Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
bora 

Wiek: 59
Posty: 19
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: Białystok
Wysłany: 2011-10-18, 10:20    [Sprzedaż] Kostka BEHRINGER DIGITAL REVERB/DELAY DR400

Sprzedam kostkę BEHRINGER DR400. 100zł tel.: 608251924

Opis i informacje: http://www.behringer.com/..._P0534_M_PL.pdf
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Medium 


Wiek: 52
Posty: 1693
Otrzymał 209 punkt(ów)
Skąd: Ełk
Wysłany: 2011-10-18, 11:26    Odp: [Sprzedaż] Kostka BEHRINGER DIGITAL REVERB/DELAY DR400

Od siebie dodam jeszcze, że jest to kopia efektu Boss RV-3.

Proponuję porównać specyfikację i nawet układ i nazwa pokręteł i przełącznika:
http://www.bossarea.com/l...e=boxes/rv3.xml

Boss zakończył produkcję tego efektu w sierpniu 2002.

Pozdrawiam

Medium
_________________
Są dwa piękna: piękno radości i piękno smutku. Wy ludzie Zachodu, wolicie pierwsze – my drugie. Bowiem piękno radości trwa nie dłużej niż lot motyla. A piękno smutku jest twardsze niż kamień.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2011-10-18, 17:26    Odp: [Sprzedaż] Kostka BEHRINGER DIGITAL REVERB/DELAY DR400

Jak to współpracuje z harmonijkowym mikrofonem ?
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Młynek 


Wiek: 55
Posty: 730
Otrzymał 68 punkt(ów)
Skąd: Budapeszt
Wysłany: 2011-10-18, 20:03    Odp: [Sprzedaż] Kostka BEHRINGER DIGITAL REVERB/DELAY DR400

Całkiem nieźle, o ile się nie przesadza. Ja używam dokładnie tej kostki do nadania leciutkiego pogłosu - płytki reverb pomieszany z krótkim delayem, stosunek sygnału przetworzonego do czystego max 15%. Wtedy brzmi OK, nie czuć że to cyfra, a nadaje brzmieniu troszkę przestrzenności. I, o dziwo - troszkę redukuje sprzęganie. Natomiast nie nadaje się do ukręcania mocno przekształconych brzmień - brzmi paskudnie i na dodatek wtedy potęguje sprzęganie, ciężko je opanować.
_________________
"Skoro uważacie, że blues jest łatwą muzyką, to dlaczego tak niewielu go dzisiaj gra?" - B.B. King
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu