Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
INIM 


Posty: 471
Otrzymał 7 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2011-04-17, 20:15    [GP V] HB IV - wyniki i komentarze

No to ogłaszam wyniki. ;-)
Cytat:
1. Zamieszkaly - 5,0;
2. szaman69 - 4,8;
3. piracik - 3,6;
4. Burber - 3,2;
5. reggie - 2,(54).


Gratulacje dla piracika, który zdobył punkt i będzie z jednym punktem w tabeli. ;-) Zamieszkaly, szaman, pilnujcie się, bo młodzież idzie. :P
Następne HB gdzieś w czerwcu. :)
_________________
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
piracik 


Wiek: 32
Posty: 158
Otrzymał 21 punkt(ów)
Skąd: Otwock
Wysłany: 2011-04-17, 20:41    Odp: [GP V] HB IV - wyniki i komentarze

Szczerze spodziewałem siebie bliżej końca :D Była to moja pierwsza harmonijkowa bitwa i bardzo mi było miło, że mogłem w niej wziąć udział. Na pewno spotkamy się na kolejnej ;)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Medium 


Wiek: 52
Posty: 1693
Otrzymał 209 punkt(ów)
Skąd: Ełk
Wysłany: 2011-04-18, 12:20    Odp: [GP V] HB IV - wyniki i komentarze

Gratuluję wszystkim.

Tak jak zauważyłem, dwa pierwsze miejsca są obsadzone, ale pomału wyklarowują się inni którzy walczą o trzecie miejsce. Ta walka coraz bardziej mnie wciąga. Tak jak pisałem wcześniej brakowało mi wykonania Paw'a.

Na razie różnica pomiędzy miejscem drugim i trzecim to 1,2 pkt. Mam wrażenie, że im dalej tym bardziej będzie się zmiejszać.

Pozdrawiam

Medium
_________________
Są dwa piękna: piękno radości i piękno smutku. Wy ludzie Zachodu, wolicie pierwsze – my drugie. Bowiem piękno radości trwa nie dłużej niż lot motyla. A piękno smutku jest twardsze niż kamień.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Paw 


Wiek: 29
Posty: 45
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2011-04-18, 20:51    Odp: [GP V] HB IV - wyniki i komentarze

W weekend nie miałem internetu, więc, niestety, nie mogłem wstawić ocen. Co nie znaczy, że teraz tego nie zrobię ;) . Oceny i tak teraz już się nie liczą, ale myślę, iż każdy komentarz pomoże zrobić mały krok do przodu.

Burber - (miałem dać) 4 Fajne, rasowe granie, przester dobrze się wpasował. Było "miecho", co lubię i cenię. Za sprzęgnięcia nie będę odejmował od oceny, bo przecież nie powinniśmy zwracać uwagi kto jak drogi ma sprzęt. Było nieco chaosu, ale to kwestia ćwiczeń. Jak napisał minigunmen w poprzedniej bitwie: "będziesz dobry".

piracik - (miałem dać) 4- Ciepłe, przyjemne dla ucha brzmienie. Pierwsza połowa bardzo dobra, ale potem dźwięki są jakby na siłę i chyba rytmika lekko zawodzi.

reggie(miałem dać) 3- Cóż mogę rzec... Ćwicz, ćwicz i jeszcze raz ćwicz. Zgadzam się z resztą opinii, było trochę monotonnie.

szaman69 (miałem dać) 4+ Grasz, grasz, grasz... I no właśnie, nic z tego nie wynika. Fajnie bawisz się z instrumentem, ale jak dla mnie, bez żadnego przekazu. Nie zbudowałeś też ani trochę napięcia. No i z "łała" zdecydowanie przesadziłeś. Jednak techniki i opanowania harpa nie da się nie docenić. W tej bitwie mnie nie kupiłeś, ale nie martw się, bo sądząc po ocenach, tylko ja mam taki zryty gust ;) .

Zamieszkaly (miałem dać) 5- Fajny klimacik, na feelingu się nie zawiodłem. Tylko patrząc na Twoje poprzednie nagrania, zaczynasz się powtarzać, a to mnie trochę niepokoi, bo na dłuższą metę na pewno nie wyjdzie na dobre. Niemniej, nagranie na wysokim poziomie, wystarczyło mi jedno przesłuchanie (zwykle każdego nagrania słucham co najmniej 7 razy), aby wydać ocenę, a kolejne tylko ją potwierdzały.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu