Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Krzysiek95 


Wiek: 29
Posty: 5
Skąd: Białystok
Wysłany: 2011-04-30, 12:27    [Pytanie] Wielkość otworów w Goldence

Siema! Czy czuć różnice w graniu po przejściu z Silver stara na Golden Melody ? Czy wielkość otworów jest inna w obu harmonijkach i czy to sie mocno czuje przy graniu ?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2011-04-30, 14:34    Odp: [Pytanie] Wielkość otworów w Goldence

Wielkość otworów jest absolutnie nieznaczna i nie zrobi Ci to wielkiej różnicy :)
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2011-05-02, 17:30    Odp: [Pytanie] Wielkość otworów w Goldence

Otwory w Silver Starze są MINIMALNIE szersze, przerwy między kanałami są ODROBINKĘ węższe, a same kanały są w Silverce kwadratowe, zaś w Goldence prostokątne. Ale jak Mini napisał, różnicy dużej to nie robi, a praktycznie żadnej.
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
emkiaa 

Posty: 14
Wysłany: 2011-06-26, 09:57    Odp: [Pytanie] Wielkość otworów w Goldence

Przepraszam, że odświeżam ale przedwczoraj dotarła moja Goldenka w C i po przejściu z SS od razu gra się łatwiej, czyściej, dźwięki wchodzą lekko, a tą różnice w kształcie i wielkości kanałów to tylko na oko widać i w graniu nie czuć różnicy, zakres ruchu taki sam. Więc jeśli jeszcze się zastanawiasz nad kupnem albo ktoś ma podobne obawy to nie bać się i przechodzić jak najszybciej na lepszą harmonijkę.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu