Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Pulatom 


Wiek: 34
Posty: 781
Otrzymał 72 punkt(ów)
Skąd: Czerwona Woda
Wysłany: 2009-01-15, 18:19    Odp: Koniec z tematami w stylu "harmonijka na początek"

Tak IMO:
<50zł - Hering Free Blues,
<100zł - Hohner Special 20 (albo Big River Harp)
>100 zł - Hohner Marine Band Deluxe
:]
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
aeroarte 


Posty: 663
Otrzymał 37 punkt(ów)
Skąd: Starachowice
Wysłany: 2009-04-19, 20:47    Odp: Koniec z tematami w stylu "harmonijka na początek"

Administratorzy -zajmijcie się trochę porządkami , już wiosna.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Młynek 


Wiek: 55
Posty: 730
Otrzymał 68 punkt(ów)
Skąd: Budapeszt
Wysłany: 2011-05-10, 07:07    Odp: Koniec z tematami w stylu "harmonijka na początek"

Pozwolę sobie odświeżyć temat - od początku to znaczy od tytułu zakładki - KONIEC Z TEMATAMI "HARMONIJKA NA POCZĄTEK". Dodałbym do tego koniec z tematami typu: "jaki piec/mikrofon do 100 zł", "harmonijka z Lidla za 9,99 - czy będzie dobra", "co lepsze - Silver Star czy Blues Band", "co to jest podciąg", itd. itp. Otóż przez ostatni miesiąc-dwa znowu pojawiło się co najmniej kilkanaście takich tematów. Wakacje dopiero przed nami, więc prawdziwy wysyp tych śmieci dopiero nastąpi. Postuluję REGULAMINOWE zakazanie tworzenia takich tematów i stosowanie konsekwencji wobec łamiących ten zakaz. A tego typu tematy nie archiwizować, tylko wyrzucać tam, gdzie ich miejsce - do śmietnika. Forum ma służyć WYMIANIE informacji i opinii, a nie być darmową poradnią dla patentowanych leni, którym się nawet nie chce użyć wyszukiwarki czy googli, jedyne słowo, jakie znają, to "DAJ".
_________________
"Skoro uważacie, że blues jest łatwą muzyką, to dlaczego tak niewielu go dzisiaj gra?" - B.B. King
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
INIM 


Posty: 471
Otrzymał 7 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2011-05-10, 16:54    Odp: Koniec z tematami w stylu "harmonijka na początek"

W regulaminie już jest: "4. Nie pisz tematu który już jest na forum - używaj opcji szukaj." Myślę, że to wystarczy. W gronie Moderatorów przyjęliśmy zasadę, że ostrzeżenia - jako punkty karność - to ostateczność. Osobiście stosuję zasadę, że "warny" daję za recydywę.
Forum jest dla użytkowników dlatego nie zgadzam się aby karać wszystkich z góry jak leci - każdy ma prawo do błędu.

Archiwum to inaczej śmietnik, jak zwał tak zwał.

Mam pomysł jak rozwiązać problem z "jaka harmonijka na początek" itp. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Spokojnie. ;-)
_________________
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu