Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
INIM 


Posty: 471
Otrzymał 7 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2011-05-06, 23:13    [Video] "Whisky" na gitarze i na harmonijce jadąc na rowerze bez trzymanki

Dokładnie tak. ;]

_________________
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Gladias 


Wiek: 28
Posty: 349
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Nysa/Warszawa
Wysłany: 2011-05-06, 23:25    Odp: [Video] "Whisky" na gitarze i na harmonijce jadąc na rowerze bez trzymanki

Nie ma to jak skora, beret i halówki:D Mimo iż było wiele niedociągnięc to nie wolno się czepiać :D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
mr.Michalos 


Wiek: 26
Posty: 626
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Polska
Wysłany: 2011-05-06, 23:40    Odp: [Video] "Whisky" na gitarze i na harmonijce jadąc na rowerze bez trzymanki

Prze kozak :D podzielność uwagi godna Napoleona lub przeciętnej kobiety ;D . Jak kto woli
Ostatnio zmieniony przez mr.Michalos 2011-05-07, 12:57, w całości zmieniany 1 raz  
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Chainsaw 

Wiek: 114
Posty: 405
Otrzymał 10 punkt(ów)
Skąd: a Szczypior to wie
Wysłany: 2011-05-07, 12:31    Odp: [Video] "Whisky" na gitarze i na harmonijce jadąc na rowerze bez trzymanki

mam taki rower :P
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Leafman 

Wiek: 26
Posty: 145
Otrzymał 6 punkt(ów)
Wysłany: 2011-05-07, 12:43    Odp: [Video] "Whisky" na gitarze i na harmonijce jadąc na rowerze bez trzymanki

Pro. Zakochałem się w brzmieniu jego chińszczaka.
Mnie zastanawia gdzie on w Polsce znalazł taką równą drogę, na której można było jechać bez rąk (i bez zębów) przez całą minutę i 50 sekund.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
mr.Michalos 


Wiek: 26
Posty: 626
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Polska
Wysłany: 2011-05-07, 14:25    Odp: [Video] "Whisky" na gitarze i na harmonijce jadąc na rowerze bez trzymanki

Kto wie, czy to nie nasz użytkownik :) ... Widziałem kilka jego filmików na YT.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu