Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
emkiaa 

Posty: 14
Wysłany: 2011-06-24, 18:45    Ciężko wydobyć dźwięk na 10. kanałe w Golden Melody

Zakupiłem GoldenMelody :D i jestem zachwycony po przejściu z SilverStar aczkolwiek nurtuje mnie jedno, mianowicie czy to że na 10 kanale jakoś mi nie brzmi to już moja wina czy tak jak na SilverStar harmonijki??
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2011-06-24, 22:22    Odp: Ciężko wydobyć dźwięk na 10. kanałe w Golden Melody

A co to dokładnie znaczy "jakoś mi nie brzmi"? Może nagraj próbkę, dokładniej opisz problem. Bo niestety, nie wiemy jak brzmi Twoja harmonijka.
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
emkiaa 

Posty: 14
Wysłany: 2011-06-25, 18:43    Odp: Ciężko wydobyć dźwięk na 10. kanałe w Golden Melody

Chodzi mi o to, że ten dźwięk jet trudny do wydobycia, muszę w niego mocniej zadąć i nie jest tak czysty jak na innych kanałach.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
aeroarte 


Posty: 663
Otrzymał 37 punkt(ów)
Skąd: Starachowice
Wysłany: 2011-06-25, 21:37    Odp: Ciężko wydobyć dźwięk na 10. kanałe w Golden Melody

W D na 10 kanale dźwięk jest już bardzo wysoki , krótki stroik i trzeba DMUCHNĄĆ żeby się odezwał , to normalne.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
emkiaa 

Posty: 14
Wysłany: 2011-06-26, 10:32    Odp: Ciężko wydobyć dźwięk na 10. kanałe w Golden Melody

No poprawiłeś mi humor, bo jako niedoświadczony harpiarz już myślałem że dostałem wadliwy egzemplarz.
Temat do zamknięcia.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu