Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2011-10-18, 20:54    Foolin' round

http://w621.wrzuta.pl/audio/1aoeyoyEFBt/ttttak

Pare riffów. Wrzuciłem bo zobaczyłem, że ktoś wspomniał o graniu bez efektów, na akustyku.
Troszkę wygłupiania, bez większej koncepcji kompozycji.
Mój ukochany Framus, w Open D.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
ajneck 


Wiek: 57
Posty: 188
Otrzymał 5 punkt(ów)
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2011-10-19, 09:39    Odp: Foolin' round

Fajnie to brzmi.Ukochany Framus... miałem kiedyś ukochanego Hoyera,nie ma jak stary niemiecki sprzęt.Stara niemiecka przedwojenna mandolina-moja obecna miłość.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
kuba 


Wiek: 47
Posty: 555
Otrzymał 62 punkt(ów)
Skąd: kielce
Wysłany: 2011-10-19, 10:37    Odp: Foolin' round

bardzo dobre... kurcze blade. Strach pomyśleć jak by to brzmiało gdybyś jednak miał koncepcję...

pzdr.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2011-10-19, 21:39    Odp: Foolin' round

Jakbym miał koncepcję to byłaby mdląco nudna, lepiej się powygłupiać czasem :) Dzięki :)
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
kuba 


Wiek: 47
Posty: 555
Otrzymał 62 punkt(ów)
Skąd: kielce
Wysłany: 2011-10-20, 04:44    Odp: Foolin' round

jednak umiejętność grania muzyki, ale taka prawdziwa, nie jakieś pobrzękiwanie, jest bezcenna. Co do tego nie mam najmniejszych wątpliwości. Od dwóch lat "zmuszam" mojego syna do gry na pianinie. Czasem nawet leją się łzy... W jego wieku też uczyłem się grać... i też mi się strasznie nie chciało. Dziś dla mnie jest za późno i wcale nie jestem z tego zadowolony. Jak sobie pomyślę, że pewnego dnia będzie mógł siąść do pianina i właśnie tak się powygłupiać to znajduję w sobie nowe siły, wtedy jakoś łatwiej mi znaleźć marchewkę a nawet kij.
Zagraj coś jeszcze.

pzdr.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2011-10-20, 15:46    Odp: Foolin' round

Zagram/nagram/wrzucę :)
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
ajneck 


Wiek: 57
Posty: 188
Otrzymał 5 punkt(ów)
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2011-10-20, 18:11    Odp: Foolin' round

Nie wiem czemu ta Twoja gitarka przypomina mi to nagranie:

Ech,jak instrument brzmi i jeszcze dobrze leży w ręce to można zagrać cokolwiek i zażera.Miałem siedem gitar i jakoś żadna mnie tak nie samo-zainspirowała.A może to trzeba mieć w środku...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2011-10-20, 18:15    Odp: Foolin' round

Bo tu też jest akustyk nagrany bez efektów :) Inspiruj się innymi muzykami a nie sprzętem. Ja nie grałem od paru dni, za mało czasu :(


http://w352.wrzuta.pl/audio/2ehGFaJXojG/usz
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
mr.Michalos 


Wiek: 26
Posty: 626
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Polska
Wysłany: 2011-10-27, 21:03    Odp: Foolin' round

Fajne nagranie. Pytanie może trochę świadczące o mojej umiarkowanej wiedzy z teorii muzyki, ale co tam... :P W jakiej tonacji mogę do tego nagrania pograć? Czy dobrze rozumiem, że open D to inna tonacja niż D dur? Nie bijcie... :D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2011-10-27, 21:20    Odp: Foolin' round

Open D a że gram w D to jakby z wygody wynikło bo można grać w każdej, jak w standardzie :) Choć ja preferuję durowe ze względu na bluesa.
Tylko z tym drugim nagraniem możesz mieć gorzej bo tam pod względem rytmicznym troche pomasakrowałem..
Dzięki :)
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu