Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Rogalski.Arek 


Wiek: 48
Posty: 302
Otrzymał 11 punkt(ów)
Skąd: Kielce
Wysłany: 2011-06-13, 11:57    [Sprzedaż] Sprzedam kilka tonacji harpików :)

Witam. Mam do sprzedania kilka harmonijek w różnych tonacjach, mianowicie Seydel Blues Session w G,A,D oraz Suzuki Manji w Bb. Wszystkie sprawne i wyglądają jak nowe. Właściwie gram na nich od niedawna np. tonację A mam od dwóch tygodni :) . Powinienem znaleźć pudełka i ściereczki jak to ma miejsce w nowych zestawach. Sprzedaję tylko dlatego że postawiłem wszystko na jedną kartę i dokupuję te same tonacje w Seydel 1847 Classic - przynajmniej mam taką cichą nadzieję :) . Raczej wolałbym sprzedać cały zestaw ale jak będzie potrzeba to chyba mogę się rozdrobnić na sztuki :) . Cena zestawu 350zł. Dla zainteresowanych mogę dać tygodniową gwarancję "rozruchową". Piszcie na emila lub dzwońcie 692 408 249. Pozdrawiam
_________________
Moja strona foto niezwiązana z harmonijką
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2011-06-13, 12:01    Odp: [Sprzedaż] Sprzedam kilka tonacji harpików :)

Ja jestem zainteresowany, odezwę się wieczorem.
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Rogalski.Arek 


Wiek: 48
Posty: 302
Otrzymał 11 punkt(ów)
Skąd: Kielce
Wysłany: 2011-06-16, 15:28    Odp: [Sprzedaż] Sprzedam kilka tonacji harpików :)

Tonacja G i D już sprzedana :) , zostały tylko A Blues Session i Bb Suzuki Manji. Pozdrawiam szczęśliwego (mam nadzieję) nabywcę ;) .

[ Dodano: 2011-06-29, 11:35 ]
Na deser została już tylko Blues Session w tonacji A, zainteresowanych proszę o kontakt. Pozdrawiam.
_________________
Moja strona foto niezwiązana z harmonijką
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu