Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2011-07-05, 10:48    [Festiwal] Harmonica Bridge 2011 - oficjalne dane

Wiem, że temat już o tym Festiwalu powstał, ale dzisiaj dostałem świeże i oficjalne informacje od Sławka Wierzcholskiego, więc umieszczam je tutaj, aby nie zaginęły i jak najprędzej dotarły do zainteresowanych. Jest już program i informacje o KONKURSIE harmonijkowym, do udziału w którym Organizatorzy serdecznie zapraszają. Oto one:

Szanowni Koledzy, Znajomi i Sympatycy Harmonijki!

W imieniu organizatorów: "Domu Muz" w Toruniu oraz Miejskiego Ośrodka Kultury w Bydgoszczy, z przyjemnością informuję, że w dniach 25-28 sierpnia 2011, w Bydgoszczy i Toruniu odbędzie się po raz jedenasty Międzynarodowy Festiwal Harmonijki Ustnej "Harmonica Bridge".

"Harmonica Bridge" jest międzynarodowym spotkaniem muzyków grających na harmonijce ustnej w tak zróżnicowanych konwencjach jak blues, jazz, folk, pop czy muzyka klasyczna. W każdym z tych gatunków zaprezentują się wykonawcy grający na najwyższym poziomie (szczegóły załącznikach). W trakcie swej dziesięcioletniej historii festiwal gościł takie gwiazdy harmonijki jak m.in. Steve Baker, J.J. Milteau, Paul Lamb, Marc Breitfelder, Marcos Coll, Ferenczi Gyorgy, Matyas Pribojszky, Sebastien Charlier, Franz Chmel, Harmonicamento, Zygmunt Zgraja, Andy J. Forest, Billy Gibson, Steven de Bruyn, Francois Spannenburg, Gerd Gorke i wielu innych.

Tegoroczne koncerty odbywać się będą w obrębie Starego Miasta w Toruniu: na Rynku Staromiejskim, przed Ratuszem i w małym amfiteatrze przy Muzeum Etnograficznym. A także we wnętrzach zabytkowego Dworu Artusa. W analogicznych miejscach odbędą się koncerty w Bydgoszczy.

Oprócz koncertów mistrzów w ramach festiwalu odbędą się warsztaty mistrzowskie prowadzone przez Gilesa Kinga z Londynu oraz międzynarodowy konkurs harmonijkarzy. Wieczorami odbędą się jam sessions, na których obok mistrzów będą mogli zaprezentować się nieznani szerzej adepci harmonijki.

Zgłoszenia do udziału w konkursie można przesyłać e-mailem do P. Alicji Dobrowolnej z Miejskiego Ośrodka Kultury w Bydgoszczy: alicja.dobrowolna@mok.bydgoszcz.pl

Harmonica Bridge Bydgoszcz - Toruń jest największym polskim festiwalem (i jednym większych w Europie) poświęconym harmonijce ustnej - wspaniałemu acz niedocenianemu często instrumentowi.

Więcej szczegółów n/t festiwalu ukaże się na jego nowej stronie (obecnie w budowie) w drugiej połowie lipca br.

Z pozdrowieniami,

Sławek Wierzcholski

Dyr. Artystyczny Festiwalu

http://www.hohner.eu/index.php5?2357

Poniżej w archiwum program festiwalu, zarówno dla koncertów i wydarzen bydgoskich jak i toruńskich.
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Żółwik


Wiek: 31
Posty: 134
Otrzymał 6 punkt(ów)
Skąd: Koronowo/Bydgoszcz
Wysłany: 2011-07-05, 11:03    Odp: [Festiwal] Harmonica Bridge 2011 - oficjalne dane

Czy można wiedzieć jaki jest koszt warsztatów?
_________________
Połowę pieniędzy w życiu przeznaczyłem na instrumenty i alkohol. Drugą połowę zmarnowałem.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2011-07-05, 19:49    Odp: [Festiwal] Harmonica Bridge 2011 - oficjalne dane

Odkąd pamiętam warsztaty były darmowe, czy to w 2005r. z Gregiem Szlapczyńskim, czy z innych lat z Brendanem Powerem, Rickiem Eppingiem i Wiśnią. Sławek nie przesłał mi informacji o kosztach warsztatów, ale liczę na to, że będą w takiej cenie, jak inne przez ostatnie lata :) .
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2011-07-21, 18:19    Odp: [Festiwal] Harmonica Bridge 2011 - oficjalne dane

Oficjalny plakat.
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Rolf 


Wiek: 34
Posty: 424
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2011-07-21, 19:31    Odp: [Festiwal] Harmonica Bridge 2011 - oficjalne dane

Jedziemy z Aansą, wynajmujemy tani pokoik 3-osobowy na dwa noclegi w Bydgoszczy, ktos chetny na 3. osobe? Cena to 60 pln za pokoj ;)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
surykatkie 

Wiek: 33
Posty: 4
Skąd: Toruń
Wysłany: 2011-07-23, 21:24    Odp: [Festiwal] Harmonica Bridge 2011 - oficjalne dane

Jak jeszcze macie wolne miejsce to ja chętnie sie pisze :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Rolf 


Wiek: 34
Posty: 424
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2011-07-24, 21:02    Odp: [Festiwal] Harmonica Bridge 2011 - oficjalne dane

Okej, napiszę do Ciebie na gg ;)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Żółwik


Wiek: 31
Posty: 134
Otrzymał 6 punkt(ów)
Skąd: Koronowo/Bydgoszcz
Wysłany: 2011-07-25, 20:25    Odp: [Festiwal] Harmonica Bridge 2011 - oficjalne dane

Czy na warsztaty trzeba się wcześniej zapisać?
_________________
Połowę pieniędzy w życiu przeznaczyłem na instrumenty i alkohol. Drugą połowę zmarnowałem.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2011-07-26, 13:11    Odp: [Festiwal] Harmonica Bridge 2011 - oficjalne dane

Zapewne nie. :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
*Wisnia 

Posty: 109
Otrzymał 21 punkt(ów)
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-07-27, 13:37    Odp: [Festiwal] Harmonica Bridge 2011 - oficjalne dane

Ruszyła nowa strona festiwalu:
http://harmonicabridge.pl/
_________________
www.wisnia.info
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2011-07-27, 19:45    Odp: [Festiwal] Harmonica Bridge 2011 - oficjalne dane

Wreszczie festiwal doczekał się strony z prawdziwego zdarzenia. :)
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2011-07-28, 06:20    Odp: [Festiwal] Harmonica Bridge 2011 - oficjalne dane

Brrawo! :D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
kamilteau 


Wiek: 33
Posty: 1390
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn/Offenburg
Wysłany: 2011-08-02, 21:39    Odp: [Festiwal] Harmonica Bridge 2011 - oficjalne dane

No cóż, ja tym razem nie będę mógł dołączyć do Niezniszczalnej Ekipy... niemniej życzę Wam powodzenia i świetnej zabawy, jeszcze lepszej niż w 2009! :)
_________________
"Don't start me talking, I'll tell everything I know..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Rolf 


Wiek: 34
Posty: 424
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2011-08-03, 18:46    Odp: [Festiwal] Harmonica Bridge 2011 - oficjalne dane

Spotkamy się na którejś z kolejnej edycji, Kamil ;)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
frycol 


Wiek: 32
Posty: 24
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2011-08-08, 17:34    Odp: [Festiwal] Harmonica Bridge 2011 - oficjalne dane

Oczywiście będę! :)

Link do wydarzenia na facebooku:

KLIK FACEBOOK!

Do zobaczenia, no i oczywiście do usłyszenia! :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Zamieszkaly 


Wiek: 32
Posty: 698
Otrzymał 86 punkt(ów)
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-08-25, 18:22    Odp: [Festiwal] Harmonica Bridge 2011 - oficjalne dane

Wybiera się ktoś jeszcze? Bo tak się składa, że też będę i chętnie nawiązałbym jakiś kontakt z kimś z forum.

Pozdrawiam
_________________
https://www.facebook.com/brodatedzwieki
https://www.youtube.com/c/brodatedzwieki
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2011-08-26, 09:18    Odp: [Festiwal] Harmonica Bridge 2011 - oficjalne dane

Wczoraj już było świetnie. Gagarin Brothers, czyli rock'n'roll i rockabilly po rosyjsku, grane przez facetów odzianych w skafandry kosmiczne, występ Krzysztofa Gąszewskiego, czy zmasowany Harmonijkowy Atak, z którym wystąpił także Sławek Wierzcholski. A dzisiaj Greg Szlapczyński :) .
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
maniek111

Posty: 3
Otrzymał 1 punkt(ów)
Wysłany: 2011-08-28, 13:40    Odp: [Festiwal] Harmonica Bridge 2011 - oficjalne dane

miałem byc ale nie zdążyłem ;(
_________________
Word finder - najlepsza oferta
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Żółwik


Wiek: 31
Posty: 134
Otrzymał 6 punkt(ów)
Skąd: Koronowo/Bydgoszcz
Wysłany: 2011-08-29, 18:08    Odp: [Festiwal] Harmonica Bridge 2011 - oficjalne dane

Byłem(chociaż się spóźniłem) i bardzo miło wspominam festiwal. Takie teksty jak: "Małpa w avatarze", "palenie trawy" i "obczajanie w żółtym" przejdą chyba do mojego słownika na stałe. Poznałem masę fajnych ludzi i conieco się dowiedziałem. Koncerty też spoko były.
Pozdrawiam.
_________________
Połowę pieniędzy w życiu przeznaczyłem na instrumenty i alkohol. Drugą połowę zmarnowałem.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
black.betty 


Wiek: 36
Posty: 4
Otrzymał 1 punkt(ów)
Wysłany: 2011-08-30, 00:40    Odp: [Festiwal] Harmonica Bridge 2011 - oficjalne dane

wszystko super, ale dlaczego warsztaty byly o 13 (kiedy poszłam spać) a nie o 15???
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2011-08-30, 08:45    Odp: [Festiwal] Harmonica Bridge 2011 - oficjalne dane

Na szczęście przeżyłem tą edycję i co mogę powiedzieć? Było zajedwabiście :D
Fakt, że organizm będzie do siebie trochę dochodził ( ;) ), ale warto było! :)
Co się tam działo, to można by skrobnąć jakąś relację (co może się mnie uda).
I gratulacje wszystkim laureatom konkursu (w szczególności zwycięzcy - Zamieszkałemu)! :)

BTW:
Jedno co mnie martwi, to brak sponsorów w tym roku (bodaj tylko jeden był, ale pewien nie jestem)... Taka fajna impreza, przyciągnęła tłumy (i te tłumy się dobrze bawiły!) i brak sponsorów? Dziwne... Nawet rozmawialiśmy o tym by utworzyć jakiś fundusz, gdzie każdy by wpłacał jakieś minimalne kwoty. Dużo tej kasy by nie było, ale zawsze coś. Cóż, może zmieni się to w następnej edycji, czego każdemu życzę! :)

PS: Pani w zółtym stwierdziła, że się w nas zakochała. :D A Ciebie już nie było ;p
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Żółwik


Wiek: 31
Posty: 134
Otrzymał 6 punkt(ów)
Skąd: Koronowo/Bydgoszcz
Wysłany: 2011-08-30, 11:28    Odp: [Festiwal] Harmonica Bridge 2011 - oficjalne dane

Warsztaty były wcześniej bo Glies śpieszył się na koncert.
PS. Z Panią w żółtym będę się widział przy ogarnianiu miejsca na Jam Session
_________________
Połowę pieniędzy w życiu przeznaczyłem na instrumenty i alkohol. Drugą połowę zmarnowałem.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
black.betty 


Wiek: 36
Posty: 4
Otrzymał 1 punkt(ów)
Wysłany: 2011-08-30, 11:44    Odp: [Festiwal] Harmonica Bridge 2011 - oficjalne dane

nie wiedziałam :(
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Rolf 


Wiek: 34
Posty: 424
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2011-08-30, 12:38    Odp: [Festiwal] Harmonica Bridge 2011 - oficjalne dane

Trzeba było komórki nie wyłączać :P No, ale faktycznie, co do tych warsztatów, to nie Ty jedna jesteś zawiedziona faktem, że nie odbyły się we właściwym czasie, tylko wcześniej - i to bez żadnej wcześniejszej zapowiedzi.

Co do festiwalu - cóż mogę powiedzieć... Bajka ;) Poznałem wielu ciekawych ludzi (oraz z nimi pograłem - mam na myśli zarówno forumowiczów, jak i profesjonalistów). Nauczyłem się od nich wszystkich bardzo wiele - zarówno jeśli chodzi o samo granie, jak i jego filozofię, a koncerty takie, jak Greg'a Zlap'a czy Harmonijkowego Ataku na zawsze pozostaną w mojej pamięci... Podobnie, jak śpiew czarnoskórego wokalisty Earla Greena pod hotelem, specjalnie dla naszej trzyosobowej publiczności...

Co do konkursu... Wygrał Zamieszkały :) Mieszko, raz jeszcze gratuluję, chociaż wszyscy wiemy, dlaczego wygrałeś :D

http://www.youtube.com/watch?v=6TRrkITg9fI

Drugie miejsce zajął Kacper Smoliński

http://www.youtube.com/watch?v=hzqhHygXK1E

Trzeci był Jan Domański

http://www.youtube.com/wa...oJkWmysVCg&NR=1

Wyróżniony i obsypany harmonijkami (w E) został #Maciekdraheim.

http://www.youtube.com/watch?v=3LdYenSLvdE

Uczestników było 8, a ja gratuluję im wszystkim :)

Podsumowując, tegoroczna edycja festiwalu, to jedna z ciekawszych rzeczy, jakie mnie w życiu spotkały :) Więc polecam wszystkim (tak, ja też mam daleko ;) ).

INIM, zniknęła możliwość umieszczania linków YouTube'owych w okienkach bezpośrednio na Forum. Da się coś z tym zrobić?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2011-08-30, 19:45    Odp: [Festiwal] Harmonica Bridge 2011 - oficjalne dane

A tu krótka notatka na powyższy temat z Bluesonline:

http://bluesonline.pl/ind...9cia-wideo.html

W serwisie także informacje o innych festiwalowych wydarzeniach.
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
krzychowski 


Wiek: 51
Posty: 6
Skąd: Toruń
Wysłany: 2011-09-04, 23:14    Odp: [Festiwal] Harmonica Bridge 2011 - oficjalne dane

aansaa napisał/a:


BTW:
Jedno co mnie martwi, to brak sponsorów w tym roku (bodaj tylko jeden był, ale pewien nie jestem)... Taka fajna impreza, przyciągnęła tłumy (i te tłumy się dobrze bawiły!) i brak sponsorów? Dziwne... Nawet rozmawialiśmy o tym by utworzyć jakiś fundusz, gdzie każdy by wpłacał jakieś minimalne kwoty. Dużo tej kasy by nie było, ale zawsze coś. Cóż, może zmieni się to w następnej edycji, czego każdemu życzę! :)

PS: Pani w zółtym stwierdziła, że się w nas zakochała. :D A Ciebie już nie było ;p


Co do tego jednego sponsora też mam poważne wątpliwości. Festiwal został zorganizowany ze środków instytucji kulturalnych miast Bydgoszcz i Toruń (MOK i Dom Muz). Jednak każdy ze "sponsorów" dostarczył przede wszystkim swoje usługi, gdzie koszty niekiedy nie są małe. Nie wiem ile Sphinx wydał lanchów, ale wiem, że budowa,rozwój (!) i utrzymanie strony Festiwalu to kwoty liczone w tysiącach złotych.
Wiemy o tym, że koniecznie niezbędny jest główny sponsor festiwalu. W 2011 było świetnie, liczymy, że w 2012 będzie jeszcze lepiej. Są dobre prognozy na przyszłość, o czym świadczy uruchomiony licznik (2012) na www.harmonicabridge.pl uzupełniane relacje i przygotowywane videorelacje z tegorocznej edycji.

PS: nie dziwię się pani w żółtym, ludzi z tego forum nie da się nie lubić. ->Festiwalowe smaczki ciągle jeszcze uzupełnianie!

[ Dodano: 2011-09-13, 01:39 ]
Zakończył się proces publikacji relacji z poszczególnych koncertów Harmonica Bridge 2011. Dziś wrzuciliśmy pierwszy clip wideo, a będą kolejne! Zachęcamy do śledzenia:
Relacje z Harmonica Bridge: http://www.harmonicabridg...emid=81&lang=pl
Profil na Facebook: http://www.facebook.com/p...185333701521224
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2011-10-13, 16:31    Trio Con Brio - Harmonijka na salonach.

Pozwoliłem sobie przedrukować recenzję o występie P. Zygmunta Zgrai z Trio Con Brio. :)

Trio Con Brio zamykało 11 edycję Festiwalu Harmonica Bridge 2011 - zarówno w Toruniu, jak i w Bydgoszczy był to ostatni, ale niezwykle wyjątkowy i całkowicie odmienny od pozostałych, punkt programu. Koncerty tego zespołu, to było coś znacznie więcej niż przysłowiowa wisienka na torcie. Tym razem harmonijka posłużyła do przekazania nam, publiczności, utworów muzyki klasycznej.

Często widywaliście Sławka Wierzcholskiego we fraku? W toruńskim Dworze Artusa była taka okazja, gdy zapowiadał występ Trio Con Brio, a okazja do ubrania tak dostojnego stroju była jak najbardziej uzasadniona. Trio powstało w czasach tak dawnych, że Polska Reprezentacja piłki nożnej liczyła się w świecie, choć była dopiero wschodzącą gwiazdą. Dziś tworzą je Zygmunt Zgraja (harmonijki melodyjne - chromatyczne i diatoniczne), Janusz Zając (harmonijki basowe) oraz Robert Kier (harmonijki akordowe oraz akordeon). O ile instrumenty pana Zygmunta wizualnie znacznie nie odbiegały od widywanych na innych koncertach, o tyle tak grubej harmonijki jaką miał pan Janusz i tak długiej jakiej używał pan Robert NIGDY wcześniej nie widziałem. Zupełnie dziś nie rozumiem, jak to możliwe, że przez tyle lat byłem wyznawcą apoteozy ignorancji występów Trio Con Brio... Dlaczego nigdy wcześniej nie dotarłem na koncert, mimo, że poprzednie edycje Festiwalu umożliwiały to... Tylko dla zachowania choćby odrobiny szacunku czytelnika pozwolę sobie na wstrzymanie się od poszukiwań wytłumaczenia moich dawnych wyborów.

Wybór przedstawionych utworów był chyba możliwie najlepszy - obok "klasyków" muzyki Walca Czajkowskiego, czy Bolero Ravela pojawiły się wiązanki tańców ludowych z różnych stron świata. Na mnie największe wrażenie zrobiły jednak klasyczne utwory, które znałem wcześniej zwykle z wykonań orkiestr symfonicznych. Tutaj zagrane przez trzy harmonijki przyprawiały o gęsią skórkę. To co słyszeliśmy było całkowicie inne w stosunku do pozostałych koncertów. Jednocześnie było to poruszające i ujmujące. To było wyjątkowe przeżycie. Jednak nawet najbardziej osłuchany widz nie jest w stanie w pełni docenić warsztat zespołu Trio Con Brio. Tu trzeba fachowca i zrozumiałem to widząc twarz Gilesa Kinga podczas toruńskiego koncertu.

Między utworami pan Zygmunt bawił publiczność anegdotami, których sporą kolekcję zebrał podczas występów na scenie. Tym sposobem dowiedzieliśmy się, że transkrypcja Bolero na harmonijkę ustną zostało opracowane przez Trio Con Brio, wskutek corocznych okrzyków jakiegoś żeglarza "BOLERO!" podczas występów Trio na kolejnych edycjach festiwalu szantowego. Co więcej jest to pierwsza transkrypcja Bolero na zespół harmonijek ustnych na świecie! Po wykonaniu Bolero, nie sposób było klaskać inaczej niż na stojąco. Pan Zygmunt zauważył, że zawsze tak jest. Oczywiście miał na reakcję publiczności własne wytłumaczenie - w oryginale utwór trwa około 12 minut, zaś w wykonaniu Trio Con Brio niespełna 4 minuty i stąd oklaski na stojąco. Nie mniej cały koncert również zakończył się owacją na stojąco.

W załączeniu fragment koncertu z wiązanką utworów klasycznych.




Zródło: strona festiwalowa "Harmonica Bridge"
_________________
Keep breathing music ...
Ostatnio zmieniony przez Felix 2011-10-14, 06:59, w całości zmieniany 2 razy  
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2011-10-13, 17:22    Odp: [Festiwal] Harmonica Bridge 2011 - oficjalne dane

Super ,że to zrobiłeś, grają profesjonalnie (z nut), a jak brzmią i grają słychać na klipie.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2011-10-13, 20:50    Odp: [Festiwal] Harmonica Bridge 2011 - oficjalne dane

Felix, byłeś w Toruniu na koncercie Con Brio? Ja też byłem, lecz Cię nie dostrzegłem. Szkoda, bo byłaby okazja chwilę porozmawiać. A sam koncert był pokazem prawdziwego kunsztu harmonijkowego.
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2011-10-13, 21:29    Odp: [Festiwal] Harmonica Bridge 2011 - oficjalne dane

Maciekdraheim - będzie jeszcze okazja. :)
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu