Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
chora_na_bluesa 

Wiek: 27
Posty: 2
Wysłany: 2011-04-26, 18:13    [Problem] Jak grać na takiej harmonijce? która lepsza?

Witam Was jestem nowa :) Postanowiłam kupić sobie harmonijkę ale nie mam żadnej wiedzy na ten temat w związku z tym chciałabym zapytać:
- Jak grać na harmonijce, która ma 24 kanały i tak jakby są dwa rządki tych kanałów (razem chyba 48)? łatwo się na takiej gra?
- Lepiej kupić ww harmonijkę firmy golden bird taką dużą z tyloma kanałami, czy jakąś zwykłą, z zabawkowego (wiem, że to strata pieniędzy ale na razie mnie na nic lepszego nie stać ; / )

Ma ktoś taką 24 (48) kanałową ?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Młynek 


Wiek: 55
Posty: 730
Otrzymał 68 punkt(ów)
Skąd: Budapeszt
Wysłany: 2011-04-26, 19:29    Odp: [Problem] Jak grać na takiej harmonijce? która lepsza?

Witaj. Jeżeli Twój nick ma stanowić manifest Twoich upodobań, to na tej harmonijce nie pograsz. Dlaczego? Zapraszam do użycia opcji "szukaj" i lektury tego forum... Rozumiem, że jesteś nowa, nie chcę Cię gasić na samym początku, ale... może najpierw POCZYTAJ, a dopiero potem pisz... Wszystko, powtarzam, wszystko o co pytasz, było wałkowane sto tysięcy razy. A dublowanie tematów na żadnym forum nie jest dozwolone, na większości dostaje się za to bana. Tu administracja jest bardziej wyrozumiała, ale to nie oznacza, że wolno powielać te same tematy.
_________________
"Skoro uważacie, że blues jest łatwą muzyką, to dlaczego tak niewielu go dzisiaj gra?" - B.B. King
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 punkt(ów):
mr.Michalos
  
Odpowiedz do tematu