Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Korsarz 

Wiek: 41
Posty: 0
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2011-10-24, 18:56    [Sprawy techniczne] Wysyłanie Prywatnej Wiadomości

Witam
Chciałbym zapytać dlaczego moja odpowiedź na otrzymaną wiadomość prv znajduje się cały czas w zakładce "do wysłania", a nie w "wysłane".
Nie wiem w końcu, czy gość otrzymał moją wiadomość czy nie.
Wydaje mi się, że wszystko zrobiłem dobrze. No chyba, że nie potrafię odpowiedzieć na prv'a...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2011-10-24, 19:15    Odp: [Sprawy techniczne] Wysyłanie Prywatnej Wiadomości

Informacja "Wysłane" pojawi się wtedy, gdy adresat zaloguje się na Forum i wiadomość trafi do jego skrzynki. Chyba tak to działa. Także nie martw się, a czekaj jedynie na odpowiedź.
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
INIM 


Posty: 471
Otrzymał 7 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2011-10-24, 21:41    Odp: [Sprawy techniczne] Wysyłanie Prywatnej Wiadomości

Nawet nie chyba a na pewno. ;-)
_________________
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Korsarz 

Wiek: 41
Posty: 0
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2011-10-25, 05:55    Odp: [Sprawy techniczne] Wysyłanie Prywatnej Wiadomości

A no to jeśli tak to działa to spoko.
Dzięki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Pan_Jakub 

Wiek: 34
Posty: 93
Otrzymał 6 punkt(ów)
Skąd: Słupsk/Radom
Wysłany: 2013-01-07, 13:40    Odp: [Sprawy techniczne] Wysyłanie Prywatnej Wiadomości

Kurczę. A już już któryś raz zasypuje kogoś gradem tej samej wiadomości, bo też się mi wydawało, że powinno być w wysłanych... Niby fajnie, że dostajemy informację zwrotną kiedy adresat przeczyta wiadomość, ale nazwa folderu "do wysłania" jest troszkę nielogiczna...

Przepraszam minigunmena za kolejne gradobicie :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
INIM 


Posty: 471
Otrzymał 7 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2013-01-09, 22:55    Odp: [Sprawy techniczne] Wysyłanie Prywatnej Wiadomości

Te wiadomości czekają na wysłanie, są "do wysłania", jak mają sie nazywać? Nazwałbym je "Nieprzeczytane", ale taka nazwa mogłaby być myląca.
_________________
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu