Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
INIM 


Posty: 471
Otrzymał 7 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2011-09-25, 21:00    [GP V] HB VI - ocena prac

Dostaliśmy tylko dwa zgłoszenia. Szkoda, tym bardziej, że to ostatnia bitwa w tym Grand Prix.
Prace znajdziecie tutaj: http://www.harmoszka.com/...ijkowe-Bitwy-VI
Proszę oceniać w skali od 1 do 5 uczestników:
Kod:
Rogalski.Arek
szaman69

Za tydzień podliczamy oceny i sprawdzamy kto wygrał. ;-)
_________________
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Medium 


Wiek: 52
Posty: 1693
Otrzymał 209 punkt(ów)
Skąd: Ełk
Wysłany: 2011-09-27, 21:05    Odp: [GP V] HB VI - ocena prac

Odzew niesamowity.

Rogalski.Arek: 4- Jakoś rytm mi się nie pokrywał z podkładem i miałem wrażenie, że zagrane tak trochę siłowo. Nie chcę powiedzieć, że źle, ale jakoś nie do końca tak jak lubię gdy brzmi.

Szaman69: 5- Minusa ucinam za echo / reverb trochę większy niż gitara podkładu, co szczególnie na początku utworu daje bardzo sztuczne wrażenie dwóch różnych odsłuchów pomieszczeń grania i powoduje pewien dysonans powodujący lekki dyskomfort odsłuchu.

Ogólnie jednak chciałem pogratulować wykonań. Gdyby Arek trochę więcej potrenował i popracował nad nagraniem oraz "zgrał nagranie rytmicznie" byłoby dużo lepiej. O Szamanie to w ogóle wypowiadać mi się trudno; kilka "przejść" i panowanie nad dynamiką bardzo mi się podobało. Chciałbym tak umieć.

Pozdrawiam

Medium
_________________
Są dwa piękna: piękno radości i piękno smutku. Wy ludzie Zachodu, wolicie pierwsze – my drugie. Bowiem piękno radości trwa nie dłużej niż lot motyla. A piękno smutku jest twardsze niż kamień.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Rogalski.Arek 


Wiek: 48
Posty: 302
Otrzymał 11 punkt(ów)
Skąd: Kielce
Wysłany: 2011-09-28, 09:37    Odp: [GP V] HB VI - ocena prac

Nie będę się rozpisywał bo z tego co przesłuchałem kilka ostatnich bitew szaman69 to mój faworyt jeśli chodzi o HB :) . Echo jak napisał Medium może faktycznie troszkę zbytnio podkręcone ale mnie osobiście bardzo to nie razi. Tongue blocking, barwa dźwięku i ogólnie technika na wysokim poziomie dlatego ode mnie - 5
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2011-09-28, 12:13    Odp: [GP V] HB VI - ocena prac

Rogalski.Arek - 4
Szaman69 - 5 - chyba na początku troszkę nie wiedziałeś co zrobić ale na 5 zasłużyłeś. Reverb leciutki nie był potrzebny, to było nagrane w dość stłumionym pomieszczeniu. Reverb nie maskuje błędów tylko je powiela (ale to uwaga wyrwana z kontekstu oczywiście)

Ja się dzielę moim nagraniem:
http://w871.wrzuta.pl/aud...a/minigunmen_hb
harmonijka z odzysku, nie wyregulowana, za drugim nagrywaniem mi się nic nie przyblokowało :)
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Rogalski.Arek 


Wiek: 48
Posty: 302
Otrzymał 11 punkt(ów)
Skąd: Kielce
Wysłany: 2011-09-28, 13:25    Odp: [GP V] HB VI - ocena prac

Minigunmen - fajskie nagranie !!! Klimatycznie i na temat, trochę może za oszczędnie w dźwiękach ale mnie wpadło w ucho. Trzeba było startować w HB ;) i tak zmieściłbym się na podium :hihi: a przynajmniej byłoby nas więcej do oceny, chociaż jak już napisał Medium - "odzew niesamowity".
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2011-09-28, 15:55    Odp: [GP V] HB VI - ocena prac

Dzięki. Nie startuję bo to nie w moim stylu :) no właśnie oszczędne bo w innych okolicznościach bym wiecej śpiewał, odwykłem od samego grania. Więc tylko troszkę pobełkotałem.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Zamieszkaly 


Wiek: 32
Posty: 698
Otrzymał 86 punkt(ów)
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-09-29, 12:57    Odp: [GP V] HB VI - ocena prac

Rogalski Arek 5-:
Naprawdę ładne nagranie. Może technicznie trochę gorsze od nagrania Szamana, jednak mi się podobało bardziej. Ładne frazowanie i ogólnie dobre dźwięki:)

Szaman69 4-:
Podobało mi się mniej. Technicznie było dobre. Sądzę, że najważniejsze jak zaczynamy i jak kończymy. A u Ciebie początek był nie wyraźny, a końcówka też trochę rozmyta. Moim zdaniem to jedno ze słabszych Twoich nagrań.

Pozdrawiam i mam nadzieję, że nikogo nie uraziłem moją dość subiektywną opinią.
_________________
https://www.facebook.com/brodatedzwieki
https://www.youtube.com/c/brodatedzwieki
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Żółwik


Wiek: 31
Posty: 134
Otrzymał 6 punkt(ów)
Skąd: Koronowo/Bydgoszcz
Wysłany: 2011-10-01, 17:21    Odp: [GP V] HB VI - ocena prac

Arek: 5
Fajne nagranie. Piątkę dostałeś za muzyczność, technicznie słychać w kilku miejscach braki, co jednak nie zmienia faktu że twoje wykonanie podobało mi się bardziej.
Szaman: 4-
Technicznie bardzo dobrze, jednak nie podobało mi się samo nagranie. Wybacz określenie ale było trochę nijakie. Dodatkowo zepsułeś wszystko efektem(tak, jestem wielbicielem jechania na czysto).
_________________
Połowę pieniędzy w życiu przeznaczyłem na instrumenty i alkohol. Drugą połowę zmarnowałem.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2011-10-01, 17:51    Odp: [GP V] HB VI - ocena prac

Szaman- 5
Arek- 4
Efekty jak to efekty nie nauczą techniki , a tą Szaman ma lepszą.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
szaman69 


Wiek: 33
Posty: 174
Otrzymał 26 punkt(ów)
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2011-10-03, 08:27    Odp: [GP V] HB VI - ocena prac

Arek -5 - Już ci ostatnio mówiłem że będzie z ciebie dobry harmonijkarz i się nie myliłem. Muzycznie jest super i za to dla ciebie 5-tka. Brzmieniowo trochę słabiej i stąd ten minus przy piątce.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu