Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
#Medium 


Wiek: 52
Posty: 1693
Otrzymał 209 punkt(ów)
Skąd: Ełk
Wysłany: 2011-11-02, 09:35    MS Marine Band

Panowie i Panie!

Jest to jedna z okazji które trafiają się raz na całe życie. Gdyby nie to, że teraz "robię mikrofon" i każda złotówka mi się liczy sam bym wziął.

Gratka dla kolekcjonera.

MS Marine Band w C-dur niemalże fabrycznie nowa.
Informacyjnie - te harmonijki były robione dawno temu, i na pewno były robione (stroiki, płytki itd w Niemczech). Mam taką w A-dur (znalazłem już kiedyś nie używaną, nawet nie przedmuchaną na Allegro).

http://allegro.pl/harmoni...1911658638.html

Jeśli kupi ktoś z forum i będzie mu świszczeć podczas gry (wzbudzanie stroików) - proszę o PW, opiszę jak się tego pozbyć (to harmonijka z charakterem).

Ze sprzedającym nic mnie nie łączy, po prostu wolałbym by taki rarytas trafił do harmonijkarza, a nie dyletanta.

Pozdrawiam

Medium
_________________
Są dwa piękna: piękno radości i piękno smutku. Wy ludzie Zachodu, wolicie pierwsze – my drugie. Bowiem piękno radości trwa nie dłużej niż lot motyla. A piękno smutku jest twardsze niż kamień.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
robi-97 

Wiek: 26
Posty: 115
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: Kaźmierz
Wysłany: 2011-11-02, 12:58    Odp: MS Marine Band

kurde wziąlbym ale dopiero co kupilem marynke współczesną... w A :( Kurde trza cos wykombinowac szybko
_________________
"Śpię na zielonej łące
Lub pod namiotem z brzóz
Czasem dajemy koncert
Ja i ten stary blues"
SDM - po strunach do nieba"
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Saskers 


Wiek: 45
Posty: 97
Otrzymał 8 punkt(ów)
Skąd: Saska Kępa
Wysłany: 2011-11-02, 13:20    Odp: MS Marine Band

Witam,
Też mam taką i trzymam tylko i wyłącznie z sentymentu. W końcu mój pierwszy harp.
Dodam, że jest to bliźniak Blues Harpa. Jeśli ktoś planował zakup takiego, to tu ma za 35 zł.
Korpus nie pęcznieje wcale, ładne pokrywy. Gratka dla kolekcjonerów i tych co mają za dużo na Blues banda, a za mało na Big River Harpa lub Blues Harpa.
Saskers
_________________
Nie zawracaj kontrafałdy, że w Warszawie byłeś
Bo na Saskie Kiempe wcale nie chodziłeś
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu