Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
dziami

Posty: 0
Wysłany: 2011-06-03, 11:04    [Sprzedaż] C.A. Seydel Blues Solist "C" 70zl plus ewentualna przesyłka

Witam wszystkich na forum.

Jak w temacie, chciałbym sprzedać wyżej wymienioną harmoszkę. Zakupiona wczoraj 02.06.11 w sklepie GAMA w Krakowie na prezent niestety nietrafiony :( ( (dosłownie dzień wcześniej ktoś mnie ubiegł). Zostawił bym ją dla siebie niestety sam kupiłem big rivera, chcąc spróbować swoich sił w temacie, a druga C jest mi niepotrzebna :(
Kontakt dziamacz@interia.pl lub telefon 608080975, mieszkam w Krakowie, cena do dogadania ja dałem za nią 116zl mam paragon.

Pozdrawiam
Łukasz
Ostatnio zmieniony przez dziami 2011-06-12, 20:01, w całości zmieniany 2 razy  
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2011-06-03, 17:31    Odp: [Sprzedaż] C.A. Seydel Blues Solist "C" 70zl plus ewentualna przesyłka

Że tak sobie pozwolę zasugerować, zostaw sobie drugą harmonijkę, przyda się, wierz mi :) Chyba, że Ci bardzo zależy żeby odzyskać pieniądze.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
dziami

Posty: 0
Wysłany: 2011-06-03, 23:25    Odp: [Sprzedaż] C.A. Seydel Blues Solist "C" 70zl plus ewentualna przesyłka

Witam.

No widzisz niestety chodzi tylko o pieniądze... :( Mógłbym sprzedać też tego big rivera w zamian, którego zakupiłem równo z tym seydel'em, niestety nie śmiem, ponieważ sam jej przez cały dzień używałem.... Na razie jestem początkujący (śmigam kotek na płotek:)), datego uważam, że nie potrzebuje dwóch harmonijek w tej samej tonacji przynajmniej. Jeśli by ktoś chciał kupić praktycznie nowego Big River Harp "dmuchanego" kilka razy to jestem jak najbardziej za (jednak seydel nawet z odległości dmuchając co polecił mi sprzedawca z gamy w ramach sprawdzenia, jest duuuużo bardziej czuły, więc mogę go sobie zostawić nawet chętnie bo fajna harmoszka :) ) tylko poprostu chodzi jednak o prawie stówkę... :(

Nic pozdrawiam serdecznie wszystkich z forum i być może za jakiś czas będę miał ciekawsze prośby/posty/pytania
Początkujący Łukasz :)

[ Dodano: 2011-06-04, 10:25 ]
Dodam, że harmonijka poszła by za cenę 90 złotych

[ Dodano: 2011-06-07, 12:38 ]
ponawiam ofertę.... 80zl plus ewentualnie wysyłka z 5
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu