Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Autor
Wiadomość
snoopy87

Posty: 1
Wysłany: 2011-06-22, 19:12    Harmonijka C.A. Seydel Big Six Big Sound Blues

witam jest to moj pierwszy temat, otoz dopiero zaczynam moja przygode z harmonijka i podczas przegladania allegro w poszukiwaniu nowej harmoszki (stara byla zurzyta silver star i podciagi brzmialy jak popsuty czajnik) trafilem na cos takiego
http://allegro.pl/harmoni...1661494023.html
czy mozecie mi cos o niej powiedziec? moze ktos uzywal? i czy brak tych czterech kanalow bardzo przeszkadza?
Szukalem na forum ale informacji o niej nie znalazlem.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
towal 

Wiek: 33
Posty: 238
Otrzymał 13 punkt(ów)
Skąd: Puławy
Wysłany: 2011-06-22, 19:21    Odp: Harmonijka C.A. Seydel Big Six Big Sound Blues

nie grałem na tym osobiście, ale z tego co pamiętam, to jest to mniejsza wersja Seydel'a 1847 (głowy nie dam obciąć). na początku nauki dość rzadko odwiedza się górny rejestr, więc to nie przeszkadza, ale później może być ciężko z przesiadką na harmonijkę 10cio kanałową (czy tam wchodzeniu w górną oktawę). do zestawu dorzucają puszkę, która ma pełnić rolę "pudła rezonansowego". można jakieś tam efekty z tego działać.

moim zdaniem, lepiej dołożyć kilka złotych i kupić dziesięciokanałówkę

Pozdrawiam, Piotrek.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2011-06-22, 19:46    Odp: Harmonijka C.A. Seydel Big Six Big Sound Blues

snoopy87, tutaj masz temat poświęcony tej harmonijce:

http://forum.harmoszka.co...lues-vt2046.htm

Na drugi raz przeglądaj proszę Forum, bo z pewnością wiele pytań, które będziesz chciał zadać ma już odpowiedzi na Forum. Zadająć pytania o konkretne modele umieszczaj je też w odpowiednim dziale. Wszystkim będzie żylo sie lepiej :) .
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi