Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
mr.Michalos 


Wiek: 26
Posty: 626
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Polska
Wysłany: 2011-11-05, 16:16    Black Sabbath powraca!!!

Black Sabbath wracają!
http://muzyka.onet.pl/new...,wiadomosc.html
Tak, tak, tak, tak, tak, tak, tak, tak, tak, tak, tak, tak, tak, tak, tak, tak, tak, tak, tak, tak, tak!
Naprawdę trudno mi w to uwierzyć! A jeszcze nie dawno miała miejsce taka rozmowa z moim kumplem:

Ja: Szkoda, że Sabbathci już raczej nie zagrają...
Kumpel: szkoda szkoda :(
J: Mogliby na przykład Iana Gillana choćby na kilka koncertów skołować. Wszak nagrał z nimi płytę (i to nie najgorszą).
K: Born Again bodajże :) Albo mogliby Halforda zatrudnić grał z nimi 2 koncert w 92 i 2004 też dawał radę .
J: Halford dobry był, ale teksty mylił trochę. W sumie miał prawo, bo BS to nie do końca jego zespół.
K: Z wokalistów Sabbathów jeszcze bardzo mi się podobał Glenn Hugues ,ale on ma już Black Country Communion ,więc raczej BS by nie reaktywował :D
J: No na Seven Star śpiewał.
Dużo było tych wokalistów BS. Sam Iommi mówił, że już wszystkich nie pamięta. :P
K: uwielbiam Iommiego :D
J: Dobry gość jest.
K: Najlepszy kurna.
Zupełnie nie brałem możliwości powrotu Ozzy'ego!

Jestem teraz najszczęśliwszym człowiekiem na tym ziemskim padole!
Ostatnio zmieniony przez mr.Michalos 2012-09-26, 17:13, w całości zmieniany 2 razy  
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
gilus 

Posty: 3
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2011-11-06, 20:37    Odp: Black Sabbath powraca!!!

Dieki za tą wiadomość
Jestem fanem BS od ponad 20 lat , pierwsza hard rockowa plyta jaka uslyszalem to vol4 - rozwalila mnie ( od tej pory już się nie strzyglem ) J do dzis motyw z jej okladki wisi u mnie na scianie .
Ciekawe jaka będzie nowa plyta - jedno jest pewne : gitarowe riffy Tony’ego zawsze sa zajebiste .
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2011-11-07, 10:03    Odp: Black Sabbath powraca!!!

Suuuper niespodzianka! :D
Wchodzę w link i... "Podana strona nie istnieje", trzeba ręcznie znaleźć info. :)
Dzięki za informację!
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu