Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Metal 

Wiek: 29
Posty: 35
Skąd: Biłgoraj
Wysłany: 2011-03-09, 15:36    Piosenka

Witam. Wiem że w temacie powinien być tytuł ale tu właśnie jest problem. Na 11 marca muszę znaleźć taby do jakiejś piosenki niemieckiej którą muszę zagrać na konkursie kultury obcojęzycznej. Owy utwór musi trwać ponad półtorej minuty ale nie więcej niż 3. Zależałoby mi także na tym aby nie było to coś trudnego, a najlepiej żeby nie miało zaciągów. Sam nie mogłem nic wymyślić więc proszę Was o pomoc.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Medium 


Wiek: 52
Posty: 1693
Otrzymał 209 punkt(ów)
Skąd: Ełk
Wysłany: 2011-03-09, 16:02    Odp: Piosenka

Proponuję Ci to:
Główny motyw:
http://forum.harmoszka.co...stin-vt4108.htm

Proste i możesz "w koło Macieju" aż będziesz miał wymagany czas.

Tak mniej więcej brzmi:


Pozdrawiam

Medium
_________________
Są dwa piękna: piękno radości i piękno smutku. Wy ludzie Zachodu, wolicie pierwsze – my drugie. Bowiem piękno radości trwa nie dłużej niż lot motyla. A piękno smutku jest twardsze niż kamień.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Metal 

Wiek: 29
Posty: 35
Skąd: Biłgoraj
Wysłany: 2011-03-09, 16:07    Odp: Piosenka

Już z tym próbowałem i znam to, ale wydaje mi się że tłuc to samo przez parę minut to tak dziwnie trochę. W końcu se pomyślą że mi sie płyta zacięła albo coś. Ma Pan może jeszcze jakiś pomysł? No i dziekuję za odpowiedź.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
IronBone

Posty: 210
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2011-03-09, 17:28    Odp: Piosenka

A może linia melodyjna z tego:
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Medium 


Wiek: 52
Posty: 1693
Otrzymał 209 punkt(ów)
Skąd: Ełk
Wysłany: 2011-03-10, 15:10    Odp: Piosenka

Lilli Marleene

Piosenka genialna przetłumaczona na bardzo wiele języków. Miała "swój czas" i była w czołówce list szlagierów w Niemczech, Anglii, USA i Japonii. Aż dziw bierze, że pomimo tekstu po polsku nikt jej jeszcze po polsku nie nagrał. Oryginalne wykonanie Lale Andersen:


Tabulatura:
http://forum.harmoszka.co...leen-vt1787.htm

Pozdrawiam

Medium
_________________
Są dwa piękna: piękno radości i piękno smutku. Wy ludzie Zachodu, wolicie pierwsze – my drugie. Bowiem piękno radości trwa nie dłużej niż lot motyla. A piękno smutku jest twardsze niż kamień.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Metal 

Wiek: 29
Posty: 35
Skąd: Biłgoraj
Wysłany: 2011-03-14, 17:44    Odp: Piosenka

Dziękuje bardzo za pomoc. Coś mi się zdaje że chyba jednak zdecyduje się na pierwszą propozycję.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu