Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
*Tomek_K 


Wiek: 46
Posty: 33
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Białystok
Wysłany: 2011-03-07, 12:58    Harmonijkowy Atak - 31 marca Kraków, 1 kwietna Katowice

Witam serdecznie i zapraszam na najbliższe koncery Harmonijkowego Ataku
31 marca - KRAKÓW, klub ŻACZEK
1 kwietnia - KATOWICE "Katofonia"
_________________
Tomek Kamiński
www.harmonijka.com
www.youtube.com/TomekHarp
info@harmonijka.com
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2011-03-07, 14:50    Odp: Harmonijkowy Atak - 31 marca Kraków, 1 kwietna Katowice

Tomku! Podaj jeszcze godziny rozpoczęcia koncertów? :)
p.s. Nie wiadomo czy w Katofoni będą z remontem na czas! :?
http://www.katofonia.pl/#/news
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
mr.Michalos 


Wiek: 26
Posty: 626
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Polska
Wysłany: 2011-03-07, 15:43    Odp: Harmonijkowy Atak - 31 marca Kraków, 1 kwietna Katowice

Odwiedzicie Kielce :) ! Postaram się wybrać na Wasz koncert, w końcu Kraków
nie leży na drugim końcu świata :) . Godzinka jazdy od Miasta Najlepszego Majonezu.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
*Tomek_K 


Wiek: 46
Posty: 33
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Białystok
Wysłany: 2011-03-07, 15:51    Odp: Harmonijkowy Atak - 31 marca Kraków, 1 kwietna Katowice

Co do godzin to podam jak tylko będę je znał :) z pewnością wieczorem.
Katofonia zaś ma się otworzyć już w połowie marca, toteż z remontem zdążą...
Z Kielc rzeczywiście daleko nie jest - zapraszam.
_________________
Tomek Kamiński
www.harmonijka.com
www.youtube.com/TomekHarp
info@harmonijka.com
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2011-03-07, 16:32    Odp: Harmonijkowy Atak - 31 marca Kraków, 1 kwietna Katowice

Katofonia, cudnie, jedna z najlepszych knajpek w Katowicach będzie (w chwili obecnej jeszcze nie otwarta). Cieszę się bardzo, że teraz już w Kato są tak dobre warunki, żeby gościć kapele, bo reszta knajp na mnie takiego wrażenia nie robiła jak Katofonia. Narazie tylko mniej/więcej wiem jak wygląda w środku ale już wiem, że będzie rewelacyjna, zapraszam wszystkich z okolic Katowic, polecam :)
Wybaczcie offtopic ale obecność Harmonijkowego Ataku tam dobrze świadczy o miejscu :)
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2011-03-07, 20:35    Odp: Harmonijkowy Atak - 31 marca Kraków, 1 kwietna Katowice

minigunmen napisał/a:
Cieszę się bardzo, że teraz już w Kato są tak dobre warunki, żeby gościć kapele, bo reszta knajp na mnie takiego wrażenia nie robiła jak Katofonia.

Jest jeszcze jeden fajny lokal, a mianowicie Old Timers Garage. :) http://www.old-timers.pl/panorama-klubu.html
Wczoraj byłem ze znajomymi na koncercie kapeli KRUK w innym katowickim lokalu t.j. Mega Clubie. :/ - duży lokal ze sceną, ale mniejszy komfort.
Co do w.w. Katofoni to przechodząc dzisiaj po Mariackiej zerknąłem przez szybkę drzwi wej. i nie wyglądało to tak różowo!
No, ale może się sprężą i zdążą na czas.
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
*Tomek_K 


Wiek: 46
Posty: 33
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Białystok
Wysłany: 2011-03-08, 13:15    Odp: Harmonijkowy Atak - 31 marca Kraków, 1 kwietna Katowice

Dzisiaj dostaliśmy potwierdzenie, że w Katofoni, do naszgo koncertu, zdążą z remontem na 100%.
Zatem do zobaczenia w Katowicach!!!
_________________
Tomek Kamiński
www.harmonijka.com
www.youtube.com/TomekHarp
info@harmonijka.com
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2011-03-08, 17:30    Odp: Harmonijkowy Atak - 31 marca Kraków, 1 kwietna Katowice

Tak, zdążą, tylko przy drzwiach jest bałagan bo nowe rzeczy przyjechały itp ;) Dzisiaj rozmawiałem z nimi :)
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
KUKUSIEK 


Wiek: 64
Posty: 94
Otrzymał 8 punkt(ów)
Skąd: Goczałkowice Zdrój
Wysłany: 2011-03-09, 09:32    Odp: Harmonijkowy Atak - 31 marca Kraków, 1 kwietna Katowice

Witam!

Wszystko suuuuuuuper , ale na imprezę w Katofoni trzeba rezerwację czy bilety jak w Alchemii w Krakowie . Jeżeli tak , to gdzie załatwić ? Napiszcie proszę !!! Już koncert w Alchemi wybiła mi z głowy żona ale ten w Katowicach to nie da rady ,bo mam go pod nosem i choćby nie winem co to chcę was posłuchać na żywo. :/

Pozdrawiam KUKUSIEK
_________________
Od brzmienia harmonijki piękniejsza jest tylko cisza.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
*Tomek_K 


Wiek: 46
Posty: 33
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Białystok
Wysłany: 2011-03-09, 22:32    Odp: Harmonijkowy Atak - 31 marca Kraków, 1 kwietna Katowice

W Katofonii będzie koncert biletowany. Z tego co wiem to będą one kosztować 25-30 zł. Niestety nie mam pojęcia, czy i jak je zarezerwować... (ale pewnie jeszcze się nie da).
Sądzę, że biletów nie powinno zabraknąć.
Jak tylko dowiem się czegoś dam znać.
Pozdrawiam
_________________
Tomek Kamiński
www.harmonijka.com
www.youtube.com/TomekHarp
info@harmonijka.com
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2011-03-10, 22:26    Odp: Harmonijkowy Atak - 31 marca Kraków, 1 kwietna Katowice

A tak poza tym w lokalu jest bardzo dużo miejsca, nie sądzę więc, żeby biletów było mało. Zacieram ręce, jak narazie na otwarcie knajpki, bo nie wiem czy na Harmonijkowy Atak się wybiorę. Polecam zerknąć na nalewak do piwa na barze :)
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
domagara 

Wiek: 34
Posty: 3
Skąd: Szczekociny/Kraków
Wysłany: 2011-03-18, 10:35    Odp: Harmonijkowy Atak - 31 marca Kraków, 1 kwietna Katowice

A jak to wygląda w Krakowie? Są bilety do nabycia? Bo na stronie klubu Żaczka nic o tym nie znalazłam.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
*Tomek_K 


Wiek: 46
Posty: 33
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Białystok
Wysłany: 2011-03-18, 14:30    Odp: Harmonijkowy Atak - 31 marca Kraków, 1 kwietna Katowice

Witam
Ciężko jest mi powiedzieć jak to jest z tymi biletami na koncert w Krakowie. Z tego jednak co wiem, "żaczek" jest sporym klubem, więc biletów nie powinno zabraknąć.
Postaram się jednak dowiedzieć i dam znać najszybciej jak to możliwe.
Pozdrawiam i do zobaczenia :)
_________________
Tomek Kamiński
www.harmonijka.com
www.youtube.com/TomekHarp
info@harmonijka.com
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
*Wisnia 

Posty: 109
Otrzymał 21 punkt(ów)
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-03-22, 11:19    Odp: Harmonijkowy Atak - 31 marca Kraków, 1 kwietna Katowice

W Krakowie bilety będą dostępne w dniu koncertu. Cena: 10zł studencki/15zł normalny.
W Katowicach lada dzień powinna ruszyć przedsprzedaż (w klubie). Cena: 20zł przedsprz./25zł w dniu koncertu.

Zapraszamy!
_________________
www.wisnia.info
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
mr.Michalos 


Wiek: 26
Posty: 626
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Polska
Wysłany: 2011-03-22, 17:06    Odp: Harmonijkowy Atak - 31 marca Kraków, 1 kwietna Katowice

15 złociszy - tanio, jak barszcz! :) To potęguje szansę na mój wyjazd na koncert :) . Tym bardziej, że bilety na Deep Purple i AC/DC kosztowały mnie trzy stówki :P
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
ajneck 


Wiek: 57
Posty: 188
Otrzymał 5 punkt(ów)
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2011-03-22, 17:37    Odp: Harmonijkowy Atak - 31 marca Kraków, 1 kwietna Katowice

Nie wiem czy to ma związek z 1-szo kwietniowymi wydarzeniami w Katowicach,ale w Chorzowie w "Sztygarce" tego dnia będzie grał "Sugarblue".Szczęka mi opadła,bo to o rzut kamieniem od mojego domu.Czy wie ktoś coś więcej o tym wydarzeniu?
A tu info ze strony "Sztygarki":
http://www.sztygarka.pl/p...ml?tags=koncert
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2011-03-22, 21:14    Odp: Harmonijkowy Atak - 31 marca Kraków, 1 kwietna Katowice

ajneck napisał/a:
Nie wiem czy to ma związek z 1-szo kwietniowymi wydarzeniami w Katowicach

Pewnie nie ma żadnego związku oprócz instrumentu. :harp:
Szkoda, że nie można będzie wysłuchać obydwóch koncertów.
Jeszcze się zastanawiam nad wyborem ;(
Skoro ,,Harmonijowy Atak'' w Katowicach nie ma jeszcze ustalonej godziny koncertu - to można by tak ustawić rozpoczęcie, żeby z ,,Ataku'' pojechać jeszcze na Sugar Blue, a to raptem 10 minut samochodem. :)
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
*Bart Łęczycki 


Posty: 600
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-03-27, 14:40    Odp: Harmonijkowy Atak - 31 marca Kraków, 1 kwietna Katowice

A oto jak się bawiliśmy na Harmonijkowy Ataku w Puławach
http://www.youtube.com/watch?v=JjiefTDNB1I

Do zobaczenia na koncertach!
_________________
www.bleczycki.com
bleczycki@gmail.com
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
*Michał Kielak 


Wiek: 46
Posty: 58
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2011-03-27, 19:29    Odp: Harmonijkowy Atak - 31 marca Kraków, 1 kwietna Katowice

Felix napisał/a:
...
Szkoda, że nie można będzie wysłuchać obydwóch koncertów.
Jeszcze się zastanawiam nad wyborem ;(
Skoro ,,Harmonijowy Atak'' w Katowicach nie ma jeszcze ustalonej godziny koncertu - to można by tak ustawić rozpoczęcie, żeby z ,,Ataku'' pojechać jeszcze na Sugar Blue, a to raptem 10 minut samochodem. :)



Jest fizyczna możliwość bycia na obu koncertach. Sugar Blue zaczyna o 19 a my o 21.

Zapraszamy!
_________________
www.kielak.pl
www.kasachorych.com
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
*Bart Łęczycki 


Posty: 600
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-03-28, 18:43    Odp: Harmonijkowy Atak - 31 marca Kraków, 1 kwietna Katowice

Sugar Blue jest znany z tego, że bardzo szybko gra na harmonijce. Pewnie wyrobi się w 35min :D

Pozdrowienia i do zobaczenia!
_________________
www.bleczycki.com
bleczycki@gmail.com
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 punkt(ów):
Big Boy
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2011-03-28, 20:51    Odp: Harmonijkowy Atak - 31 marca Kraków, 1 kwietna Katowice

Mistrzowie, przetestowałem scenę w piątek - polecam gorąco i w imieniu szefów wokalu pozdrawiam, zapraszam :)
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
domagara 

Wiek: 34
Posty: 3
Skąd: Szczekociny/Kraków
Wysłany: 2011-03-31, 23:57    Odp: Harmonijkowy Atak - 31 marca Kraków, 1 kwietna Katowice

W Krakowie było REWELACYJNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;D
Taki występ z takim wspaniałym składem :) to wielkie wydarzenie. Mnóstwo pozytywnej energii i doskonałej gry. Kto nie był w Krakowie, niech koniecznie będzie w Katowicach. Tego nie można ominąć ;)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2011-04-03, 19:00    Odp: Harmonijkowy Atak - 31 marca Kraków, 1 kwietna Katowice

Krótka relacja z koncertu.
Koncert w KATOFONI rozpoczął się z 45 minutowym opóźnieniem ze względów organizacyjno - logistycznych. Ale warto było poczekać i wysłuchać do końca.Porównując do występu Krakowie, gdzie w składzie był Sławek Wierzcholski, mam wrażenie, że ,,Chłopcy" jakoś bardziej byli zgrani. Być może już kolejny 4 tegoroczny ,,Atak'', a być może próby w Puławach dały pozytywny efekt. :harp:
Początkowo mało osób było na, sali ale im bliżej północy tym sala klubu Katofonia zapełniła się szybko. Występ oceniam jako b. dobry. :)
Koncert był zbyt mało rozleklamowany - i tu są wnioski dla organizatorów.
Po koncercie odbył się JAM-ik z udziałem całej ekipy ATAKU i lokalnych muzyków - co zresztą zobaczymy na zdjęciach.
Zaskakująco nasi dwaj harmonikowi muzycy okazali się niezłymi multiinstrumentalistami.
Bart - gitara, Tomek Kamiński - bas i dodatkowo Jacek Jaguś - perkusja.
O 3 po północy zakończyłem spotkanie z muzyką w tym katowickim klubie jazzowo bluesowym - jako, że dwa koncerty w jednym dniu (pierwszym był oczywiście Sugar Blue w Chorzowskiej Sztygarce http://forum.harmoszka.co...lsce-vt5306.htm ), to chyba za dużo ..... :(
Nie wiem do której trwał JAM, ale szkoda było wychodzić z Katofoni. :viva:
Dorzucę jeszcze klip filmowy - może nie najlepszej jakości, bo było światlo było jak w kopalni, a i nagrywanie aparatem FOTO to nie profesjonalnie.

Więcej klipów znajdziecie na moim kanale YT.
_________________
Keep breathing music ...
Ostatnio zmieniony przez Felix 2011-06-26, 14:35, w całości zmieniany 4 razy  
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2011-04-04, 21:14    Odp: Harmonijkowy Atak - 31 marca Kraków, 1 kwietna Katowice

A ja organizatorów muszę usprawiedliwić, knajpka ledwo co ruszyła, strasznie dużo na głowie mają i koncesje załatwiają itp, tak że uważam, że reklamę można im wybaczyć :)

PS: dzisiaj się dowiedziałem, że im 100 plakatów rozwieszonych w Katowicach pozaklejał jakiś klub, mimo że mieli miejsce obok - plakatem reklamującym że biba i didżej będzie.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
KUKUSIEK 


Wiek: 64
Posty: 94
Otrzymał 8 punkt(ów)
Skąd: Goczałkowice Zdrój
Wysłany: 2011-04-06, 16:20    Odp: Harmonijkowy Atak - 31 marca Kraków, 1 kwietna Katowice

Witam

Że coś nie zagrało w reklamie to fakt,ale to mnie nie zdziwiło bo sam lokal było mi trudno znaleźć znając ulicę.Sam lokal w porządku wystrój całkiem ładny, bardzo kameralnie, obsługa bardzo miła, ceny umiarkowane. Sam występ dla mnie był SUPER ( pomimo nie najlepszych humorów bohaterów tego wieczoru ). Obejrzałem i słuchałem prawie z otwartymi ustami. A oglądać i słuchać miałem co, bo załapałem się na próbę (przyjechałem za wcześnie) i koncert. Więcej i bardziej wyczerpująco na temat koncertu wypowiedział się Felix którego miałem okazję tam poznać. Poza wspomnianym Felixem spotkałem tam naprawdę paru interesujących ludzi a same rozmowy z występującymi tam muzykami utwierdziły mnie że to BARDZO SUPER GOŚCIE jak ich określił mój syn"spoko gostki".Tak więc ja uważam że piątkowy wieczór spędziłem wraz synem na dobrej harmonijkowej uczcie.

Pozdrawiam KUKUSIEK
_________________
Od brzmienia harmonijki piękniejsza jest tylko cisza.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Rolf 


Wiek: 34
Posty: 424
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2011-04-06, 21:21    Odp: Harmonijkowy Atak - 31 marca Kraków, 1 kwietna Katowice

W krakowie jamu nie było... Niesprawiedliwe! Ale koncert bomba :) Nie spodziewałem się, że muzyka będzie taka... Wesoła? Taneczna? ;)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu