory o nim temat.Jeden z lepszych gitarzystów, który może być wymieniany jednym tchem razem z takim towarzystwem jak Hendrix,Clapton,Page.
Rozpisywać się nie będę,zapraszam do dyskusji.Podrzucę przykładowe linki do jego własnych utworów jak i coverów(Hendrixa na którym się wzorował oraz Wondera)









Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 punkt(ów):
#minigunmen
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2011-12-15, 11:50    Odp: Stevie Ray Vaughan

Na mojej liście gitarzystów bluesowych jest bezwzględnie na 1 miejscu. Szkoda, że jego kariera zakończyła się tak tragicznie. Zginął w katastrofie lotniczej, helikopter prawdopodobnie był uszkodzony. Rozbili się zaraz po koncercie.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
draconiss 

Posty: 33
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Toruń
Wysłany: 2011-12-15, 12:24    Odp: Stevie Ray Vaughan

No szkoda,bo mógłby jeszcze wiele ciekawych rzeczy stworzyć, a tak trzeba się zadowolić tym co pozostawił.Dodam,że helikoptery były dwa, a muzycy po koncercie skorzystali z obu.Jeden z nich okazał się wadliwy niestety.Mogło paść na każdego,między innymi na Claptona.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
mr.Michalos 


Wiek: 26
Posty: 626
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Polska
Wysłany: 2011-12-15, 14:44    Odp: Stevie Ray Vaughan

Trudno mi aż uwierzyć, że nie było go tu... Miałem nawet swego czasu dodać tu o nim wątek, ale pomyślałem, że na pewno gdzieś musi tu być. Jeden z moich ulubionych gitarzystów. Mam kilka jego krążków i szczerze polecam jego twórczość. Najbardziej lubię ,,Texas Flood". :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu