Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
*Michał Kielak 


Wiek: 46
Posty: 58
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2011-09-26, 12:12    Harmonijkowy Atak - live Radio Białystok (02.10.2011)

Zapraszamy do słuchania!

2.10.2011 (niedziela). Godzina 18:05

http://www.radio.bialysto...tylive/id/67596
_________________
www.kielak.pl
www.kasachorych.com
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2011-09-26, 16:57    Odp: Harmonijkowy Atak - live Radio Białystok (02.10.2011)

Oczywiście, Miszczu, będę słuchał. ;)
Pozdro!
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Medium 


Wiek: 52
Posty: 1693
Otrzymał 209 punkt(ów)
Skąd: Ełk
Wysłany: 2011-10-04, 07:41    Odp: Harmonijkowy Atak - live Radio Białystok (02.10.2011)

Czy ktoś ma tytuły utworów po kolei tak jak leciały w radio?

Wiem, że część z nich była podana, ale (jeśli mnie pamięć nie myli) nie wszystkie.

Nagrałem sobie tę audycję i chcę ją "pociachać na kawałki" ale potrzebuję tytułów do wszystkich.

Z góry dzięki.

Pozdrawiam

Medium
_________________
Są dwa piękna: piękno radości i piękno smutku. Wy ludzie Zachodu, wolicie pierwsze – my drugie. Bowiem piękno radości trwa nie dłużej niż lot motyla. A piękno smutku jest twardsze niż kamień.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Xemor 


Wiek: 29
Posty: 23
Otrzymał 2 punkt(ów)
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Wysłany: 2011-10-04, 20:42    Odp: Harmonijkowy Atak - live Radio Białystok (02.10.2011)

Jest może gdzieś zamieszczona ta audycja, bo niestety nie zdążyłem jej posłuchać?
_________________
http://www.youtube.com/user/Xemor95
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
cjsimon 


Posty: 162
Otrzymał 14 punkt(ów)
Skąd: Londyn/UK
Wysłany: 2011-10-05, 11:06    Odp: Harmonijkowy Atak - live Radio Białystok (02.10.2011)

Xemor napisał/a:
Jest może gdzieś zamieszczona ta audycja, bo niestety nie zdążyłem jej posłuchać?


u Medium na dysku twardym :D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
*Bart Łęczycki 


Posty: 600
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-10-06, 11:50    Odp: Harmonijkowy Atak - live Radio Białystok (02.10.2011)

Dla zainteresowanych, kilka filmików z koncertu w Radiu Białystok
http://www.youtube.com/bl...u/0/XpQSyLTapcs

Miłego słuchania/oglądania
_________________
www.bleczycki.com
bleczycki@gmail.com
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 2 punkt(ów):
Xemor, #Medium
#Medium 


Wiek: 52
Posty: 1693
Otrzymał 209 punkt(ów)
Skąd: Ełk
Wysłany: 2011-10-07, 16:35    Odp: Harmonijkowy Atak - live Radio Białystok (02.10.2011)

cjsimon napisał/a:
Xemor napisał/a:
Jest może gdzieś zamieszczona ta audycja, bo niestety nie zdążyłem jej posłuchać?


u Medium na dysku twardym :D


Przykro mi. Ponieważ ma to być materiał z nowej płyty (niedługo w sprzedaży) nie będę udostępniał tego co nagrałem. Nagrałem to na własny użytek i sam mam sporo zastrzeżeń nawet może nie do nagrania i jakości co do radia w wersji i-netowej. Już nawet nie to że piractwo (chociaż tego nie popieram i ogólnie jestem wrogiem), ale można będzie w cywilizowany sposób pójść do sklepu i kupić - co prawda nie live, ale zawsze.

Gdyby to był jedyny koncert, który nie miałby być wydany być może po porozumieniu się z muzykami i za ich zgodą bym pomyślał nad tym, ale tak - niestety.

Pozdrawiam

Medium
_________________
Są dwa piękna: piękno radości i piękno smutku. Wy ludzie Zachodu, wolicie pierwsze – my drugie. Bowiem piękno radości trwa nie dłużej niż lot motyla. A piękno smutku jest twardsze niż kamień.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
*Bart Łęczycki 


Posty: 600
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-10-08, 10:27    Odp: Harmonijkowy Atak - live Radio Białystok (02.10.2011)

Dziękuję Madium, za Twoją asertywną decyzję.
Na pocieszenie powiem Wam, że jest coraz więcej filmów na YT z koncertów Harmonijkowego Ataku.
Jednak płyta będzie brzmiała nieco inaczej niż koncerty, bardziej zdecydowanie i soczyście :)

Planujemy także zrobienie strony z rozpisanymi tonacjami utworów, harmonijek i kto wie, może udostępnimy same podkłady bez partii harmonijek?

Pozdrawiam i proszę o jeszcze 2 miesiące cierpliwości :)
_________________
www.bleczycki.com
bleczycki@gmail.com
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 punkt(ów):
Auuuga
Auuuga 

Wiek: 37
Posty: 1
Skąd: Bieruń
Wysłany: 2012-01-10, 23:59    Odp: Harmonijkowy Atak - live Radio Białystok (02.10.2011)

Już się nie mogę doczekać. Najlepsza polska płyta jaką znama! Brawo! ;)
_________________
Zawsze w stronę blues'a :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu