Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2011-07-12, 20:26    [Koncerty] XVIII Parowozowy "BLUES EXPRESS" Poznań -- Piła - Zakrzewo

W siedemnastym wydaniu telewizji internetowej KOLEJWIZJA Polskiej Federacji Kolei Muzealnych, Turystycznych i Lokalnych PFK - www.kolejwizja.pl -- zapraszamy na BLUES EXPRESS który w najbliższą sobotę t.j. 17.7.2010 jak co roku kursować będzie parowozem po trasie:
Poznań -- Piła -- Zakrzewo - Poznań, przy czym na peronach oraz na stacji końcowej zagrają zespoły bluesowe. :)



This seventeenth edition of KOLEJWIZJA Polish internet heritage rail TV report informs on the 18th edition of BLUES EXPRESS scheduled for Saturday 17.7.2010-- a festival where a steam hauled train runs in connection with blues live concerts at each station, as well as at the terminal station. ENGLISH LANGUAGE VERSION at www.kolejwizja.net.

KOLEJWIZJA, das Internet-TV des polnischen Eisenbahn-Museums-Dachverbands PFK, mit einem Bericht zum 18. „BLUES EXPRESS" am 17.7.2010 -- einem Dampfzug, bei dem an jedem Bahnhof auf der Strecke sowie am Zielpunkt Blues-Livemusik gespielt wird. ENGLISCHSPRACHIGE VERSION UNTER www.kolejwizja.net


Ze swojej strony dodałbym, że przydała by się rundka wokół Polski. :viva:

I coś z wnętrza pociągu:

_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
mat21jar 


Wiek: 32
Posty: 92
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Jarocin
Wysłany: 2011-07-12, 21:33    Odp: [Koncerty] XVIII Parowozowy "BLUES EXPRESS" Poznań -- Piła - Zakrzewo

Jeśli wiadomo coś o zespołach jakie zagrają to dajcie znać. Ja na tej stronie jakoś nie mogłem się odnaleźć :oops:

Edit:
Narazie doszukałem się jednego zespołu
16.07.2011 - Wolna Sobota - Zakrzewo, Blues Express
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
*Michał Kielak 


Wiek: 46
Posty: 58
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2011-07-13, 07:49    Odp: [Koncerty] XVIII Parowozowy "BLUES EXPRESS" Poznań -- Piła - Zakrzewo

http://www.bluesexpress.pl/
_________________
www.kielak.pl
www.kasachorych.com
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
mat21jar 


Wiek: 32
Posty: 92
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Jarocin
Wysłany: 2011-07-13, 08:55    Odp: [Koncerty] XVIII Parowozowy "BLUES EXPRESS" Poznań -- Piła - Zakrzewo

Dzięki wielkie :)
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu