Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
BluesHarp.pl


Posty: 7
Wysłany: 2011-12-13, 16:58    Oferta specjalna dla użytkowników forum

Witam.

Specjalnie dla użytkowników Harmoszka.com przygotowaliśmy wspólnie z administracją forum bardzo atrakcyjną ofertę. Każdy zarejestrowany użytkownik, który zakupi harmonijkę w naszym sklepie, otrzyma gratis dostęp do kursu gry na harmonijce on-line! Cena kursu wynosi 29zł, klienci naszego sklepu mogą go nabyć w promocyjnej cenie 19zł, a teraz użytkownicy forum Harmoszka.com mają niepowtarzalną okazję zdobyć go za darmo. Zbliżają się Święta, a harmonijka ustna to doskonały prezent pod choinkę. Tym bardziej warto pomyśleć o harmonijkowych zakupach właśnie teraz! Oferta jest ważna od 13.12.2011 do 31.12.2011:

http://www.bluesharp.pl/sklep

Jak uzyskać dostęp do kursu? Po dokonaniu zakupu, wystarczy wysłać prywatną wiadomość do użytkownika "BluesHarp.pl", podając swoje imię i nazwisko (takie, jak przy składaniu zamówienia):

http://forum.harmoszka.co...ode=post&u=3708

Link do darmowej rejestracji zostanie wysłany w ciągu 24 godzin. Użytkownicy mają zawsze dostęp do najnowszej wersji kursu, bez jakichkolwiek ograniczeń czasowych. Jeśli są jakieś pytania, można śmiało zadawać je w tym temacie lub skorzystać z systemu prywatnych wiadomości.

Pozdrawiam,
Dawid Wydra, BluesHarp.pl
Tel: 660 880 141
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
jsg 


Posty: 151
Otrzymał 9 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-12-13, 17:06    Odp: Oferta specjalna dla użytkowników forum

Szkoda, że ten temat, nie jakieś 6 godzin temu, kiedy to odwiedziłem sklep ze sprzętem muzycznym...
_________________
Moja strona, zupełnie nie poświęcona muzyce
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Medium 


Wiek: 52
Posty: 1693
Otrzymał 209 punkt(ów)
Skąd: Ełk
Wysłany: 2011-12-13, 18:39    Odp: Oferta specjalna dla użytkowników forum

Przecież możesz w sklepie kupić inny model lub inną tonację - nic straconego.

Pozdrawiam

Medium
_________________
Są dwa piękna: piękno radości i piękno smutku. Wy ludzie Zachodu, wolicie pierwsze – my drugie. Bowiem piękno radości trwa nie dłużej niż lot motyla. A piękno smutku jest twardsze niż kamień.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Deamiens 

Wiek: 35
Posty: 52
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Lublin
Wysłany: 2011-12-14, 12:55    Odp: Oferta specjalna dla użytkowników forum

Jak rozumiem, oferta jest aktualna od teraz, bez jakiegoś ostatecznego terminu? Tzn., czy kupię harmonijkę dziś, czy za miesiąc/rok, to i tak będę miał dostęp do kursu? Z jednej strony mój Promaster jakoś uparcie się trzyma od ponad roku, a z drugiej harmonijkowy prezent zawsze można sobie zrobić :)

edit:// Przyznaję, niedopatrzenie, moja wina. W takim razie wszystko jasne... Pozostaje tylko kwestia, czy Blues Session Steel, czy kolejny ProMaster :)
Ostatnio zmieniony przez Deamiens 2011-12-14, 13:24, w całości zmieniany 1 raz  
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Medium 


Wiek: 52
Posty: 1693
Otrzymał 209 punkt(ów)
Skąd: Ełk
Wysłany: 2011-12-14, 13:08    Re: Oferta specjalna dla użytkowników forum

BluesHarp.pl napisał/a:
(...) Oferta jest ważna do końca tego roku (...)


To tak a'propos czytania za zrozumieniem.

Pozdrawiam

Medium
_________________
Są dwa piękna: piękno radości i piękno smutku. Wy ludzie Zachodu, wolicie pierwsze – my drugie. Bowiem piękno radości trwa nie dłużej niż lot motyla. A piękno smutku jest twardsze niż kamień.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
BluesHarp.pl


Posty: 7
Wysłany: 2011-12-15, 23:00    Odp: Oferta specjalna dla użytkowników forum

Właśnie miała miejsce kolejna dostawa harmonijek Hohner i w naszej ofercie pojawił się ciężko dostępny w ostatnim czasie model Golden Melody w tonacji C. Zapraszam!

[ Dodano: 2011-12-30, 21:12 ]
Przypominam, że promocja trwa do końca tego roku. To już ostatnia szansa, żeby z niej skorzystać. Oferta nie będzie przedłużona!

Ostatnio pojawił się ponownie model Hohner Marine Band Deluxe w tonacji C - zapraszam do zakupów!

http://www.bluesharp.pl/sklep

Pozdrawiam i życzę udanej zabawy sylwestrowej,
Dawid Wydra, BluesHarp.pl
Tel: 660 880 141
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu