Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Żółwik


Wiek: 31
Posty: 134
Otrzymał 6 punkt(ów)
Skąd: Koronowo/Bydgoszcz
Wysłany: 2011-09-12, 15:11    Film "Będzie głośno"

Będzie głośno to film opowiadający historię 3 gitarzystów: Jimy Page(Led Zeppelin), Jack White( Thge White Stripes, The Racounters, The Dead Wather) i The Edge(U2). W 2008 roku panowie spotykają się aby pogadać trochę o graniu. Film podesłał mi kolega jako złośliwość ale jestem mu za ten link cholernie wdzięczny. Na prawdę bardzo inspirujący film. Sporo mówione jest o Bluesie.
_________________
Połowę pieniędzy w życiu przeznaczyłem na instrumenty i alkohol. Drugą połowę zmarnowałem.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Gaius

Posty: 34
Otrzymał 2 punkt(ów)
Wysłany: 2011-09-17, 17:15    Odp: Film "Będzie głośno"

Oglądałem ten film i również przypadł mi do gustu, chociaż nie spodziewajcie się jakiś rewelacji ;)
Żółwik napisał/a:
Sporo mówione jest o Bluesie.

z tego co pamiętam to głównie Jack White i Jimmy Page mówią coś więcej o bluesie (szczególnie ten pierwszy, co zresztą słychać w jego grze ;) )
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Markos 


Posty: 1
Wysłany: 2011-09-18, 08:21    Odp: Film "Będzie głośno"

Calkiem ciekawy film. Polecam glownie fanom Jacka White'a oraz Jimmiego Page'a.

Kiedys mozna go bylo obejrzec za darmo na iplex.pl obecnie go chyba niestety usuneli.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Żółwik


Wiek: 31
Posty: 134
Otrzymał 6 punkt(ów)
Skąd: Koronowo/Bydgoszcz
Wysłany: 2011-09-22, 17:02    Odp: Film "Będzie głośno"

Jakby coś mam link do mniej legalnych ale darmowych źródeł więc jak ktoś chce obejżeć to pisać. A co do gry Białego Jacka to czy ja wiem czy on aż tak bluesowo?
_________________
Połowę pieniędzy w życiu przeznaczyłem na instrumenty i alkohol. Drugą połowę zmarnowałem.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu