Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Żółwik


Wiek: 31
Posty: 134
Otrzymał 6 punkt(ów)
Skąd: Koronowo/Bydgoszcz
Wysłany: 2011-12-11, 20:14    Żółwikowe instrumenty!

Hell o! Wyprzedaję swoja stajnię muzyczną:
1. Suzuki Harpmaster. Grany jakiś miesiąc. Tonacja A. Nie przetyrany zbytnio. Wszystko ładnie działa. Cena 50zł.
2. Suzuki Bluesmaster. Kupiony i grany na Harmonica bridge, czyli jakiś tydzień. Działa ale ma wgniecioną w jednym miejscu pokrywę. Cena 65zł.
3. Bas. Nie wiem jakiej firmy. Stylizowane "t" na wewnętrznej stronie gryfu. 4-strunowy. Metalowy gryf, korpus z akrylu. Podstrunnica drewniana-palisander. Cena-czekam na propozycje.
4. Squier Telecaster. 1993 rocznik. Biały. Customowany. Przy mostku Humbacker DiMarzo w puszce, przy gryfie standardowy przetwornik tele. Freetles. Nie działa elektronika po zetknięciu z wilgocią. Cena:650zł
5. Combo 15 wattowe. Jest to No name prawdopodobnie standardowy chińczyk z marketu. ma 3 pokrętła(Volume, Tone i Gain). Z harmonijką brzmi mniej więcej jak te małe Marshalle(1W). Cena 90zł.
6. Mikrofon mojej roboty. W obudowie z lampki rowerowej. Wkładka W66. 6metrów stałego kabla. Potencjometr głośności. Całość chromowana. Możliwość zamontowania do statywu. Cena 70zł.

Dla czego sprzedaję:
1. i 2. Uznałem że nie lubię już suzuki. Nie mają duszy i cały czas działają... Wracam do hohnerów. Możliwość wymiany na Marine Band/Golden Melody/ Blues Harp w tych samych tonacjach. Całość zdezynfekowana preparatem do przyrządów dentystycznych.
3. Granie na basie mnie znudziło...
4. Nie chcę mi się przy nim dłubać. Kupiłem dobrego akustyka.
5. i 6. Sprawiłem sobie profesjonalniejsze odpowiedniki.

[ Dodano: 2011-12-12, 18:00 ]
Zdjęcia będą jak dojdzie aparat(czyli pewnie w okolicach gwiazdki). Bas cieszy się dużym zainteresowaniem i jest zarezerwowany do niedzieli.

[ Dodano: 2011-12-17, 21:12 ]
Bas znalazł nowego nabywcę. Fotki reszty będą na dniach.
_________________
Połowę pieniędzy w życiu przeznaczyłem na instrumenty i alkohol. Drugą połowę zmarnowałem.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu